• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kouřily jste před těhotenstvím? A kdy jste přestaly?

31. března 2008 
Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli některé z vás před těhotenstvím kouřily,a kdy vlastně přestaly.
děkuji
7. bře 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Já jsem se cigaret vzdala půl roku před plánovanym těhotetenstvím a nakonec jsem byla velice ráda za takové rozhodnutí...I když to nebylo zrovna jednodduchý
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, snažím se od března a včera jsem vykouřila poslední cigarety co jsem měla a už si kupovat novou krabičku nebudu :slight_smile:
7. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A od kdy se snažíš ty?
7. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jsem kourila a chtela jsem prestat v prosinci 06 na vanoce nebo jsme se chteli snazit o miminko od ledna 07 no a 21.12.se mi na testu objevily // :wink: a v zari se nam narodila holcicka
Myslim,z eje celkem jedno kdy prestanes i kdyz rikaji,ze se mapul roku prestat nebo rok.Ja mam spoustu kamaradek co oehotnely i kdyz kourily uplne bez problemu.Bud to jde normalne nebo se tomu musi pomoci a je jedno jestli kouris nebo ne.Tak mi to bylo receno od tety je porodni sestra :sunglasses:
7. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já přestala kouřit v lednu, ale o víkendech si cigaretu dám,když někam jdeme. To nějak nemůžu vydržet. manžel navíc kouří,ale doma naštěstí moc chuť nemám.Hlavně ty cigarety nesmím mít u sebe, jinak to nevydržím:frowning2:. Snažit o mimi se začínáme teďka. V únoru jsem vysadila. tak jsem chtěla vědět jen názor,jak jste na tom vy ostatní
7. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vysadila antikoncepci koncem srpna,3.9 na svoje narozeniny jsem přestala kouřit,dala jsem si takový dárek :sweat_smile: A 9.12 jsem objevila // :wink:
7. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marusko tak to gratuluji :slight_smile:

Lehna - ja jsem pak pomlau prestavala kourit a az v unoru jsem prestala uplne jsem nemohla odolat. :pensive: Muj manza,ale prstal kourit co videl testik :grinning:
7. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lena13: a ty si kouřila i když si byla těhotná? No já od toho ledna taky nekouřím už tak moc. I když co je moc, že? Kouřila jsem denně 7-10cigaret. teďka to mám tak na 14 dní.
7. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já měla krabičku tak na měsíc, kouřila jsem málo, ale jak říká tady lehna tak nejvorší je to ve společnosti kde všichno kouří :slight_smile: ale budu to muset vydržet.
Holky dneska jsem založila diskuzi,ale nikdo se ke mě nepřipojil. Tak to zkusím tady :slight_smile:
Přestala jsem brát prášky od března,ale načala jsem plátíčko a po týdnu jsem to přestala brát a ted mám zase menstruaci, moc brzo. To tak dělá normálně? Jak dlouho trvá kdy se to upraví a můžu si plodné dny počítat od dnešní menstruace, která je ale předčasná?Díky moc za radu :slight_smile:
7. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasiopea: tak to si teda moc nekouřila, to můžu jen závidět, krabku na měsíc. To bych se nehlásila ani mezi kuřáky :grinning:
Jinak k těm práškům-těma práškama to asi bude, že jsi menses dostala dříve, ale jak se očítají plodné a neplodné dny, to teda netuším. A proč si vlastně to plátíčko začínala brát?
7. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem ho kvůli manželovi, on ještě nebyl přesvědčen že mimi chce, já ho ale pak přesvědčila konečně, tak jsem to hned vysadila :slight_smile:
Chtěla bych otěhotnět co nejdříve pokud to půjde.
No přečetla jsem tady pár diskuzí jak se zjistí plodné a neplodné dny a ovulace. Je to +- asi 14 dnů od první menstruace a zjištuje se to taky podle teploty, to si každý den máš měřit teplotu a když ti stoupne nad 37 a nejsi nemocná a je to asi 10-14 dnů od prvního dne menstruace, tak ti proběhla ovulace(vajíčko je venku) a můžete na to hupsnout :slight_smile:
7. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzu se k vam pridat?
7. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se vam to povedlo prestat ze dne na den?Me to nejak nejde.Zmirnila jsem to z 20cigaret denne na 10 alechtela bych jeste vic ale nejak na to nemam nervy.
7. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uklidnuje me jen to ze jsem se na to ptala lekare jestli uplne prestat nebo ne a ten rekl ze by bylo spatne uplne prestat.
7. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasiopea:
Mas krasne kocarky v albu.Mi chceme ten Baby point V3 ten tam mas taky myslim ze je jako druhy typ kocarku
7. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic nebudu se vtirat ahojte
7. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj angelis jasně že se můžeš přidat :slight_smile:
7. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky uz jsem myslela ze ti nikdo neni
angelis a ty se už taky ted snažíš o miminko?
Koukam ze jses teprve v ocekavani na mimiska tak drzim palecky at to vyjde
7. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam ještě plno kočárku přidám a který ty to myslíš? moon?tak ten je boží
7. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne ja uz jse v 7mesici.Cekam dvojcatka.
Jsem po IVF
7. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow ty čekáš dvojčata, tak to ale budeš mít s kočárkama celkem těžký :slight_smile:
7. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se zeptat co to přesně je to ivf, myslím si dobře že je to umělé oplodnění?
7. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne ja myslim baby point V3 ten s tema 4ma koleckama.Budeme totiz kupovat ze zdravotnich duvodu dva vis?
7. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dvojčátka se mi moc líbí sourezenecký kočárek jane :slight_smile:
Ano je to umela oplodneni.Vyslo nam to na druhy pokus.Zavadeli nam dve vajicka a nastesti se obe ujmuly
aha a to budeš zvládat vozit oba kočárky najednou? :slight_smile: To je asi blbá otazka, asi ne
Jak dlouho jste se snažili o miminko?
7. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi libi pro dvjcatka Jane ale ja bych to nezvladla.Jsem sice 13let po nehode na kole ale mam problemy s nohou tak bych to spatne zvladala.
7. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžu se zeptat kolik stojí takové umělé oplodnění, at vím co kdyby. Moje mamka se snažila o miminko 4 roky a těsně před umělým oplodněním otěhotněla přirozeně
7. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek