• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@fori kolko tbl papas denne? a od ktoreho DC?
5. pro 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori to nejsou vůbec malý :wink:. Já měla při IUI 13DC 10mm folikul a 19DC bylo IUI :wink:. Co bych dala za takový folík už 9DC :wink:. Jen to není tabulkové! Doufám, že doktoro se na to nevyprdne a IUI udělá později :wink:.
5. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 jím jednu tabletu denně
@leeena_4 jako to máš asi pravdu, jen mě zarazilo že je malý no. minule jsem měla 11dc velikost 2O. a navíc nám začínají dělat problémy v práci, víš jak to je.... vždy jim řeknu zítra nepřijdu, a tech kecůůůů, ...........
5. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, tak folikulometria za mnou.... jeden folik 15mm a druhy 17mm, takze pregnyl nemoze pichnut... dostala som este vziat 2 tbl. clostilu a zajtra uz mam ist si dat pichnut pregnyl, ale az poobede... vraj je tam celkovo 5 vacsich folikov, no tieto dva su najvacsie :wink: tak snad to este dorastie a zajtra to praskne... inak den blbec... rano sa dozviem, ze mi prepadli brasku, v praci som bola na koberec min. 5x, chcu ma dostat prec, zajtra sa mam obhajovat pred akcionarmi :angry: :angry: :angry: chceli sme s mm zacat podnikat, vsetko bolo uz dohodnute a najprv nam neschvalili pozicku, potom predavajuci odstupil.... pridem domov a kluce nikde... este ze mame u suseda nahradne.... vyjdem hore a zdalo sa mi, ze som nezamkla auto... radsej pri dnesnom stasti som sla skontrolovat a samozrejme, ze nebolo zamknute... :angry: :angry: :angry: mam chut vygumovat dnesny den.... uz nech je zajtra vecer, nech viem na com som....a teraz medzi 18.00 a 20.00 ma prist k nam "sukromny" Mikulas s certom... aspon ze deti maju pekny den... :wink:
5. pro 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave fuuuuha tak to je fakt hrozny den, ale aspon tie foliky ti prekne narastli, nakoniec budu este aj dvojicky :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave ooooooooooooch moja, tak to je ozaj den BLBEC :angry: ...to čo toto?.....ale s týmu folikmi dobre bude,no a aj s tou prácou, držííííííííííííííííííííííííííííííím palce moc.....no a ten brat tvoj je v poriadku?...dúfam, že mu nebolo ublížené :unamused:
5. pro 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ahojky, tak ako nový doktor? aké máš s neho pocity?
5. pro 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave huha, nic dobre, ale zajtra bude o to lepsi den. ako beres clostil? 5DC-9DC? 1tbl. denne?
5. pro 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Moja, poriadne sa vyspinkaj, zajtra bude lepsie, drzim tapky
5. pro 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery no fajn...velmi pozitivne naladena som prisla od neho. Bude mi robit folikulometriu buduci utorok, a vraj sa bude snazit aby som do pol roka otehotnela. Ak bude treba zvysi davku. Vraj co som mala predposledny cyklus 53DC je to abnormalne, a ze tento posledny co mi vcera prisla mrcha na 31DC je uz dobra cesta k otehotneniu, pretoze najdolezitejsie je mat co najpravidelnejsi cyklus.A vraj ak sa budeme blizit ku koncu pol roka a nebude sa darit, podstupim vysetrenie stitnej zlazy, mm tiez nejake vysetrenia, potom aj laparoskopiu. Ale to az-az..dovtedy sa dufam podari. Pytala som sa ci clostil upravil cyklus, vraj nie, tak skor tá alchemilka zázracna. Tesim sa ze aspon mrcha dosla nacas a hlavne bez vyvolavacky!!!! :wink:
5. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@manamani1 no super :slight_smile: ...tak to si v dobrých rukách teda.......určite to víjde čoskoro,verím tomu :slight_smile:
5. pro 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeny to hej, hrozny den... zeby dvojicky? :grinning: beriem :grinning:
@strawbery neviem, dnes som nemala vstavat vobec z postele... :angry: braskovi sa nic nestalo, odnieslo si to len auto... pribrzdil a to sa nepacilo jednomu soferovi a tak ked ho obiehal, tak vytiahol macetu a nastastie brasko pribrzdil, tak si to odniesol len spatak a blatnik, ma tam riadnu dieru od macety.... :wink:
@manamani1 clostil som brala od 5DC, mala som len do 9DC, ale beriem ho dalej, mala som ho aj vcera, dnes a este 2 tbl. mam vziat zajtra... :wink: dufam, ze mas pravdu a zajtra bude lepsi den :wink:
5. pro 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave čože?...máčetu?!!!......to už aký k...t to musel byť, uuuuf,tak dobre, že ,,len,, auto to odnieslo....určite bude zajtra dobrý den a na ten dnešný čoskoro zabudneš, budem na teba zajtra myslieť :wink:
5. pro 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strawbery Ďakujem Ti :wink:
5. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacicqa dakujem, si zlata :wink: rada by som sla spat aj hned, no v hlave mam ako v uli.... myslienky kadejake... :frowning2: ani mm nie je doma... a k tomu mi v stredu ide skoro rano prec a pride vo stvrtok, cize snazilkovanie je ohrozene.... :angry: musime poistit zajtra a potom ked pride vo stvrtok :wink:
5. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawbery no ved ja nenadavam, ale tiez zo mna taketo nieco vyletelo... braska vravi, ze to bolo ako z filmu... proste sila, adrenalin a hlavne strach.... ked si predstavim, ze keby bracho nezareagoval, ze mohol s tou macetou prerazit sklo a ublizit mu... ani pomysliet... nastastie je to fakt len auto... dakujem, si zlata.... zajtra tu asi moc na fore nebudem, bude zajtra dooooost rusno v praci.... ale dufam, ze rano este stihnem spravit tabulku :wink: urcite Vas budem informovat, ako to dopadlo.... :wink: ale ved nic horsie ako vypoved nemozem dostat... takze je to v pohode, aspon budem mat pohodove vianoce bez stresov... :grinning:
5. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave mne tiez mm dneska zahlasil, ze ide na 3 dni na sluzobku..a ak bude ovu v tych dnoch ako standardne byva taq tiez velke oneeee z toho;o( Ale ani nad tym este radsej nerozmyslam, mozno ma zajtra lekar stopne a bude po parade..
5. pro 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa moja, tak drzim zajtra pasticky, daj mi potom vediet... no nic dievcata, lucim sa s Vami, idem sa venovat Mikulasovi, certovi a detom... zraz je u susedov.... tak pa a drzte mi paste zajtra :wink:
5. pro 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave Dam vediet, neboj;o) Uzite si vecer..
5. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme zpět z UTZ a byla jsem pochválena endiometrium 11mm 2 dominantní folíci 20,5mm a 19,5mm dostala jsme pregnyl a ted se máme 2 dny snažit jsem strašně ráda že léčba funguje :dizzy_face:
jinak máme poslední 3 měsíce a pak nás pošle do centra
5. pro 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@antana123 ahooooooj, no už som tu čakala na teba,no supeeeeeer, som ti vravela, že nemaj boja :grinning: ...gratulka,juuuuuuuj :slight_smile:
5. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@strawbery díky no bála jsme se strašně :grinning:
5. pro 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahoj, tiež som bola v piatok po clostyle na meraní a mala som dva folikuly 23 mm a 19 mm a tiež sme mali tieto 2 dni na snaženie, čo sme aj využili.... verím, že to vyjde a držím ti tiež palce :wink:
5. pro 2011 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sussi29 to si měla krásný folíky děkuju tobě držím taky palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ďakujem :dizzy_face: po tom, čo mi dorastali len do 17 mm to bol pokrok, tak už len dúfať, že sa niektorý "chytí" :wink:
5. pro 2011 v 19:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussi29 v to doufáme taky no já byla na UTZ v pátek to jsme byla 11DC a byli malí jen 11,5 a 10,5mm narostli krásně no snad to brzo dopadne pro nás pro obě dobře :wink:
5. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 No vidish bobo, tak si sa bala a tak paraaadne to vyzera;o) No, ale mala by si vypnut komp a ist sa popozerat po muzickovi;o)
5. pro 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 dúfam tiež.... pregnyl by tiež mohol pomôcť, máš skúsenosti s touto injekciou? dostala som ju tiež v piatok na meraní.....
5. pro 2011 v 19:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacicqa jo jo už jdu na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Přeju dobrou noc
5. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sussi29 já ji měla už několikrát minule jsem na druhý den měla ovu ted nevím jak to bude uvidíme dle BT
5. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek