Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
10. bře 2010

Přesně, navíc, když jsem viděla, co vše jsme vezli do Ústí...a to byla jedna noc...nevím nevím, jak bychom bez toho dali vícedenní pobyt 😒 😒

renat2
10. bře 2010

Ale to nemusím aso popisovat, znáte to, když se balíte někam s prckem 😀

kulinka29
10. bře 2010

Renat:taky bych vyzkoušela ten kuskus...mám ho doma,ale zatím ho vždy přidávám (jednu lžici) do zeleninové polévky...to je pak mňamka.Já dělám bram.kaši a k tomu jsem opekla lilek a cuketu...na to hodila rajče,koření, sojovou omáčku a sýr.Prostě taková rychlovka...protože mě bolí celý spodek 😒
Renat: to jsem zase jednou viděla v německu na dálnici...ale to rvalo zase kola ze střechy dolů 😒

kulinka29
10. bře 2010

saf: taky jsem viděla to ano,šéfe...no pěknej humus teda 😒

kulinka29
10. bře 2010

jo nová fotečka...ale malinká.To když se nudím,tak vymýšlím hlouposti víš 😉

safirek
10. bře 2010

Kuli, to jo, tam bych se najíst nešla 😝

Zkusím dám malou do postýlky, jestli si nezdřímne, dneska toho moc nenaspala a já bych potřebovala skočit se psem 😅

renat2
10. bře 2010

Holky, dala bych Vám na you tube video, jak blbneme s Kubou...ale beru to jako soukromé...jde to zaheslovat?? nevíte?, a jak to tam dám??

Asi winii to bude vědět, třeba se ještě ukáže...

vodickova.jana
10. bře 2010

Ahojky holky....tak já dneska strávila celý den s malířem...je to soused, takže jsme pokecali.... 😀 😀 Byl tu od 9 do 15 a zvládnul to všechno i dvakrát. Naštěstí to docela dobře schlo... 🙂 vypadá to docela pěkně,tak jsem něco nafotila a až to úplně uschne tak to vyfotim znova... 🙂 A pak vám to sem dám...ale až to bude uklizené... 😀 na což se teda fakt netěším.... 😝 něco jsem začla už dneska,ale jak jsem stála celý den na nohou tak je mám docela oteklé, že už na to dneska kašlu... 😉

A asi vás nebudu ani dočítat až zítra...nějak už na to nemám sílu....jen tak prolítnu jestli Kulinka nerodí... 🙂

Kiki prosím tě, chtěla jsem se tě zeptat....vim že ještě sporták nevyužíváš,ale jeslti jsi ho už jen tak zkoušela...jak ti jde sklopit a dát nahoru stříška....já na to koukala a jde mi to docela ztuha...a nenašla jsem žádný čudlík, na který bych zmáčkla jako u korbičky....tak mám strach abych to hned nerozbila... 🙂

kulinka29
10. bře 2010

Renat: tak to neporadím,ale pipii nebo winii určitě.Už se těším,až se mrknu 🙂
Jani: jsi dobrá,že jsi to zvládla...a jak máš tam velký bordel?Tak na sebe dávej pozor a moc to nepřeháněj.
Tak manžela jsem uložila do postele 🙂 ...je prý unavený z toho jak v noci nespí a čeká kdy budu rodit....no a jak já jsem unavená,ty ženský toho teda musej vydržet 🙂
Udělala jsem si čajík....tak jdu odpočívat k telce a přeju dobrou noc.

renat2
10. bře 2010

Jani, šikulky, jak jste to zvládli, na fotky se těšíme 🙂 jdi si odpočinout, zaslpiužíš si to. (teda ne že bych tě vyháněla 😀 😀

renat2
10. bře 2010

TAk to zkouším, uvidíme...případná hesla pošlu do IP...
Ještě pro upřesnění, jsem si vědoma, že je infantilní a prdlé...ale vždy se začne tahle smát...tak jsem vám to chtěla ukázat. Kecy neposlouchejte...Omlouvám se za kvalitu, foťák jsem měla zapřený.

renat2
10. bře 2010

Holky, ten kuskus s tím vínem zkuste, je to mňamka!!!
A přijel nám asi tatík (slyším auto 😉 ale Kubík už spinká, tak se uvidí a užijou se zítra.

A pozor, blondýna antitechnik nahrává to video... 😀

safirek
10. bře 2010

Renat 😀 😀 tak jsem zvědavá, jestli se to povede.
Já na you tube ještě nic nenahrávala.

renat2
10. bře 2010

Saf.: já také ne... 😀 😀 ale zatím to jede, tak 5 minut a možná to projde 🙂 🙂

renat2
10. bře 2010

Holky jste tu některá?? Že byste to zkusily, zda se video rozjede...
Ale nechtělo to po mě hesla...poslala bych odkaz do IP..

safirek
10. bře 2010

jsem tu 🙂

renat2
10. bře 2010

Tak jsem ti to poslala 🙂 ale opravdu na kecy nehleď..je to prdlý, ale ten jeho smích, ten mě vždycky dostane..

safirek
10. bře 2010

Chce to po mě přihlašovací jméno a heslo 🙂

safirek
10. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 video super, jsem se nasmála.
Řehní se podobně jako Natálka 😀 😀
Ona někdy takhle huláká i sama, jen když kouká na akvárko 😀

safirek
10. bře 2010

si to pustím ještě jednou 😀

safirek
10. bře 2010

hlavně ten začátek je super a na konci ruka do pusy, to musí být 😀

No nic, jdu s psíkem a do spršky 🙂

renat2
10. bře 2010

Saf.: to je něco, co? Ty děti jsou božský..když tohle předvádějí...
Joo akvárko!! To je taky vděčné...dnes měl prostě dobrý den (a já aspoň poznala, že už mu je opravdu dobře) 🙂
Ale to jsem už nenahrála.

děkuji...

renat2
10. bře 2010

jo jo utíkej, taky půjdu..ale k žehlícímu prknu 😠 😠
hezký večer a dobrou noc

A pro ostatní, kdo chcete (odkaz je):

https://www.youtube.com/watch?v=ISveaagUoaQ

(přihlašovací údaje v IP)

winii
autor
10. bře 2010

zdarec jsem tady já chciiiiiiiiiiii taky video renat prosím prosím

winii
autor
10. bře 2010

teda to je rychlovka 😀 😀

winii
autor
10. bře 2010

renat já jsem asi antitalent, ale kam mám dát ty přihlašovací údaje?? tam nic není ☹

já čekám na vizitu chci koukat dneska

renat2
10. bře 2010

winii: musíš se přihlásit jako na mě
budou tam má videa a půjde ti to 🙂

renat2
10. bře 2010

Přihlášení je vpravo...je to anglicky, nevím proč, byla jsem na českém...ale určitě to zvládnete.

renat2
11. bře 2010

Ahoj...včera poslední, dnes první... 😒 😒 ještě vyspáváte, co??

Po sluníčku u nás ani památky, přesto dnes vyrazíme ven, musím na sociálku potvrdit ty papíry na rodičák...a pak se jdu podívat na naušnice, nosím větší kruhy, které jsou momentálně s K. nemožné, protože chtne a zatáhne a já jsem ráda, že uši mám zatím celé. V jednom zlatn. mají 50% slevu na všechno, teda doufám, že i na stříbro.

Jinak rada, konečně jsme vychytali ta ATB, i když stejně něco vycintá a řve...takže kdyby vám nechtěli někdy něco ze lžičky (sirup, kapky..), koupit opavdu malé !!! injekce (2ml) a pohoda. Ale doufám, že nebudete nic takového potřebovat a prckové budou zdraví 😵 😵 😵

kiki3
11. bře 2010

ahojky renat,koukala jsem na videjka,jsou bozi,desne jsem se nasmala 😀
u nas je taky takovy divny pocasi,doufam ze aspon nebude prset 😒 ...tak si kup nejaky hezky nausnicky a pekne se projdete 😵
jinak dobre rano vsem 😉