• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@aduskatt No ja jsem na rychlo ulovila polivku, ale k veceri budu delat tousty a k tomu super kysely salatek :grinning: A na ten se tesim asi nejvic :grinning:
14. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 u nas bude vecera dnes v style co si kto ulovi, xixi...........zajtra budem varit........pravdepodobne hrachovu kasu:slight_smile:
14. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt Tak ja dneska udelam rychle tousty a zitra zase vyrazime smer moji rodice, takze veceri bych videla az dorazime k rodicum a nebo nekde na benzince na D1 :grinning:
14. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 no, my budeme tento vik doma, lebo mm ide do prace na cely den........minuly vik sme boli u masich, tak sme usetrili sobotny a nedelny obed, xixi
14. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt Tohle mam taky rada, kdyz nemusim varit a udela to nekdo jiny. No my byli minulou sobotu na navsteve u kamosky s mimcem a uvarila nam svickajdu :grinning: v nedeli jsme byli s manzelovy babicky a ta nam taky uvarila obed :grinning: No a treba vcera jsme byli u tchyne a ta taky varila veceri :grinning: Takze dobry
14. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá :slight_smile:ako sa máte? dlho som tu nebola ale nezanedbávam vás občas čítam čo ste napísali,fúúúúúha ale pekne sa rozrastá táááá dolná tabulka všetkým tehulkám želám všetko dobré a nech sa darý:slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 jako nevím ale už mě pěkně se.e!! ví že se snažíme tak dlouho a ještě napíše toto já jsem velmi výbušný tip tak dostala co proto :D aspon sem se vyklidnila :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt jo tak to je super! asi to tak taky udělám páč i tchýně pořád:děcka rozmyslete si to to je moc peněz zase atd. prostě já nemám na co čekat i když jsem mladá ale manža je o 12let starší a nechcem dítě zas někdy za 7let! prostě mě už všechno štve!!! :(

někteří lidi mě vytáčí do extrééému ale jinak jsem fajn :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 len aby raz nedosli vsetci naraz k tebe na obed potom:slight_smile:)
14. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt Tak toho se nebojim a kdyz by meli takove chutky tak zamknu a budu delat, ze nejsem doma :grinning: :grinning:

@kacnov No mluvis mi z duse, vcera mi taky tchyne rekla, ze nemam kam spechat, ale to ze mi bude za 5 mesicu 32 to neresi. Manza si muze dite poridit klido v padesati ale ja ne :angry:
14. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pujdu spat, sem nejaka uplne totalne vycerpana. Doufam, ze na me nic neleze, teda krome manzi :grinning:

Tak dobrou noc a zitra rano nakouknu a pak jedu s kolegou z prace na jednani, takze budu az po obede :wink:
14. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 bru nocku:slight_smile:))ja dnes nenecham na seba liezt nikoho:slight_smile:)
14. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata :D dnes končím s clostilem na tento měsíc jsem opravdu vyzbrojená :grinning: krom ovul testů mám i ten gel pre-seed no tak jsem zvědavá jak toto vše dopadne :unamused: jestli se nepovede tak už na to prdím :slight_smile: třeba to někdy půjde
15. dub 2011 v 06:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp
@daisyna Ahoj holky, tak tohle tehotenstvi rozhodne nebude, myslim ze se blizi mrcha, ale nejak brzo, ach jo a ja si myslela, ze tentokrat to fakt vyjde :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/333757 No nic pockam na mrchu a jedeme dalsi kolo
15. dub 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 jejdaaa, nestresuj :D!! Podle mě se ti o polovinu nemůže zkrátit LF! Může to být impl. pokles, tak se hoď do klidu a šetři se :wink: ..
15. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyna No prave me to vrta taky hlavou, ze mrchu cekam az za 8 dnu a dneska takovy pokles. No uvidim zitra. Ale hotovo jasem z toho uplne, od te doby, co jsem si tu teplotu zmerila tak uz jsem nespala a porad na to musela myslet. A to jedu s kolegou na skoleni na nejakou databazi klientu, to by me zajimalo, jak se mam ted soustredit. Ale mas pravdu musim se hodit do klidu :wink:
15. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov Pak dej vedet, jak ten pre-seed funguje. Taky bych ho zkusila poridit :wink:
15. dub 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 ahojky, opravdu to MS nebude, bude to jen zahnizdování, uvidíš :wink: Hezkou cestu....
15. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, prisla som sa na vas pozriet, dnes som netestovala lebo teplota si robi co chce,
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
utekam ku dr. do KE do CAR a poobede vam dam vediet nacom som, drzte palce
15. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 Tak ti drzim palecky, aby vse bylo OK, ju :wink:
@puckal No ja uz si nad tim hlavu lamat radeji nebudu. Necha to konovi a ono to nejak dopadne. A co ty nezkousela jsi testovat???
15. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 drzim palceky, nech to dobre dopadne :wink:
15. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 to není na ms, 8DPO může znamenat implantační pokles, takže klídek a zítra stoupne :wink:
15. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 a mozno je to uhniezdovanie :wink:
@puckal ahoj ,tak dnes aka teplota u teba?
15. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 teda graf se mi moc líbí, tobě ne?dva poklesy a zase hore, no nevím, nevím....já měla pokles 4a 7DPO
15. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal dej graf!
15. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eerikaa3 no ale ms mešká 2dny...15dpo test neg a dnes jsi neskusila?a co jsi měla za test?
15. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka Jsem na něj zapoměla........http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
15. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eerikaa3 @jika10@lifinka- testovat jsem nezkoušela když teploty jsou dole, uvidím zítra, když MS ráno nebude a teplota ještě víc neklesne tak asi zkusím test.....ale nevím, co když bude negat.........no uvidíme.....když budou // tak snad napíšu přes mobil, když bude MS dám vědět až v pondělí, protože máme to zabíjení...
15. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eerikaa3 ale mešká MS, to je divné, ty jsi brala clostík 7 dní?? A jiné prášky jsi nebrala,nebo nachlazení atd??
15. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek