• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Ahoj holky :slight_smile:
Chci se zeptat, která z vás bere Clostil 3.-7. DC, které dny pak berete Utrouš? Já do minulého cyklu brala 5.-9.DC a Utrouš 16.-25.DC. Je to stejné i když budu brát teď ten Clostil dřív?
23. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali no ved jasne, ono by sa to lepsie znasalo, keby som vedela, ze je to pre babo :grinning: ale takto - nevies... to pocasie - ved ked si doma a nic Ti nejak nesuri, tak relaxuj... sa uz tesim ked pojdem domov, lenze ja mam padla az za cca 3,5 hod. :unamused:
23. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave neplac, ja az za 5 hodin:frowning2:(fuuuuuuuuuuj a klima nejde
23. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija já beru clostil 2-6 DC a duphaston 16-25DC...je to prý stejné
23. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija utros musis brat az po ovulke........takze ho zacni az ked sisi uplne ista, ze ovulka prebehla.nedaj na tipovanie lekarov....mne dali 3-7 a utros od 15, lebo podla nich na 14 den svatosvate púride ovula a prdlajs.....ta by dosla az na 18ty den, ale kedze som jedla utros od 15, nedosla vobec, lebo utrogestan blokuje ovulku
23. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave s tym teplom, co sa tlaci dnu je to pravda. ak je vonku teplejsie ako vo vnutri tak treba zavret okna a zatiahnut zaluzie, vtedy je vo vnutri prijemne chladno.
23. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave to si za chvilku domaaaa :slight_smile:ja robim 12-ky a to je na nervy !
@aduskatt klimu neznasam :frowning2: my ju mame v praci a to chodim vo stvetri a vsetci sa na mna divaju jak na exota :grinning:
23. srp 2011 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ja tiez nemam rada zimu, ale bez klimy mam na pracovisku skoro 30 stupnov:frowning2:(to sa neda.a nemozem sa pohnut odtialto..otras
23. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ahojky nathal, tak jak u tebe?? Jak pokračujete??? Já jsem už v CARu a ted jsem měla znovu clostík ale už hlídaný, a pokud to nevyjde tak jdeme v září na IUI :dizzy_face:
23. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt no to ano klima je super ked je dobre nastavena co sa o nasej praci neda povedat
23. srp 2011 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ano o nasej, neboj:frowning2:.ked je vonku nad 30, tak nestiha chladit......
23. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal ahooooooooj kocka :slight_smile:
no tak super ze sa o teba takto staraju a si pod dohladom :slight_smile:
no my sa nesnazime ale ani nebranime proste to neriesime ínak sa mam konecne celkom fajn kiez by to tak bolo co najdlhsie ale vzdy sa musi nieco posrat
23. srp 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt u nas je to tak ze ked je vonku 30 u nas je asi -25 taka zima :frowning2: ako prvy dojem je ze fajn chladok ale dlhsie je to na nervy noralne mavam studene nohy ako to je sila ! som zvedava ze ako to bude cez zimu to budem chodit do prace v tricku na ramienkach a v cizmach
23. srp 2011 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ahoj zahlídla jsem tě tu, tak jse se na tebe přišla podívat, ráda čtu, že se máš dobře,a moc přeju, ať to tak vydrží :wink: :dizzy_face:
23. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ahooooooooooooooj juuuj jak vas rada kocky vidim:slight_smile:
paaani tebe tie tt ale utekaju to neni mozne?!!!!!!!!!!!!! ako sa mas??? co mimis????? pochval sa
23. srp 2011 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali utíká to šíleně :grinning:. Začíná růst bříško a za chvíli jdu na NT srceeneng, tak když bude všechno v pořádku, začnu se poohlížet po malých věcičkách. Zatím to vypadá, že čekáme chlapečka, ale uvidíme :wink:. Jinak se mám fajn, Nic mě netrápí, žádné nevolnosti a tak, takže si to pomaličku začínám užívat a věřit tomu :slight_smile:
23. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak to je super ze miminko ta moc nepotrapilo nevolnostami :slight_smile: tak snad NT dopadne dobre a daj potom vediet ze co to bude nakoniec a nakupi si urcite uzijes je taaak vela veci pre miminka ze nevies co skor kupit :grinning:
23. srp 2011 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali určitě, je toho spoustu a myslím, že toho není zas tolik potřeba, uvidíme, zatím jsem nic nekupovala, ani moc nekoukala, nechám si to na později a dám určitě vědět a ty dej o sobě taky vědět, ať tě nemusím stopovat :wink: :slight_smile:
23. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jasne dam vediet ze co a ako :grinning: len som sa na chvilku odmlcala a aj mi to dobre padlo a aj som bola u kamosky troska zmenit myslienky :slight_smile:
23. srp 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali já to úplně chápu :wink:. cítím, že to pomohlo a hlavně jsem moc ráda, že to doma vypadá nadějně, myslela jsem na tebe. Někdy je třeba dát si oraz, změnit některé věci a člověku je líp :wink:
23. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 mne strasne pomohlo ze som si uvedomila vela veci co som chcela zmenit ale neviem to sama nie a teraz neriesim a mala som vela veci totalne na haku starala som sa len o seba a on to asi pochopil :grinning: snad a uz je lepsie dufam ze nie len na kratko ale na stalo
23. srp 2011 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali pokud jsi šla takhle do sebe, pak určitě na stálo :dizzy_face: není lehké změnit na sobě "špatné" věci a jak je vidět z toho, že jste spolu, on si toho váží :wink:
23. srp 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt u nas tiez nejde klima, mame ju, no sef ju nechce pustit... :unamused:
@elys jasne, zaluzie sme zatiahli, no konecne vonku zacalo pofukovat vetrik, co znamena, ze sa robi prijemny prievan a neuverite, zacalo prsat :grinning: na jednej strane prsi a na druhej svieti slnko, no duhu zatial nevidno... :wink: a hrmiiiii :slight_smile:
@nathali ved uz pocitam kedy to bude... dala som si aj kavu, co normalne ju vobec nepijem, na to tocenie hlavy a uz som vypila od rana cca 2l tekutin, co normalne pijem menej a ziadna zmena, stale mam pocit na zvracanie a vsetko sa mi kruti akoby som zisla z kolotoca
23. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave bud si tehu alebo to moze byt aj tlak ze ti moc rychlo klesol a neda sa mu vyskocit vyssie
23. srp 2011 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali nechcem byt pesimista, no na tehu priznaky je to skoro... :wink: ale nehnevala by som sa, keby to boli :grinning: rada by som ich vydrzala :grinning: ale ani kava mi nezabrala, co by mohla, kedze ju nepijem, takze tlak - neviem... nechame sa prekvapit, este vydrzat 11 dni a budem testit :grinning:
23. srp 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave hm, adeptka pod ciaru:slight_smile:))
23. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nathali Tak to je dobře, hlavně pohodička doma je důležitá :wink: Nikdy nikdo neví, jak bude zítra, proto musíme žít naplno a hlavně to kolikrát neovlivníme, také o tom vím své, manža je od května nemocný ale už je to dobré, ale bylo to docela blbé. Tak se zase někde sejdeme :slight_smile: Jdu do bazénku pa pa
23. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aduskatt zeby? :grinning: :grinning: :grinning: kiez by to bola pravda... :wink: ved vsetky sme tu adeptky :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@puckal ten bazenik Ti zavidim :wink: tu sa spustila riadna hrmavica :wink:
23. srp 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no sak ale ja som este par dni pre ovulou.-))az mi za dva tyzdne bude zle, potom budem aj ja vyckavat, co a ako:slight_smile:
23. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek