Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
9. kvě 2011

@elebe Ja mam depku akorat z toho, ze venku je krasne a ja musim trcet v praci az do vecera. Takhle si toho slunicka moc neuziju ☹ Uz bych se chtela prochazet s briskem po venku a uzivat si trosku zivotas nez jen prace, prace, prace

elebe
9. kvě 2011

@jika10 no to je...ale môj drahý má dosť náročnú prácu,takže ho musím aj niekedy trošku tlačiť a bola by som rada keby naša snaha aj mala nejaký efekt 😖

elebe
9. kvě 2011

@jika10 no a ja sedím doma na zadku....prácu nemám,chodím po pohovoroch a prd z toho 😖 takže človek nemá do čoho pichnúť a potom len rozmýšla ☹

jika10
9. kvě 2011

@elebe Jo, tak to ti nezavidim. Jsem rada, ze mam praci, ze nemam cas na to se moc pozorovat. Ale zase kdyz chodim do prace, tak mam pocit, ze z meho zivota se stalo pendolino a to nestavi a kdyz zastavi, tak uz bude akorat konec ☹ Ja bych na manzu ani netlacila, co udelat nejaky kompromis a od urciteho data, napr. od 12 DC se snazit obden. Takhle jsem to udelala ja s manzou a nemam problem a ani to nebere jako nejake nuceni. Sam obcas chodi a rika, jeste jsme nedelali deti, kdy na to vlitneme 😀

elebe
9. kvě 2011

@jika10 ale ano už som to vyriešila aj ja tak.....som mu povedala že čo je vo veci a on že povedz kedy treba začať 😀 😀 len to že dokedy,keď sa mi tie hnusné teploty nechcú nejako vyškriabať hore ☹ ☹

jika10
9. kvě 2011

@elebe A kolikaty jsi dnes DC???

jika10
9. kvě 2011

@elebe Ja byt tebou tak to zkousim od cca 12, 14 DC do 20,22 DC

lifinka
9. kvě 2011

@nathali včera jsem už tu nebyla, jeli jsme na oslavu a pěkně jsem se nacpala 😝 pak jsme jeli ještě k sestřence pro kytky a dnes mě čeká truhlíkování muškátů 🙂 pouklízela jsem a jdu snídat 😀
@jika10 no já se hoodně bojím zubaře, ale pochopila jsem proč chodit každého půl roku na kontroly 😉
@veronicka33 jj je to klučina, hold růžovka to nebude, ale nevadí, hlavní je zdravíčko.Už mám 5kg nahoře.

všem přeji brzké těhulkování!!!!!

jika10
9. kvě 2011

@lifinka Jo tak truhlikovani muskatu jsem mela o vikendu, mela jsem jich 30 ks, takze si asi dovedes predstavit tu praci, u toho jsem si pochroumala palec 😒 No sem proste sikovna 😀 A kontroly u zubare jsem jeste nepochopila, takze ja tam s tezkym srdcem jdu jednou za rok az rok a pul, stydim se 😅 🤐

lifinka
9. kvě 2011

@jika10 no já měla děsný problémy trhali mi nervy ze dvou zubů, takže už chodím pravidelně 🙂 Těžko to zvládám, ale když se mnou chodí i ivošek na ko, tak musím být přeci statečná mamina 😀 😀 😀 , no já si včera zkopla fest malíček, takže jsem kulhavá no naprd...a ještě nevím, jak to vydržím, bříško už zavazí to tak si to dát vše na stůl venku a sednout na židli 😀 😀 😀 no komedie

dicinka1
9. kvě 2011

nop baby,mne ta druha palička začina silniet na ovu teste...len dufam,že manžel bude doma..najlepie by bolo,keby bola ovu v piatok večer... 😉

elebe
9. kvě 2011

@jika10 u mňa je to trošku zložité....ja som mala mrchu od 2 do 5.4. a potom som špinila do 28.4. no hrôza a tak mi doki naordinoval clostil,pretože mesiac predtým anovulák a potom všetko rozhádzané a tak povedal že nečakať na nič a brať clostil.....takže teraz keď to tak beriem tak mecha končila 28.4. a od 29.4. do 3.5. clostil....

tyrisa
9. kvě 2011

@elebe to ti rostou folikuly🙂

elebe
9. kvě 2011

@tyrisa myslíš? ale mňa nebolí buško stále,len niekedy a včera ma bolelo takú hodku ale že poriadne a dnes nič.... 😖

tyrisa
9. kvě 2011

@elebe myslím,taky to tak mívám...kup si ovu testy a testuj,jak ti vyletí teplota,budeš mít po ovulce a bude pozdě na snažení....

jika10
9. kvě 2011

@lifinka Jaka komedie, jen si to udelej pekne prijemny, co ti vyhovuje. Ja jsem taky mela stolicku, otocila sem si bedinku, dala na to truhlik a sedela jsem a pracovala 😀 Hlavne, ze sviti slunicko
@elebe Urco ti folici rostou a ovulka nenecha na sebe dlouho cekat. Byt tebou tak na to skocim, tim se nic neztrati. Me doktor rikal,, ze obden staci, ze si tam chlapaci na vajicko pockaji a nebo si pocka chvilku vajucho na chlapaky

elebe
9. kvě 2011

baby tak sa kuknite na môj graf...... 😕 😕 tam kde som dala pozitívne ovu testy,tak to sú dni ktoré som brala clostil,len na womenzone sa to nedá označiť....
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/elebe/grafy....

puckal
9. kvě 2011

@elebe ahojky, ovu testy jsou zbytečné dělat, když jíč slostík, až ho dobereš, tak teprve testuj, braní clostíku můžou ovlivnovat ovu testy.......tj. já když brala clostík, tak jsem ho dobrala 7.den cyklu a testit jsem začínala až od 9 dne......

elebe
9. kvě 2011

@puckal ale ja som netestovala,to som tam tak zaznačila branie clostilu,lebo inak sa to nedá....

leeena_4
9. kvě 2011

čauky holky.
@puckal nechci plácat kraviny, ale já slyšela, že clostík nijak ovutest neovlivňuje, od koho máš info, že jo? Né, že by mi to k něčemu bylo, ale tak ze zvědavosti 😀

dicinka1
9. kvě 2011

@leeena_4 to som počula ja ja..že clostyl neovplyvnuje ovu testy... a ešte chcem dodat,že mam zatial testy negativne..tak ak by to ovplyvnoval clostil,tak myslim,že by om ho mala bud pozitivny,alebo slabo pozitivny..nie?

leeena_4
9. kvě 2011

@dicinka1 Já si to myslím taky, že ne. Protože za ovulaci je zdpovědný jiný hormon, než za růst folikulů. Ale jinak měla @puckal pravdu v tom, že v 90% případů stejně ovulka během užívání clostilu nepřijde, takže má smysl testovat až po dobrání 😉

dicinka1
9. kvě 2011

@leeena_4 ano s tym tiež suhlasim..no ja som testovala ja tak..nechcela som to prepast..ono nikdy nevieš.. 😉 😀 😀 😀

leeena_4
9. kvě 2011

@dicinka1 pro klid duše, proč ne. Já už netestuju nic a nic neměřím ani nepozoruju a zjistila jsem, že je to nejlepší (pro mě) 😀

dicinka1
9. kvě 2011

@leeena_4 no ked si si ista,že mas ovulku..tak je to super,že nemusis testovat..ja neviem kedy je ovulka a ci vobec je 😉 tak ja testovat musim

leeena_4
9. kvě 2011

@dicinka1 já ji nemám. Mám PCO a mám anovulační cykly a bez hormonů i nekonečně dolouhé. Teda měla jsem ovulku teď asi jednou po stimulaci k IUI. Ale i tak netestuji. Už jsem si vyzkoušela, že všechno to měření, hlídání a testování mě jen psychicky deptalo a nebylo to k ničemu, takže ovulku nemám, nebo mám výjimečně, ale po zkušenostech jsem se rozhodla to neřešit a je to super. Můžu říct, že doma zavládla pohoda a i sexík je mnohem častější, než byl před tím, řízený podle testů, teplot, grafů a doktorů. Ale v tomhle je každý jiný a hodně to ovlivňuje i to, jak dlouho se člověk snaží. Já si tohole období už vyzkoušela a nevyhovovalo mi, tak jsem to vzdala. Ale někomu to může naopak psychicky pomáhat.

puckal
9. kvě 2011

@leeena_4 ahojky, já myslela také že ne ale jedna holčina mi hodila link přímo na výrobce a opravdu to tam píšou......přímo clostil......najdu a hodím link 😉

leeena_4
9. kvě 2011

@puckal zajímavé 🙂. Mě už je to tedy k ničemu, ale možná to holkám pomůže 🙂 Mě se nikdy nepoštěstilo mít byť falešně pozitivní ovutest 😀. O tom těhu ani nemluvím 😀

puckal
9. kvě 2011

@jika10 - prosímtě, ty jsi měla nějaký ten gel???? Nevíš název???