• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Ahoj Miluško, no jo, když Nelča zavelí, tak se musí na procházku, to se nedá nic dělat :wink:

A co máš dneska v plánu?
28. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdeme s holkama odpoledne na kafe, takže to viím nejmíň na 4 hoďky :grinning: dlouho jsme se neviděly, tak to bude díra v hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: tak mimco uspesne zapito:slight_smile: joo je mozne ze by mi po 3 clostilu narostlo bricho??? z meho plocheho briska jsem se dostala tak na 4 mesic:slight_smile:)))) me prijde ze se jeste nic preci nemuze dit:slight_smile:
28. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se máš, ono je to potřeba pořádně pokecat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My asi někam vyjedeme do přírody na procházku, ať jsme taky na čerstvém vzduchu.
28. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleona, jj, je to možný, taky jsem ho měla při jednom cyklu nafouknuté, no ikdyž mě se nafukuje vždy před ovu a před MS :sweat_smile:
28. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak asi jo :slight_smile: ja to mivam pred ms pred ovu to nepozoruji. My dneska slavime mala mela vcera 3 roky
28. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevim zda mi po tom rostou folikuly -ale rozhodne mi po tom rostou prsa :grinning:
28. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj El, taky jsem první měsíc měla po clostíku nafouklé břicho víc než mívám, takže to bude normální :wink:

A prsa mě první cyklus taky vyrostly a po ovulce mě hrozně bolely až do mrchy. Pak už to bylo v pohodě, ale ten první cyklus to byla síla.
28. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne holky, Leni optět jsem ti napsala teplotu. Dneska pozdě už jsem v práci
28. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to me boli hned po ovu taky a porad.Pred porodem me prsa bolely tak tyden pred ms a po porodu hned o ovu
28. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky tadyyyy :slight_smile:
28. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Polesuvka, jj, koukala jsem na to, jdu jí dát do grafíku. A ty dneska pracuješ?
28. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo celý víkend, pracuji v jednou obchodním centru a bohužel musím. Končí měsíc a faktury za mě nikdo do PC nedá
28. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já se v těch teplotá vůbec nevyznám.
28. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to jo, to se nedá nic dělat. Já kdybych měla jít ještě o víkendu, tak už to nepřežiju.

Vendy, co mimísek, copak bude mít dnes dobrého k obídku?

El, tak tě vlastně teď prsa bolí skoro pořád. No ale teď ti ještě rostou, tak to se manžovi určitě líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Polesuvka, teplota ti stoupá, to je dobře. Po ovulce by právě měla jít nahoru :wink:
28. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já že by zase měla klesat, já jsem z toho jelen :sweat_smile:
28. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne, po ovulce právě stoupá :wink:
28. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočky, jdu dodělat obídek, zatím se mějte a nechte si chutnat :slight_smile:
28. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo tak nestezuji si:slight_smile: ja hlavne kdyz tloustnu tak prvni v prasou -tak kez by se to vrazilo jen do prsou :grinning: ale bricho mamn nafoukle
28. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leničko no to ještě nevím, teď do sebe rvu lipo na který jsem měla strašnou chuť :grinning:
28. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel se mi smeje pry aby mi nenarost pindour :grinning:
28. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloan :grinning: :grinning:
28. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek, jak je při sobotě? U nás svítí sluníčko, už se těším, až se budu moct vyvalit na balkon :slight_smile:
28. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ma.ja :slight_smile: my už jsme po obídku a razíme ven na sluníčko. a o tom vyvalování na balkón mi povídej - už jsem kontrolovala lehátko, jestli přežilo zimu a těším se, jak na něm budu chytat bronz :wink:
28. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu teď na obídek, miláčka mam na melouchu, tak mam pré :grinning:
28. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to se máš, já jsem měla takhle pré minulou sobotu a to byla pohodička, žádné vaření, nikdo se tu nepletl při úklidu :grinning:
a teď už teda jedeme, už je celý nervózní :wink:
28. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chlapi :grinning:
28. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
No teda já čučím tady se událo věcí.....Nové téma,teda novostaré.spousta nových clostilek...Tak to je fajn.
Leni jak se máš?
Já stále čekám na mrchu,ale těhu nejsem dělala jsem si ve středu test a jen jedna tlustice. Tak zase nic.no nic musíme bojovat dál.... Jaké je u vás dneska počasí? U nás svítí krásně sluníčko...
28. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda Denoušku, teda teda asi máš rozbitý testík.... :wink:
Tady bylo pěkně a teď se to začíná zatahovat, takže můj odpolední spánek jsem bývala měla přesunout až na teď, no to nevadí no....
A jakpak se jinak máte???
28. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek