Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
17. dub 2011

ahojte, no mne neda nemerat 😠 , keby som nevedela nacom som, tak by som si aj zacala trochu namyslat, zeby to mohlo byt tehu
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

lifinka
17. dub 2011

@kamillka100 ahojky, a tak už by dnes měla dojít ms, a tepl. stoupá, no super, víš, i vyjímky jsou, takže nestrácej náděj, může se stát cokoliv a těhu být můžeš ten graj je hezky i ty poklesy.....nechceš testnout?

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Krasny grafik. A proc by jsi nemohla byt tehu??? Vzdyt jste se poctive snazili. Navic moji kamaradce taky rekli, ze nikdy nebude mit deti a ma nadhernyho klucinu. Nikdy nesmis ztracet nadeji. Navic si myslim, ze tim ze jsi chodila do CARu, tak jsi byla vic v klidu a nemyslela jsi na to a zrovinka by se to mohlo podarit 😉 Kdy ti ma dorazit MS??

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Kdyz se tak koukam na tvoje grafiky, tak tenhle mesic ho mas taky vyrazne jinaci nez pred tim. Ja ho tenhle mesic mam taky uplne jinaci, sice si rikam, ze by to mohlo byt tehu, ale netrpelive cekam na pristi nedeli, kdy by mela dorazit MS 😒

kamillka100
17. dub 2011

@lifinka testovat nebudem, myslim si ze je to zbytocne, ale ako hovoris, zazraky sa deju, dnes by mrcha mala prist alebo zajtra, lebo minuly cyklus som mala 29DC, tak neviem, ale ovulku som mala posunutu o 2 dni, no uvidime

lifinka
17. dub 2011

@kamillka100 tak ať zítra nedojde, a bolí tě bříško?

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 no mrcha by mala prist dnes, mozno zajtra, ja len preto si myslim, ze neverim zeby to vyslo, manzel mal zly spermiogram a ja zase vraj anovulacny cyklus, na 11DC som mala 12mm folikul, aspon tak som to vycitala, asi bol maly, no uvidime, ale bolo by dobre keby to aj nevyslo lebo tie premnozene bakterie co mam, to by nebolo dobre pre babo, aspon tak som to citala, ze bolo by ohrozene, musime sa dat do poriadku,tak tento mesiac bude cely bez sexu ☹

kamillka100
17. dub 2011

@lifinka trochu som ho vcera citila, ale prsia ma bolia uz 2 tyzdne, nikdy predtym ma neboleli, mozno cez ovulku trochu, co som ju mala vyvolanu s clostilom, co som prekvapena, ze stale pred mrchou som mala krcok otvoreny, neviem ci som nahodou vtedy neovulovala a teraz ho mam zatvoreny a tvrdy ako palec 😀 , uvidim vecer aky bude, ked bude makky, tak viem ze zajtra mrcha pride,, 😉 , ale ako som pisala jike10 ,ze bolo by dobre keby to teraz nevyslo, nebolo by dobre pre nase malinke,co si myslim, ze to aj nevyslo

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 az na druhy tyzden v nedelu, to je riadne dlho, ty mas taku dlhu LF??? joj moja lutujem tak, to cakanie je teraz najhorsie, ale drzim palceky aby si to konecne dosiahla a o cca 2 mesiace sa k tebe pridam 😀

lifinka
17. dub 2011

@kamillka100 no jsem na tebe zvědavá, víš, když by člověk i nechtěl být těhu, skrz bakterie, tak zrovinka budeš....no jsem napnutá jako stuna....mě je zase blbě, vařím kuře a navaluje se mi, stačilo, když jsem ho umývala 😝

puckal
17. dub 2011

Ahoj holčiny, ta u mě nic, MS nedorazila ale dnes test s citl. 10 neg., teplota trošku stoupla ale naděje si nedělám, spíš nevím kde se zdržela MS......tady grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
Víc písnu v neděli, musím jít něco dělat.......jinak ostatním držím palečky 😉

kamillka100
17. dub 2011

@lifinka joj moja lutujem ta, mala si to dat urobit manzelovi 😀 😀 😀 , aj ja som v ocakavani, tak to hej, ked to nechcem, jak narokom to vyjde, ale v mojom pripade to asi nebude, neverim tomu,ale ako hovoris zazraky sa dej, ked maria pocala z duha svateho, tak sa u mna tiez mohol urobit zazrak 😀 😀 😀 , ale teraz to nemyslim v zlom, nesmejem sa, ja som veriaca 😉

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Jo jo moje LF je 16 dnu a dneska jsme teprve 10 DPO, takze to cekani je fakt na pytel. Ale v tydnu budu chodit do prace, kde mam prace az nad hlavu a tak mi to snad utece. Jak pise lifinka, zorvna kdyz si reknes, ze se mimco nehodi, tak v tu dobu otehotnis. A neboj, vsechno se da resit, kdyby jsi ted byla tehotna. No a kdyz jsi mela ovulku az 16 DC, tak folik mohl uplne krasne dorust, kdyz jsi mela 11 DC folik 12 mm a folik roste 0,2mm za den, tak ten 16 DC mohl byt folik klidne 22 mm. Takze nic neni ztraceno 😉 Jeste aby jsi nas tady vsechny neprekvapila. Budeme mit krasny grafiky a jedina, kdo budes tehu budes ty 😀

lifinka
17. dub 2011

@kamillka100 prosím tě mm má fotmule, nic ho nezajímá, já tu můžu blinkat a ani o tom neví....když jsou fotmule vidí jen to 😀 ale nezazlívám mu to.No tak já nevím s tebou graf mi stejně anovulační nepřipadá, a že dr, neviděl žl. tělísko tak třeba se schovávalo, no nevím, jak to na utz vypadá?ale ten graf je fakt zvláštní, však jak jsem ti posílala z fertility ten vzor těh, grafu, vypadal jako tvůj....

jika10
17. dub 2011

@puckal No holka, ten tvuj grafik nevypada spatne. Dokud neni MS nic neni ztracene, drzim palce, aby MS nedorazila 😉

lifinka
17. dub 2011

@jika10 no říkám si, že je kamilka podezřelá 😵 mě také dr, řekl, že mám malý folík a hle za 7dní se vyklubala ovule 😵 a ty si hold týden musíš počkat anebo uprostřed týdne testnout 😉

lifinka
17. dub 2011

@puckal teda to je fajn, že nedošla, tobě chodí pravidělně! Jen teda nevím test s 10 a 16den nic???

kamillka100
17. dub 2011

@lifinka tak ja uz ozaj neviem, uz si aj myslim, ze za to mozu aj tie hormony, ked ich mam v poriadku, ci nemaju vplyv aj na graf a preto mi graf stale ukazuje ovulacny, i ked nemam ovulaciu......lebo inak mi to nepride, len asi tak..........., skoda , ze som sa ho to nespytala, ale idem ku svojem gyndosovi bud zajtra alebo v utorok, tak sa ho to urcite opytam, co ma vplyv na BT, lebo citam v sprave, ze aj oni mi merali BT a mam ju v norme, tak neviem........ 😒

jika10
17. dub 2011

@lifinka No ja si budu muset pockat, protoze mam doma testy pouze s citl. 25 a lekarne se vyhybam jak cert krizi 😀 A nejak se mi ani driv nechce, v lednu jsem se poucila, mela jsem na TT krasny dve carky i manza je videl, a mrcha za 2 dny stejne dorazila 😒 Kamilce to preju, aby ji to vyslo a folik ji mohl klido dorust, prece to nic neznamena ze 11 DC mela folik 12 mm. Navic to preju kazde z nas, aby se uz na nas usmalo stesticko v podobe mimiska v brisku 😉

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Rozhodne tenhle cyklus nebyl anovulacni, nevim jak na to kdo prisel. Proste jsi mela pozdejsi ovu a klido muzes byt tehulka. Vis kolik holek otehotnelo i kdyz mel manza spatny spermio. Vsak staci jeden poradny bojovnik a je to. Neves hlavu a nemudruj nad tim, zbytecne se tim stresujes

kamillka100
17. dub 2011

@jika10 dakujem moja, boze vsetky ste tu take zlatucke a viete riadne povzbudit, este raz dakujem a nechajme sa prekvapit co bude dalej, musim koncit , ideme na chatu grilovat, ale vecer sa urcite pozriem co ste popisali 😉

jika10
17. dub 2011

@kamillka100 Uzij si grilovani a nemysli na to, co se ma stat, to se stane. A jestli mas byt tenhle mesic tehulka tak budes i kdyby cert na koze jezdil 😀

lifinka
17. dub 2011

@kamillka100 tak si to užij a hlavu hore!!!

lifinka
17. dub 2011

@jika10 jasně rozumím, ale řekni mi, z čeho se ty dvě čárky jen tak na testě objeví???myslíš, že to třeba vyšlo ale ms to odplavila?nebo přeci člověk nemůže mít jen tak zvednuté hodnoty HCG, co? a co porábíte? Já dovařila slavné kuře, ještě dělám rýži a vidím to dnes jen na tu suchou rýži...normálně jsem za dva dny zhubla 2kg nevím, zda váha neváží blbě, nebo nevím....u mě není zvykem hubnout jen tak sama od sebe😀

jika10
17. dub 2011

@lifinka No podle doktora se mohlo jednat o ranny potrat, takze ted testovat asi jen tak nebudu. I kdyz ted u televize jsem si rikala, co kdybych to zkusila 14DPO. Jen nevim, jak dlouho v tele vydrzi pregnyl, kdyz je to HCG hormon a tudiz muze delat falesne pozitivni testy. No uvidim na jedna stranu se bojim a na tu druhou sem zvedava jak vopice 😀 Treba teplota klesne a nebudu mit duvod testit.
No a hubnes, protoze holcicka chce mit krasnou maminku. A nebo musis vic odpocivat, aby z te holcicky neco bylo 🙂

lifinka
17. dub 2011

@jika10 mě tak těšíš, že píšeš o holčičce, chudák klučina 😀 Jinak pregnyl by neměl být po 10DPO už v těla, jednou jsem testila ze srandy 8DPO a // byly a hezké, což je kraviny a ano byla jsem po injekci Pr. Takže 14 je určo ok!!!!

jika10
17. dub 2011

@lifinka No ja jseem hrozne zvedava, co to bude. Ja bych to fakt videla na holcicku 😉 Tak s tim testovanim uvidim, bojim se, ale zvedavost bude asi vetsi a nedockavost taky. Ale nevim jestli 14 DPO nebude brzo na test s citl. 25

lifinka
17. dub 2011

@jika10 já testla 25citl. na 15dpo a byly tak slabé, ale byly!!!!Tak jsem se najedla, snad to žaludek zvládne.

jika10
17. dub 2011

@lifinka neboj brisko to zvladne, jednou uz ty nevolnosti musi prestat 😉 No tak uvidim, protoze do loekarny se mi moc nechce, mam doma 3 testy s citl. 25 tak uvidim jak moooc budu zvedava. Navic prave o vikendu mame byt zase u rodicu a myslim, ze si nebudu pamatovat, ze mam zabalit tehu testy. Balim vzdycky jen to, co vzdycky a jaksi TT nevozime porad 😀

Ja proste nevim, neco mi rika at radeji vydrzim a v podvedomi si rikam, ze testnu driv. Asi trpim rozdvojenu osobnosti 😀

lifinka
17. dub 2011

@jika10 já nikdy nevydržela do ms, vždy jsem čekala na 10 Dpo a hned testila, s výsledkem jsem se vždy musela vypořádat, ono nic jiného ani nezbude....proto jsem i netrpělivá k tomu pohlaví, že stále nic nevím...za chvíli jdem na zahradu, ale nějak se zatahlo...Tak to si musíš dát do mobilu upomínka "test sebou!!!!"