Zub ve 3 měsících?

lidija1234
31. pro 2021

Ahoj maminky, je možné že by nám zaceli růst zoubky ve 3 mesicich ? Malý je posledních 14 dni hodně plactivi,chyta doslova záchvaty breku z ničeho nic. Hoodne zacel slintat a pořád si řve celou ruku do pusy a posledních pár dnů i o dost málo min pije mlecko a zacel teda dost ublinkavat po něm. Máte některá podobnou zkušenost? Snažím se přijít na to čím to může být ? Uspání po 18 hodině je vždy masakr a trvá hrozně dlouho než vůbec usne. A to jedu vždy kolečko: prebalit,masáž brisko,popřípadě rourka, kapky na prdy a nahřívací polštářek a pak kdyžtak zase nakrmit. Trpime hodně i na prdy takže pláč přisuzuji bříšku. Ale ty záchvaty breku a to papání mi k tomu nesedí.🤷

barulina
31. pro 2021

@lidija1234 je možné vše. Můj syn se s dvěma zuby narodil. Ty mu vypadly a už mu nenarostly :D

amazonkajanik
31. pro 2021

@lidija1234 brácha měl první tři zuby měsíci a půl, takže je to možné. Ale není podmínkou, že hned vylezou, mohou zatím jen dráždit a trápit. Syn takhle trpěl od 4. měsíce a první zub se prořízl přesně v půl roce...

veroniqess
31. pro 2021

Mému synovi vykoukl první zub v necelých třech měsících. Po roce už jich měl 16 😆

sanyy22
31. pro 2021

@lidija1234 ahoj, syn sice 6 měsíců, a před 3 týdny to měl stejné jak ty píšeš pláč, hysterické záchvaty, nespal, moc nejedl, častější pláč v noci a trvali to asi 14 dní a pak se vykloubal zoubek a za týden druhý. Jinak mi malej do 4 měsíců doslova každou noc prořval, několik hodin denně. Na prdíky trpěl fakt dost, a nic mu nepomohlo. Bylo to děsne.

lidija1234
autor
1. led 2022

No tak jsem zvědavá jestli se z toho něco vyklube 😃

lidija1234
autor
1. led 2022

@sanyy22 mám to stejně nebýt těch prdu tak je to nejšťastnější miminko ❤️

patypresdevaty
1. led 2022

Proč by to nebylo možné? Dětem vyrostly první zuby v 5 a 4 měsících a oba trápily už 1-2 měsíce předem.