• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Irvik, já pregnyl nemám, ale jiné holčinky tady ano a vím, že některé psaly, že se po něm taky cítily zvláštně, měli špatnou náladu apod. :wink:
14. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak už si ty další testy ani kupovat nebudu. Mrcha se mi rozjela, jdou ze mě úplně kusy, takže už si nebudu dělat žádné plané naděje :frowning2:
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkaaaaaaaaaaaaa to co si mi urobila ... ja som vkladala do teba take nadeje ... :frowning2: takze zase zaciname spolu od dalsieho mesiaca lenze mne sa to este nespustilo
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, to víš, nechtěla jsem tě v tom nechat :wink: zítra volám doktorce, že ještě jednou zkusím clostík a pokračuje tedy spolu dál :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka ty si minule isla den po mne tak ked si ty dnes dostala ja by som mala zajtra :grinning: len ja uz nepojdem clostikovat ale zacnem stimulovat na umele
14. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wolfi, no jo, šlapeme si neustále na paty :wink: a ty už se brzy dočkáš, začneš stimulovat už teď, až dostaneš mrchu?
14. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoved mas v IP
14. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem cetla, diky wolfi :wink:
14. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas za co aj na buduce a daj mi vediet co ti povedala doktorka som zvedava ci ti tie vysetrenia porobi
14. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby horsa do novych zaciatkov.. Leni skoda..ten clostyl asi az taky zazrak nieje :rolling_eyes: hmmm.. nieje tu niektora ktora sa ide testnut , ktora by nam mohla pozdvihnut moralku uspechom s clostylom. Wolfi drz sa.
14. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínam depkopvať.. kde mam kusok cokolady? aha doma mam aspon nutelu :grinning:
14. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
amisa dakujem
14. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné odpoledne clostilky...
jdu tak nějak zkusit dočíst :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky moc jste toho nepopsali,ale taky jste nenapsali nic pozitivního :unamused:
A jak dopadla Jerry na utz??
14. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.. to mě fakt mrzí... věřila jsem, že to vyšlo :frowning2:... ach jo... :pensive:
14. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktora sa ide dalsia testovat? ja mam dostat zaciatkom buduceho tyzdna, ak mrcha nepride testnem sa asi v stredu ci v piatok. A ked pride tak leni a wolfi skusame spolu :wink: dalej
14. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už vás zdravím z domova, holky je teda pěkně hnusná zima, fuj, ještěže už jsem doma.

Amisa, nedepkuj, tobě clostík určitě zabere, vždyť přece tu máme už hodně těhulek, kterým clostík pomohl :slight_smile:

Zubajdíčko, no jo, já tomu taky věřila a tak nějak vnitřně jsem to cítila, ale asi se mimískovi u mě nelíbilo. Ale bojuju dál, jako všechny holčinky :slight_smile:

Vendy, ahojky těhulko :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda Leničko, zimu nezávidím, tady to docela jde...
14. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte piskotky, :slight_smile:
ako je to s tym Pregnylom? moze ho gynekolog pichnut alebo nie?
moja streckuje, ale poznam baby z konika, ktorym ich gyndar v pohode pichol, ked bolo treba.
neviem sa z toho vysomarit a neviem, ci tej mojej mam doniest dezer a kavu a flasu, alebo je to zbytocne... :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarko ahojda, no mě ho píchali normálně na gynekologii....
14. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharka, aj mne ho pichol doki uplne normalne. Ale pocula som, ze vela lekarov sa vyhovara, ze sa to ma pichat len v CARoch...
14. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mozem sa k vam pridat? Mam PCO, beriem Duphaston a dnes mi gyn predpisala aj Clostil, tak dufam, ze to zaberie :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, nová clostilka, ahoj Sofia, vítej u nás :slight_smile:

Kočky, tak jsem si dala dobrý čajík a papu a už je mi líp. I bříško přestává bolet, ale stejně hned zítra ráno jedu na gyndu pro clostík a řeknu dr. o tom stínku na testu, ať mě radši skoukne, aby tam pak nebyl nějaký problém.

Jo a taky aktualizuju tabulku, čekám ještě na Jerry, jak dopadl dnešní UTZ.
14. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
pred mesiacom nam doktor v care povedal že mame mierne zhoršenu morfologiu ale da sa s tym v pohode prirodzene otehotnieť
no dnes som si vypytala papier a vysledky su taketo
objem: 4 ml
množstvo 70 mil/ml
pohyblivosť rýchla progresívna 40%
pomalá progresávna 23%
neprogresívna 10%
imobilné 23%
viskozita dobrá
ale morfologia normálna 2,5% abnormálna 97,5%

myslite že sa s tym da otehotnieť alebo je to uplne nulová šanca?

ak to ratam tak mame cca 8 milionov patologicky dobrých spermií - ale ja fakt neviem. som zmätená a na dne.
14. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janka, já to pak srovnám s naším spermiogramem a napíšu ti. Víš já si myslím, že pokud tam bude jen jedna zdravá spermijka, tak šance vždycky je :slight_smile:
A co ty, jaké máš folíky?
14. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
foliky dva 22 a 24 mm
pichnutý pregnyl dnes zajtra snažilkovanie
ale neviem či 8 milionov bude stačiť :cry: :cry: :cry:
14. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janka, to jsou krásné folíky. A neboj, 8 milionů bude určitě stačit :slight_smile: Hlavně nesmutni prosím, já už jsem taky docela v pohodě, i když mě to trápí, že to nevyšlo, ale přece se kvůli tomu nebudu trápit a pořád brečet.
14. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem - ale skratka bola to rana vôbec som to nečakala keby nam to povedali hned tak to nejak neriešim ale povedali niečo a skutočnosť je uplne inde
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jerryjanka nesmut, moj manzel ma iba 9% zdravych spermii a povedali nam v centre, ze aj tak sa da...aj ked to bude problem, ze este ja mam PCO, ale ze sa to da :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry teda krásný folíky a k miminku stačí jen jedna mrška :wink:
14. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek