Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vítam nové členky do skupinky Prosincovky 2019

zmatena_mama
Moderátor
20. dub 2019

Ahoj, jemsou jen dva dny před Velikonočním pondělím a já zjišťuji, že jsem těhotná. Mám malou dcerku, 2 roky a 4 měsíce, o druhé miminko jsme přišli, teď v dubnu by se narodilo.
Zkoušeli jsme to, nešlo to a jak to tak bývá, nechali jsme to být osudu. Takže svůj šok teď sdílím na Koníkovi, pod novou přezdívkou, novým začátkem, doufám, že to tentokrát vyjde a brzy tu bude spousta dalších budoucích (i několikanásobných maminek) a bude to zase skvělá skvadra holek, co si ráda pomůže, poradí a třeba se i spřátelí. 👍😊

besi114
26. dub 2019

@zmatena_mama ahojky, měla jsem to dost podobně 🙂
Jak se cítíš? Máš nějaké příznaky?

danlen
28. dub 2019

@zmatena_mama ahoj, připojuji se k vám.. Termín mám začátkem prosince.. A vypadá to na jednovaječná dvojčátka 😊 s manželem jsme se snažili přes 2 roky a už byli i na klinice.. Ale nakonec se to povedlo přirozeně 😉

besi114
28. dub 2019

@danlen ahojky, velká gratulace k dvojcatkum 🙂 My se taky snazili skoro 3 roky. Po roce snažení jsme zkusili kliniku. Podstoupila jsem 4x IUI bez úspěchu. V prosinci průchodnost v pořádku. V únoru ZT. A teď jsem na konci 6tt bez pomoci lékařů. Ale mám teda od úterka šílene křeče v podbrisku. Zatím žádné teda známky krvácení. Dle dr. v pátek mimi roste. Tak snad ty křeče brzy ustanou.

andrea2016
28. dub 2019

Ahoj, já teda ještě nevím, kdy mám termín TP, ale podle mých výpočtů to bude něky koncem prosince. Doufám, že Vánoce stravím doma se zbytkem osazenstva. 😁

zmatena_mama
autorModerátor
29. dub 2019

@andrea2016 koukni se sem, podle Pm, jak to bude pak počítat i lékař 🙂 https://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#f...

zmatena_mama
autorModerátor
29. dub 2019

@danlen no to je nádherná zpráva, moc držím palce!!!

zmatena_mama
autorModerátor
29. dub 2019

@besi114 víceméně dobře, jen dneska jsem letěla na záchod, ale to je spíš jen náhoda, u nás je zle všem... 😆 Spíš mě děsí křeče v břiše, někdy málo, někdy dost, kontrola až přes e za dva týdny ...

andrea2016
29. dub 2019

@zmatena_mama Mě nevypočítá žádná kalkulačka. Poslední MS jsem měla 22.9. 😁 Mám PCO. Ale děkuji. Uvidím v pátek po kontrole.

zrzenka
2. kvě 2019

Ahojte, taky se pripojuji...ze jsem tehotna jsem zjistila na Velikonocni pondeli...z rodiny krome manzela to jeste nikdo nevi...13.5. jsme s manzelem objednani na UZ, kde nam maji potvrdit srdeční cinnost. Takze vyckavame, ale je to narocne. Je mi 32let a nejak jsme tomu nechavali volny prubeh...zacala jsem v loni v listopadu drzet Cambridge Diet a zhubla 20kg...no a najednou jsem zjistila ze jsem v tom 😀 Tak jsem byla dost v soku...Mam docela psychicky narocnou praci a zacina mi delat problem se tvarit ze se nic nedeje hlavne mym sefem je muj otec, takze se v praci nemuzu zatim zminit....je mi porad spatne, boli me hlava a po 4-5 hodinach v praci jsem K.O....taky v noci nemuzu spat a jsem kazdy den v 5hodin vzhuru...ja, takovej spac co nesel nikdy probudit 🙂 Takze zkratka zacina nova etapa zivota zacina...vsem drzim pesticky abyste mely co nejpohodovejsi tehu...ja jsem z toho jak mi je dost mimo :-/

jancakmetkova
12. srp 2019

Ahoj také se připojuji. Termín mám koncem prosince. Doma máme 2leteho syna 🙂 Jsem Z Prahy a rodit budu u Apolinaře. Je tu někdo také z Prahy? Nebo bude rodit u Apolinaře?

fazolkave
14. srp 2019

@jancakmetkova taky jsem z Prahy, ale rodit budu v Podoli😊 termin mam v pulce srpna. Jinak doma uz triletaka 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli