Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
12. pro 2011

@elys to fakt vyzera rovnako... doma rozhadani, sexik uz dlhsie nebol, v praci problemy a napatie, samy stres... este by to chcelo po Vas zopakovat // 😀 ten posun - tiez mi to nejde do hlavy, skusila som zmazat tu teplotu, co ju oznacuje ako ovulku a potom som skusila nahodit teploty okolo36,9-37 a uz mi ju vobec nevyznacilo... tak netusim... 😒
@lorreine nie som taka silna, ako sa Vam zda... dufam, ze sa to znormalizuje, lebo vcera uz tiez padlo slovo rozvod.... ☹ ale tak to uz tu bolo niekolkokrat a vzdy sme to zvladli a potom nebolo zamilovanejsich 😉

elys
12. pro 2011

@mijadave aj ff sa moze kopnut, tiez si nemyslim, ze je to najspolahlivejsia metoda.. mozno tak na 90% moze mat pravdu v odhade ovulky. neboj, ak si citala to, ako sme mali my sex ked sa zadarilo, tak vidis, ze tie bicikovce si najdu cestu ked chcu a maju na to podmienky. u mna museli vydrzat straaaasne dlho cakat na vajko.

bambula27
12. pro 2011

Ahojte. Som dnes 13 DC a bola som na USG a veelmi slabucka odozva na clostil ☹ takze pravdepodobne ziaden dominantny folikul. Pregnyl mi dr. pichla aj tak...neviete nahodou, je tam vobec nejaka sanca teraz? Manzela mam mimo domu, tak neviem, ci mam za nim cestovat... 😒 A dr. mi zmenila liecbu na metformin. S nim nemate niektora skusenosti? Vraj po nom zeny spontanne otehotneju...je to sice antidiabetikum, ale vraj by mal byt v mojom pripade ucinnejsi....

zuzkag2
12. pro 2011

@bambula27 ahoj...aj ja som mala minuly mesiac minimalnu odozvu na clostil, na 14dc ziaden folikul, len 12mm, a tento mesiac sa to vsetko prebudilo, a mala som dva 22mm. mne minuly mesiac aj pregnyl nedali, takze ak tebe hej, uplne marne to nebude. ako daleko je mm?
a kamaratka berie Melformin, a myslim, ze u nej je reakcia len pozitivna, a vyrazne. zatial teda mimi necakaju, ale ona ma PCO, doteraz vobec neovulovala, a s melforminom uz hej. tak drzim palce.

ingris
12. pro 2011

@mijadave ahoj chcela by som sa ta opýtať v nedelu mam dostať MS BT si nemeriavam ale tento mesiac som mala okolo 36.5 a dnes 37,5 znamená to niečo keď budem mať takúto teplotu do nedele môže to znamenať že som tehu

bambula27
12. pro 2011

@zuzkag2 Ahoj 🙂 A aj napriek slabej odozve beries clostil nadalej? Tak moja mm by mala dojst po Duphastone 26.12. Vyzera to, ze tiez ide o PCO, aj ked stale mi to dr.nepotvrdila.

mijadave
12. pro 2011

@elys jasne, ja viem, ze sa moze kopnut, ved je to "stroj" 😀 sak dufam, my sme mali keksik 13DC rano a 14DC vecer, nie je to zas az tak dlho aj ked by sa ovu posunula... 😉 nechame sa prekvapit 😉
@ingris ak Ti neklesne, sanca je, no nie je to 100% priznak 😉

antana123
12. pro 2011

@jeny ne ne stále nevyznačilo ovulka ale vím že byla 16DC a skok to teda je 😀 uvidíme zítra jestli nepadne dost mě bolí břicho jako na MS ale je to brzo teda ☹

zuzkag2
12. pro 2011

@bambula27 ano ano , beriem dalej, minuly mesiac to bol prvy cyklus s clostilom, a bola som pekne sklamana. ale tento mesiac mi clostil nadherne zabral, ved som mala dva krasne foliky. Ono to asi chvilu trva kym telo zareaguje. tak vydrzakj. A to co sa dvoja doki rozhodla, s tymi liekmi myslim, ze vymyslela dobre. to isto zaberie. a priznaky, ze by bola ovulka este nemas? merias BT?

antana123
12. pro 2011

@bambula27 slyšela jsem že zabírá až druhý cyklus a jaký máš dávkování třeba to je málo???

antana123
12. pro 2011

@elys jo skok to byl veliký 😀 ale břicho dneska bolí jako na MS a dost tak nevím snad to nepříjde moc brzo 😲

bambula27
12. pro 2011

@zuzkag2 tak som teraz trosku popletena. Mohla mi skusit dat este jeden cyklus s clostilom, ale ona sa rozhodla pre metformin. Asi mala na to dovod, pretoze ona s nim chcela zacat od zaciatku, ale endokrinolog povedal najskor nie. A teraz dovolil. Priznaky? Hm...tak pobolieva ma trosku v podbrusku a sem tam picha vajecnik. A o BT ani nehovorim, to je uuuplne divne 😠 mne prvy den po mm vystupila teplota na 36,8 a postupne klesla na 36,6 a doteraz sa strieda len 36,6 a 36,5...proste to skace....

bambula27
12. pro 2011

@antana123 tak som uz teraz popletena. To bool moj prvy cyklus s clostilom.. ale nedala mi dalsiu krabicku, ale ten metformin som zacala hned dnes. A davkovanie som mala rano a vecer jedna tableta.

antana123
12. pro 2011

@bambula27 to máš jako já proveru 1-0-1

antana123
12. pro 2011

@bambula27 a proč ti nedala další clostil???

bambula27
12. pro 2011

@antana123 tak to neviem, ale ona chcela s metforminom zacat od zaciatku...len neodporucal endokrinolog. A hadam nespravila chybu, asi vie prco chcela metformin. Teda verim tomu. Lebo tiez tych liekov je uz viac nez dost....

zuzkag2
12. pro 2011

@bambula27 no vies co, aj dobre ze ti clostil nedala, podla HP ona presne vie, ake lieky su vhodne, aky pomer hormonov, skusila clostil, a nevyslo, tak dala ine, lepsie. podstatne je, ze sa tomu venuje aktivne...lebo vies, je to jednoduche ti nasadit na pol roka clostil, a cakat....tak to tak ber. Ja napriklad mam z clostilu vedlajsie ucinky, ktore nie su nic moc, dokonca som si povedala, ze ked to tento mesiac nevyjde, ze si dam s clostilom pauzu aspon na dva mesiace...takze ja osobne vidim postoj tvojej lekarky ako ok.
a ta teplotka je podla mna absolutne ok, ak sa pohybuje zatial medzi 36.5 a 36.6...uvidis, kolko stupne v najblizsich dnoch, ked by mala prist ovulka...kludne cakaj aj do 17DC,neboj, ono to pride. nemas graf teplotky?

antana123
12. pro 2011

@mijadave:já to chápu že už nemáš sílu taky toho už mám někdy plné zuby mám chut se na to vykašlat a pak zese jedu od znova a to je dobře že si se vypověděla jsme tady od toho abychom se vypovídali myslím že každá máme takový trápení jako ty ted 😉 určo bude zase líp

mijadave
12. pro 2011

@antana123 dakujem, si zlata 😉 ja viem, ze tym prechadzame viacere... len doma moj mm ma asi kramy vzdy v case okolo mojej ovulky... 😠 neviem, no v poslednej dobe to sedi... vzdy som sa snazila rychlo udobrit, aby mohlo byt snazenie, no uz nemam sil.... jednoducho nebudem do seba zbytocne pchat hormony... ked som sebec, tak nim budem a zacnem sa konecne venovat sebe... 😉 zacnem chodit cvicit... 😉 prepac, este stale som nahnevana na neho... ale ked sa vyrozpravam, tak to trosku povoli... dnes so mnou cez telefon uz rozpraval normalne... tak uvidime, co bude, ked pridem domov 😉 urcite bude zas dobre... 😉 no uz je po ovulke 😉

jjolly
12. pro 2011

od doktora jsem dostala metformin..a v příbalovém letáku píší, že se nesmí užívat pokud je onemocnění štítné žlázy a to já nám...nemáte s tím někdo zkušenosti...dále jsem dostala clostík..díky

jania023
12. pro 2011

@mijadave Ne ne moja ovu bola na 13DC 😉 nezabudaj ze si zle spala mohla ti byt zima alebo nieco ine..inak som videla vela grafov kde bol taky pokles ako u teba...proste si to nastav rucne na 13 dc...pozriem ti na iny graf a hodim ti tam teploty ze co povie 😉

mijadave
12. pro 2011

@jania023 no pravda je, ze tu noc som spala len 4 hodiny 😒 takze tam moze byt problem, lenze ked to nahradim vyssou teplotou, tak mi ovu vobec nevyznaci 😒 kaslem na ff, ovu bola proste 13DC a hotovo 😉

jania023
12. pro 2011

@mijadave ina stranka to tvrdi tiez ze bola na 13dc 😉 a ja tiez si myslim ze to tak je

mijadave
12. pro 2011

@jania023 rada by som kukla, no nepusti ma ☹ ale tiez si myslim, ze bola 13DC, uz aj podla bolesti... 😉

jania023
12. pro 2011

@mijadave Chod na adresu www.enceinte.com
prihlas sa hore na liste ako se connecter tak daj jania023 a heslo vasekova potom daj courbe de temperature a tam je ta tvoja tabulka

antana123
12. pro 2011

holky je možní aby se z nějakách folíků udělala cysta????dost mě bolí levý vaječník jakobych měla cystu už sme jí několikrát měla a připadá mi to tak 😲

mijadave
12. pro 2011

@jania023 dakujem, asi ff teda natvrdo prepisem 😉
@antana123 cysta mohla vzniknut, ale take bolesti mozes mat aj bez cysty, nezabudaj, ze sa dopujeme hormonmi, o sebe by som teraz doslova povedala, ze som jeden chodiaci hormon 😀

antana123
12. pro 2011

@mijadave aa no uvidíme ale minulý cyklus tohle nebylo no je to divné myslím že brzo příjde MS i výtok mi začal no myslím že jak vysadím proveru tak bude červená díky já jsme taky chodící hormon 😀 😀 😀

mijadave
12. pro 2011

@antana123 a ten vytok, nemohlo by to byt uhniezdovanie? DPO by aj sedelo 😉 nic nevysadzuj, na ms je velmi skoro a nezabudaj, ze nadej tu je stale 😉
ja so natvrdo prepisala ovu na ff www.fertilityfriend.com/home/361810 😉