• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zubná poradňa. Dá vám Váš stomatológ dost informácií?

25. července 2011 
autor
50percent hygiena zvyšok stravovacie návyky - myslis ze to nocne kojenie urobilo co? dalej neviem ako vyzeral jedalnicek - rozdelenie jedál, uz som to pisal asi vyssie - ze medzi jedlotlivými dennými chodmi nesmie byt neieco naviac - pocnuc - piskotami, prosto hocico
8. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bertica.h ale v tvojom pripade to bolo aj kojenie
8. črc 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi som blbá ale vobec ma nenapadlo,že to dojčenie može až takto...no,nič nieje zadarmo :unamused:
8. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h @drzubok ahoj nejde mi nereagovať, mám 5 a pol ročnú dcérku skoro 6 za chvíľku.... Nemá ani jeden zubný kaz!!! A to som ju kojila do 14a pol mesiaca, zúbky sme umývali od kedy vyšiel prvý tou kefkou na prst. ale určite nie po každom jedle :sweat_smile: ... potom normálnou detskou kefkou teraz si už sama aj to hlavne večer, ráno nejak nestíhame keď stihneme tak aj ráno ale to je skorej výnimočne :confused: umýva si sama čiže vôbec nie dôkladne... snažím sa jej dočistiť ale nie vždy ....a papá aj sladkosti-denne a aj papala aj piškotky, veľa ovocia, neviem či je to dedičné, neviem aký som mala ja detský chrup... alebo čím to je lebo ja má dosť zaplombovaných zubov... sestrine deti majú obe plomby v ústach.. ešte Viktorka nemala dudlík ale dokonca palec, čiže koľkokrát sa hrala vonku a šup palček bol v puse :sweat_smile: čiže nie bohvieaká hygiena.... :sweat_smile: tak sa pýtam čím to teda je??? :wink:
25. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuska26 dedičnost?neviem.každopádne mám čisté svedomie,že sme jej hygienu nezanedbali.ked si kojila do 14mes.aj v noci?
Lebo ja som obudve deti v noci do 2rokov kojila vela krát,niekedylen 4x niekedy 7 tkže im to sladké ostávalo v puse.
25. črc 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h no ja netuším čomu to pripisovať :sweat_smile: a áno kojla som aj v noci ale ako často :confused: .... ktovie možno aj to nočné kojenie, neviem.....
25. črc 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek