Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
29. led 2010

misicka: asi to všechno máš, ale podlož matraci, když ti takhle hodně blinká, až se začala dusit, prostě aby byla ne na rovném, ale to určitě znáš.
Kuba teda jako včera blil a dnes trochu už taky, ale ne nijak extra, prostě udelal "uh" a tak dvě lžíce byly venku...nic tragického...prostě se přepil a tohle se mu tam nevešlo

renat2
29. led 2010

asi využiju času a zalezi s otázkama do vany 😀 😀

misa1982
29. led 2010

ahoj misicka mala je krasna a snad to bude casem s tim jidlem lepsi..

safirek
29. led 2010

Misicko, ahojky. Tak už jste to doma, to je dobře! Držím palce, ať se Verunka rozpapá. A co ty, břicho už dobrý?

Miso, s vlasama neporadím. Mě padaly ten první měsíc po porodu, to jsem myslela, že budu za chvíli plešatá, ale pak se to urovnalo a teď už padají jen málo, tak jako dřív.

Renat, jdeš se učit do vany? 😀 To já bych se nesoustředila. Mě to šlo vždycky nejlíp na posteli 😀

safirek
29. led 2010

Malá spala 3 hodiny, jsem překvapená 😵 Teď se probrala, dostala napapat a už leží na dece, cucá si prsty a kouká na akvárko 😀

renat2
29. led 2010

Saf.: v posteli jsme se učila včera 🙂 když jsem byla u Kuby 🙂 teda KUba u mě 😀 ve vaně jsem opakovala, než zavolala tchýně/mamka....ale dala jsem to 🙂

Misi: s vlasama taky neporadím, mě nepadají, nebo hodně minimálně, ani si toho nevšimnu...ale třeba bde něco vědět pipii, jako kadeřnice určitě něco ví na padání vlasů, i když je to spojené asi s hormonama.

pipiii
29. led 2010

ahojik holky, vidim ze se tu resi vlasy... dneska u me byla kamoska s prckem a te take silene padaji vlasy. Me take. mam je vsude, silene jsem jimi obalena, amalka taky :-/... Co ti muzu doporucit, dojdi si bud do lekarny(vishy) nebo do kadernictvi kde prodavaji vlasovou kosmetiku. samotny sampon ti nic neudela. Musis si koupit sampon proti padani a k tomu bud tonikum na vlasovou pokozku, nebo tomu rikaji serum na pokozku. jeste silnejsi jsou ampule. Ale sampon ti pouze pripravi pokozku na prirtup tonika, ktery se dava po umyti do vlhkych vlasu- na pokozku a vmasiruje se a dostane se 3-5mm pod pokozku kde je korinek vlasu. Vysledek je videt cca po 3mesich!!!!! takze ne ze za tyden reknes ze to je k nicemu 😀 😀 😀 a samozrejme pravidelne po kazdem myti vlasu.

misicka455
29. led 2010

Renat dík za radu madraci už máme od včera zvíšenou a musím zaklepat zatím 12 hod bez blinkanců 😉

vodickova.jana
29. led 2010

Ahoj Míšo....tak jsem ráda že ses tu ukázala.... 🙂 Neboj malá se rozpapá, hce to jen čas. Chudinka si prošla za těch pár týdnů co je na světě moc těžkýma věcma. Ale ona to zvládne a vy taky!!!

misicka455
29. led 2010

Jani díky určo se to zlepší chce to jen čas 😉 A hlavně moje pevný nervy 😀 😀

renat2
29. led 2010

Tak jsme se s J dohodli, že pojedeme na ty státnice raději o den dřív a budeme na hotelu...ráno bychom vstávat v 5 a to má náš synáček ještě půlnoc, asi by to měl rozhozené. Navíc opravdu ty cesty po ránu...kdyby něco. Pokud samozřejmě bude kalamita i v pondělí, tak to asi hroti nebudeme.

safirek
29. led 2010

Renat, tak vidíš, jste to dobře vymysleli. 😉

ardila
29. led 2010

Ahoj, dneska jsme byli na tom focení, zatím máme jen neupravené náhledy, tak jsem hodila pár na ukázku do alba. Za pár dní budem mít upravené, tak je pak někam hodím všechny.. Od rána jsem se nezastavila, tak jdu do pelechu, dočtu zítra.. Dobrou

safirek
29. led 2010

Ahoj Ardi, krásný fotky! Vypadáš moc spokojeně. Hrozně se mi líbí ta poslení.

pipiii
29. led 2010

ardi, tyyy joo krasneeee fotecky!!!!!! a ze nejsou upravene a jsou tak krasne!!! tebe nekdo i cesal a licil???? nas fotili v tom nejvetsim vedru kdyz jsme byli asi 2 hodiny v kolone v Praze😀 ja myslela ze ten den porodim 😀😀😀hruza vzpominka!

pipiii
29. led 2010

jani, me se libi tve posledni brisko, ten komentar-mega bricho😀😀😀 si pockej 10tydnu 😀 😀 😀

ardila
29. led 2010

Holky, díky.. Máme jich plno, upravených bude 25, tak jsem zvědavá, ale zatím jsem spokojená 🙂
Pipi, nechala jsem se česat a líčit v Liberci, měla jsem jít v Praze k P.Měchurové, ale protože nám změnili termín focení, tak už se mi nepodařilo přeobjednat.. No my tam dneska dorazili o půl hodiny později, protože jsme od rána lítali, ještě jsme museli dořešit ten úvěr atd. a všude ten sníh..
Nějak se mi nakonec nechce spát, ach jo 🙂

pipiii
29. led 2010

ardi, ty fotecky vapadaji uzasne uz takhle, jsou jako upravene! a vlasky krasny! i liceni!!!!!!!!!!!! zavidim ti to nadseni z tehu😀 ja jsme toho uz mela plny kecky, myslim ze jsme fotila bricho kolem 35tt. Jen si ho ale uzivej🙂 kriklounka potom nikam do briska uz neschovas😀

ardila
29. led 2010

Pipi, jaký nadšení? 😀 Já si do nedávna pochvalovala, jak mi je fajn, to jo..ale teď 😝 Už toho mam docela plný zuby, pořád mě něco bolí, sotva lezu..

ardila
29. led 2010

ještě jsem přihodila jednu.. tam mam teda debilní výraz, ale jinak se mi líbí.. ta předposlední

pipiii
29. led 2010

me se libi ta 3 od konce 😵 😵 😵 noojooo a bude hur zeno😀😀😀

ardila
29. led 2010

No jo, už se nemůžu dočkat 🙂 To budou veselý 2 měsíce.. Tak já jdu chrnět, dobrou

renat2
30. led 2010

Dobré ráno...

Tak my dnes máme 3 měsíce, to to letí!!!!!!!!!!!!

Ardi: krásné fotky, opravdu je vidět, že je na nich práce profesionála..na jedné mi připomínáš pipii.. 🙂

winii
autor
30. led 2010

Ahoj holky 🙂

teda ten sníh už mě fakt začíná srát, včera jsem se vydala na procházku a nikde jsem nemohla project 😠 šprajcla jsem se ve sněhu a nemohla jsem dopředu ani dozadu, ještě, že šel kolem pán a pomohl mi vyndat kočár, jinak bych tam stála asi do teď 😀

renat kdyže děláš tu zkoušku toho 2. 😕 abych na tebe mohla myslet, určitě je lepší jak píšeš, jet o den dřív a přespat v hotelu, ať zbytečně nemáte hoňky a tak 😵 jo a velká gratulace Kubíčkovi ke 3měsícům, hlavně hodně zdravíčka a ať pěkně roste, posíláme pusinku

ardi téda fakt moc krásný fotečky moc vám to tam sluší, nádherný a bříško moc krásný 😉

jani zkoukla jsem taky fotečku bříška už je taky pěkný, ale ještě ti pořád poroste 😉 užívejte si to, já občas vzpomínám na bříško, a stou příhodou, je fakt štěstí, že jsi slyšela pesana štěkat a všechno se vám podařilo včas uhasit, je to teda síla

misicko už jste doma jo, to jsi ráda viď 😵 vzládnete to všechno skvěle jste obě moc statečný a šikovný a jak se jinak Verunka má

holky dala jsem včera do alba fotečku Gabči už nám zase povyrostala tak jukněte

renat2
30. led 2010

Winii: ahoj, u nás je to stejné, jdeš jdeš, najendou se šprajcneš a je vymalováno 😠 ale jinak ten sníh miluju 😀
Já na Gabču už koukala, je to princezna a ta očička... 🙂 Přemýšlím, komu se víc podobá...
státnici mám 9.2. 🙂 určitě to bude lepší, pojedeme v klidu a pomalu, už psali z hotelu, že s námi počítají 🙂

kiki3
30. led 2010

Ahooj holky!
tak m byli vcera na kontrole s rymou,tak uz je to lepsi,znovu nas vazili, a mame 3570g 😀 od utery pribral 160 g,no jo,taky se porad cpe! 😀
renat a co vas kubik,uz to ma lepsi s tim papanim?doufam ze jo!a s tema statnicema,dobre ze jedete dopredu,taky bych se bala...a vsechno nej kubikovi ke tretimu mesici!!!! 😵
Win,teda ja bych rekla ze je gabca cela po tobe!je moc krasna,okata! 😵
ardi,koukla jsem na fotky-no uplne mi vzali dech,hrozne vam to slusi!!a myslim ze neni co upravovat 😉
pipii,jak se s amalkou mate? 😉

vodickova.jana
30. led 2010

Ahoj holky, dneska jsem se sem dostala až ted. Byly jsme dopoledne s tchýni nakupovat a strávily jsme tam skoro 2 hodiny.... 😀 Tak vás jdu dočíst... 🙂

vodickova.jana
30. led 2010

tak dočteno , fotky zkouknutý....🙂

Tak nejdřív děkuju za pochvalu bříška, ale fakt si nějka neumim představit že bude ještě větší..... 😀

Ardi ty jóóó...moc krásné fotky, moc ti to tam s tím bříškem sluší.... 😉 to mi žádný takový focení mít nejspíš nebudem....Jirka se nerad fotí a stejně nemá pořád čas.... 😒

Renat to to letí co??? Už 3 měsíce....a je to jako včera kdy se narodil... 😀

Kiki tak jsem ráda že už je rýmička lepší....já mám uplně odřený nos, mám tam stroupky tak už smrkám z dálky.... 😀 😀 Jinak to bolí jako čert, a to si ten nos pořád mažu... 😕

misicka455
30. led 2010

Ahojky holky, teda my měly zase noc od šesti do 11 hod malá nezamhouřila oči strašně ju bolelo bříško nemohla se vyprdet už jsme myslela , že sní pojedu na pohotovost. Naštěstí se v 11 vyprděla a vykadila a už bylo líp.

Byla tady tchýně tak už to máme za sebou ted čekám, že Veru za chvilku vzbudí na jídlo a pak sní pujdu hajat jsem nevyspaná. Veru dostala krasné naušničky a řetízek se znamení.

Ardi moc krasný fotky 😉

vodickova.jana
31. led 2010

Ahoj holky, tak to tu zase nějak utichlo... 🙂

U nás krásně svítí sluníčko ....a docela i hezky hřeje.... 🙂

Dneska jsem se i hezky vyspala....na záchod jsem šla jen jednou tak to byla paráda.... 😀