• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@manamani1 ahoj, ako sa mas?
@majkushka drzim pasticky, budeme cakat :wink:
24. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave diky fajn, druhy den robim aj ja dietu...a dnes koncim s clostilom, a ty?
24. led 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 hej? a aku dietu? tiez 90dnovu? ja dietkujem dalej som dala uz dole 4kg :wink: sa tesim... vcera som bola na zumbe, je to super, aj ked mi to este nejak nejde, hlavne, ze je pohy :wink: inak v pohodke, nic neberiem :wink: a kedze sa mi spravili afty v ustach, nemozem grepovy dzusik.... :frowning2: no co uz, pojdem si uvarit alchemilkovy cajik.... :wink:
24. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave NA ZUMBU SOM AJ JA chodievala, asi v tom budem pokracovat. ja papám Norbi -update, na kazdy den mám hotove jedla- ranajky, obed, olovrat, vecera :unamused:
24. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 to si objednavas? ci si ich sama robis?
24. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave nie, to mam objednane tyzden dopredu a kazde rano, doobeda si idem pre to...su to normalne jedla, na obed teple jedlo, teraz na ranajky som mala jogurt a v tom jablko nastruhane...bolo to hnusne...bleeee :wink: ...kamka schudla po porode 12kg za 2 mesiace!
24. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 pekne, no asi je to dost drahe, nie? u nas to nie je :frowning2: moja dietka je tiez drahsia, ale si upravim jedlo podla toho, co mam rada a co nie :wink:
24. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave tak na tyzden to vyjde 37EUR :confounded:
24. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 a to Ti dovezu domov? ci si po to niekam chodis?
24. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave chodim si preto do mesta, tí, čo sa s tým zaoberajú maju obchod pre bábatka, tak tam chodim pre to...mavas krizu, že si hladna?
24. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 ani nie, skor kriza pride, ked citim daco fajne, co nemozem... vcera som kupovala cerstve rozky detom, joj, ako krasne vonali :wink: hladna nie som v podstate vobec... doobeda som nikdy vela nejedavala, takze ovocie je v pohodicke, akurat ked vecer nemozem si nic zobnut... vtedy je to tazsie, ale je to skor zvyk ako hlad... napijem sa caju alebo vody a vsetko je ok :wink: a este ked mam cisto ovocno-zeleninovy den, vtedy by som viac jedla, ale nie je to o hlade, ale o chuti na nieco ine :grinning: a Ty? mavas krizu?
24. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no ja to roim len druhy den.vcera to bolo celkom o.k, aj ked som citila vecer ze by som jedla, jedla..ja som tiež većerný žráć...tak som si kupila v Bille krasne golden jablka a tie si dam, ked matochti.no dnes ajranajky aj obed je hnus, tak ale co uz. Rano si vzdy dam 0,5l alchemilky a kavu, taktoma zasýti...a vecer tiez, 0,5l alchemilky a jablko....ja si tiez myslim ze je to o zvyku, a o chuti na nieco ine, lebo hladna nie som, no dala by som si teraz hocico...ale držia ma tie peniaze,lebo je to strašne drahé a bola by to škoda pokaziť...
24. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 jasne, presne, ja som sa rozhodla, ze to tiez nepokazim :wink: nie je to ozaj len o hlade, ale hlavne o zvyku a chuti na nieco... :wink:
24. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak som prišla od dr mám antibiotiká asi zápal priedušiek :(
24. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 fuha, tak skore uzdravenie prajem :wink: a sup do postele, nevysedavat pri pc a potit :grinning:
24. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave Ahojky dakujem pekne :unamused:
24. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no ved jasne už idem len som chcela niečo pozriet,hmmm no aspon niečo schudnem nič mi nechutí jest :slight_smile:tak papa večer sa možno pozriem :wink:
24. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronicka33 jasne, hlavne to vylez :wink:
24. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mám otázočku,keď som dnes zazrela tabuľku.Viete poradiť po duphastone,následne clostyl,pregnyl(včera aplikovaný),je dobré piť i čaj alchemylku?alebo tú iba súčasne počas duphastonu a clostíku???
Vďaka za info,pekný dník .. :wink:
24. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivoka alchemilku mozes pit pri oboch kombinaciach :wink: ale pozor, pije sa len do ovulky :wink: po ovulke uz nie :wink:
24. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave vdaka ,no veď práve toto som chcela vedieť,lebo včera mi pichli pregnyl,či už ovulka pebehla,alebo nie,bohužiaľ nejak nepociťujem,brucho pobolievalo i predtým,teraz mi tam len viac škvŕka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže si ju nachystám poprípade až k ďalšiemu cyklu...
24. led 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivoka jasne, teraz by som si ju uz nedavala :wink:
24. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 foliky na 11 DC 23 mm v štvrtok ideme na pregnyl :slight_smile:
@mijadave
24. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkushka supeeeeeeeeeeeeeeeeeer....fajn, a mas aj nejake ovu priznaky?
24. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ano mam boli ma ta strana , kde mam foliky som vedela že sa tam niečo deje :slight_smile:
24. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 to ano mam ,
24. led 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka jeeeej, pekneeee, a preco pregnyl az vo stvrtok??? ved uz je na prasknutie.... :wink:
24. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijadave no to teda neviem , :slight_smile: ale su dva jeden 23 a druhy 22 netušim aj ja nad tým rozmyšlam :slight_smile:, štvrtok rano na siedmu mi kazal prist to budem 13 DC
24. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek