• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@daisyna my sa tiež snažíme 7 mesiacov....vo februári bolo biotehu :frowning2: ....ale už sa mi to snaženie zdá dlhé :frowning2: neboj všetko bude dobré a miminko sa na teba bude na utz vyškierať.... :wink:
2. kvě 2011 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 dakujem :slight_smile: no snad tam ma dobre podmienky a a ked zbada spermijku tak to bude laska na prvy pohlad :wink: a dockame sa mimca :slight_smile:
a ty ako pokracujes??kedy ides k dr. moc ti drzim palceky aby vam to vyslo :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali já jdu zítra na poslední uzt a když bude vajco kolem 19mm, tak píchneme pregnyl a ve čtvrtek půjdem na IUI. Tak uvidíme, zatím tomu nedávám tolik nadějí, folík roste, tak to je fajn, ale jetě je třeba aby v něm bylo vajíčko :grinning: a aby byla sliznice, takže to nechávám osudu, ale těším se, že zase po dloooouhé době můžeme doufat :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak aspon nieco :slight_smile: a treba myslet pozitivne alebo nemyslet vobec :sweat_smile:
no som zvedava co nam zajtra povies snad vam to dobre dopadne a vajicko tam bude :wink:
2. kvě 2011 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali já nemyslím vůbec nad těmahle věcma. Nevím, jak se mi to povedlo, ale nejsem nervozni z vejce, ani ze sliznice, ani ze spermia, prostě to necháváme s manžou plynout... Ale zítra se samozřejmě ohlásím :wink:. Jdu až odpoledne, tak večer písnu, nebo ve středu ráno :wink:
2. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli někdo měl tyto příznaky silné bolesti zad, pálení žády a říhání . dík
2. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janine6623 no mna chce doktorko vidiet hned, asi sa chce presvedcit ci clostik bude zaberat teda, alebo neviem ake plany ma so mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@elebe ja idem teraz na 5DC ale to preto ze sono robia iba v strvtok a piatok a tak mi to vychadza a to este len clostik zacnem, tak mozno aj o tyzden pojdem znova
a ja som na tom tak isto, rast rastu ale neprasknu a zaniknu, tak uvidim co s nimi clostik porobi,
@kamajota25 no to by aj mna zaujimalo ze ma niekto po clostile dvojicky, tiez mi to dr nezabudol pripomenut :grinning: :grinning: :grinning: :-
@daisyna jeeeee gratulujem ze ti to vyslo hned v prvi mesiac, to je super :wink:
@nathali super, tak nech vajko pekne poslucha a sprava sa ako ma :wink: nech vyjde z ulitiy a caka na kamosov :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mozem sa spytat ako to biotehu prebehlo u teba, lebo ja som mala nieco podobne ale v auguste, tiez pekne ciarocky a o tyzden som zacala spinit tak som sla na pohotovost v krvi som ale mala hcg este, tak mi dr napisal len ze som v 5tt a povedal ze to sa stava, tak neviem ci to bolo biochemicke alebo normalne
2. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mladamamka ahoj, bolesti zad jsem siné měla, i pálení žáhy, ale do týdne přišla ms :-/ Přeju ať to je u tebe jinak :wink:
2. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 díky za odpověď já mám mít menstruaci až 12.5. tak uvidíme. Taky tomu nedávám moc naděje, ale nikdy jsem todle neměla.
2. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahojky já taky nechodím dr říkal že ovu proběhne do týdne po dobrání clostilu u mě to tak je 12dc mám pozit ovu test
2. kvě 2011 ve 12:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napíšu, že máme za sebou druhou ovulaci, uvidíme. Ms pravděpodobně má přijít 6.5. Jinak gynekolog od příštího cyklu chce píchat nějaké injekce /někdo tady psal něco o pregnylu, tak možná toho/ a chce manžela poslat na spermiogram. Docela bych byla ráda, aby to vyšlo a manžel byl ušetřen. Co to píšu, byla bych šťastná jako blecha. Víkend byl hektický, stihla jsem několikrát brečet, pohádat se s manželem, obulet, že mi náš 2,5 letý syn řekl poprvé, že mě nemá rád../což jinak psychologicky naprosto chápu a vím, že nepadá svět/. Ael jinak se těhu necítím, takže tomu moc šancí nedávám. Přeji všem brzkou koncepci.
2. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no tak dúfam že nám ten closík niečo už pomôže....aspoň sa naštartovať....lebo teraz len vrndžím,ale nepohnem sa :angry: :angry: ........u mňa to bolo biotehu tak že 3 testy pozitívne a potom som mala doma spontánny potrat na wc :frowning2: :frowning2: strašne to bolelo a ešte som bola aj sama doma.....a potom som išla k dokimu a potvrdil mi moje predpoklady :frowning2: :frowning2: no a to sa mi stalo vo februári a odvtedy si moje telo robí čo chce :frowning2: :angry:
2. kvě 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacnov no aj mne to tak vravel....že asi do týždňa.....lenže u mňa je to trošku iné,lebo mne nasadzoval clostil teraz a to som bola 27dc....lenže ja som od februára strašne rozhádzaná,všelijako.....aj špinenie som mala od skončenia mrchy 6.4. až kým mi to teraz neupravil closík.....takže ja som taký malý experiment.... :frowning2: :confounded:
2. kvě 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak sme mali asi nieco podobne, ale ja som nemala bolesti take strasne, iba klasika ako pri mrche
tak snad nas daju dokopy teda
2. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak hlásím že asi bude dnes ovu, pravý vaječník cítím jako pes a poprvé za celou dobu mám ovu hlen :sweat_smile: Tak dneska se už teším domů :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zvysili mi dve cele balenia a jedno nacate Utrogestanu 100 mg / balenie 30 tbl. (použiteľné do 06/2012), ak mate niekto zaujem napiste mi IP (najlepsie z BA, ale ak bude vazny zaujem dohodneme sa aj na poste :o))
2. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby tak ako tak pozeram tak skoro všetky sa idete snažilkovať v rovnakom čase. To teda bude veeeela deti začiatkom roka :grinning:
2. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nevyuzite lieky patria do lekarne”
2. kvě 2011 v 18:41 • andrejta
@st2 no ja dúfam a verím že sa už niečo u nás zmení....a dnes som mala 1krát výtok....tak žeby už closík niečo robil...?? :confused:
2. kvě 2011 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a ktory dc si dnes, urcite ten clostik daco robi tomu ver :wink:
2. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no u mňa je to trošku zložité ja som mala mrchu od 2.4. do 6.4. a potom som stále špinila až do 28.4. tak som išla k dokimu,kukli sme moje grafy a povedal že to mám také rozhádzané,že je úplne jedno kedy začnem brať closík a že mi aj zastaví špinenie.....to už fakt nemám....clostil som začala brať 29.4. takže to bol 27dc.....ja som asi mimozemšťan :frowning2: :frowning2:
2. kvě 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fuuuha tak to mas teda riadne divoke, ale tak snad doktorko vie co robi, a mavas aj take dlhe cykly?? lebo zacat brat na 27dc mi fakt pride zvlastne, aj ta pozeral ze ako to vnutri vyzera :confused:
2. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 on mi to nasadil aj preto,lebo som od toho februára mala namiesto mrchy,len také silnejšie špinenie a ževraj closík mi pomôže naštartovať celý cyklus....inak som mávala 36-37 dňové cykly a dva mesiace ovulka nikde :frowning2: :frowning2: a tak verím že mi ten clostil pomôže aspoň trochu :frowning2:
2. kvě 2011 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe musi pomoct teda, ale ked sa uz aspon to spinenie zastavilo tak to je na dobre ceste, a este aj hlienik dnes k tomu, aj sledujes nejak ovu ??
2. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 meriam si BT...tak uvidím či to podľa toho budem vedieť....dúfam že tam uvidím ten skok a že to tabletkovanie nebude nanič....už som aj upozornila priateľa,že budeme mať sexi obdobie :grinning: a on že povedz kedy a ja ti spravím krásnu malú princeznu :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zlatyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja viem že aj on túži....len predomnou to nedáva najavo,lebo potom mi to je ešte viac ľúto :frowning2: :frowning2: ale keď náhodou zoberie na ruky niekoho bábo,tak vidím ako mu svietia očká a min.týž. stretol aj bociany a ževraj im dal našu adresu :grinning: :grinning: :grinning: tak nech nás už najdúúúúúúú.........
2. kvě 2011 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe chlapi su taky, oni to v sebe skryvaju ako sa len da, ale my to vieme z nich vycitit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a veru aj ja som videla teraz vela bocianov tak som mala jedno velke prianie, asi nemusim hovorit ze ake, a vlastne to sa ani nesmie aby sa splnilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kedy zacat z utosom ?den ci dva po ovu?
2. kvě 2011 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek