Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacnov
6. únor 2012

@antana123 to já právě vůbec netuším 🙂 ani nevím jestli ovu mám nebo jsem jí měla 🙂 takže to bylo fakt haluzově testováno 🙂

antana123
6. únor 2012

@kacnov aha tak zkus druhý pokud by to mělo být bude to i na druhém 😉

antana123
6. únor 2012

@kacnov jsem zvědavější víc než ty 😀 😀

kacnov
6. únor 2012

@antana123 to by ted bylo negativní to já vím 🙂))) sem se dívala na tvého cvrčka taky docela macek jestli je to jeho porodní váha pod fotkou 🙂))

antana123
6. únor 2012

@kacnov ale třeba bude pozitivní bych udělal ještě jeden 😉 jo jo to byla jeho porodní váha obřík 😀

kacnov
6. únor 2012

@antana123 jojo my taky měli obra 🙂 4700g a 56cm 😖
zítra ráno budu dělat 🙂

antana123
6. únor 2012

@kacnov a rodila jsi normálně????já nakonec akutní sekce

antana123
6. únor 2012

@kacnov tak to jsem na zítřek zvědavá 😉

kacnov
6. únor 2012

@antana123 normál 3 dny porod děs běs

antana123
6. únor 2012

@kacnov teda chudno mě zachránilo to že mu začalo slábnout srdíčko a já měla velkou krevní ztrátu tak byl akutně císař

mijadave
6. únor 2012

@antana123
@kacnov dievcata, tak mne hovoria, ze som mala slonica, no na Vas sa nechytam 😀 moj maly mal "len" 4350g a 52cm, ale vzhladom na to, ze som take male pivo to nik necakal 😀 mala mala uz len 3450g a 51cm 😉

kacnov
6. únor 2012

@mijadave
@antana123 já měla nezjištěnou těhu cukrovku tak proto :( ale fůůůj už to nikdy nechci zažít :( to byla noční můra

antana123
6. únor 2012

@mijadave tak to jsi měla drobečky 😀
@kacnov já těhu cukrovku neměla jen jsem přenášela rodila jsem 41+3tt malý v 38tt když jsme byli na UTZ tak velikostně jim vycházel že jsme 41tt a nechali mě tak ☹

mijadave
6. únor 2012

@antana123 no ja som tiez nemala cukrovku... mne robili v den terminu USG a vraj maly bude mat max. 3,5kg, ze vraj to preto je ma lepsie preskocit ako obist, lebo mam vela plodovej vody... akosi im to nevyslo 😉

kessica
6. únor 2012

@janusa_ supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 nech sa podariiiii 🙂

janusa_
6. únor 2012

@kessica dakujem za prianie dufam verim ze sa podari 😉

kessica
6. únor 2012

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nikolka87/gr...
mozete kuknut aj moj graf,ze co nan hovorite ? 😀

kessica
6. únor 2012

Cakam kym pride ovu 😀 😀

janusa_
6. únor 2012

@kessica a nebola ovu toh o 2.2? lebo mne tu ktosi pisal- nepametam presne kto- ze ovu je posledny den nizkych teplot.

kessica
6. únor 2012

@janusa_ skor nie nez ano . . .bo v ten den som bola u dr. to bol moj 15DC a on mi vravel,ze ovu este neprebehla 😉

mijadave
6. únor 2012

@kessica no ja by som povedala, ze ovulka bola vcera 5.2. 😉

antana123
6. únor 2012

@kessica myslím že OVU byla včera 😉

kessica
6. únor 2012

@antana123 a podla coho usudzujes ? 🙂 no tak dnes musime tutumutut :D ci uz je neskoro? 😒

elys
6. únor 2012

@mijadave mam obrovsku radost, ze prezivate druhe medove tyzdne 🙂 dufam ze ta cakacia faza sa prehupne do dalsej cakacej. u nas po starom, strasne sa to vlecie. predtym som myslela, ze jeden menstruacny cyklus trva celu vecnost, no to ma nenapadlo ze jedno tehotenstvo sa bude takto tahat.. a jasne ze su problemy, sak to bez nich ani nejde, ale hadam to uz dobojujem. dufam, ze coskoro nas do tabulky pribudne este, kazdy den vas citam, co ma kto nove, v akej faze je a tak... najradsej by som bola, keby ste uz vsetky tehu.

antana123
6. únor 2012

@kessica podle grafu to vypadá že byla včera

kessica
6. únor 2012

@antana123 heeej no a vcera sme boli unaveni hehehe 😀 😀 😀 nic sme neriesili 😒 😒

mijadave
6. únor 2012

@kessica no tak dnes este by nemuselo byt neskoro, tazko povedat, zalezi, kedy praskli foliky... ale poistit to mozete 😉
@elys no celkom druhe medove to nie su, ale konecne sa to znormalizovalo... 😉 tiez dufam, ze sa to prehupne do dalsej cakacej fazy, no nechame sa prekvapit 😉 dufam, ze naozaj sa aj ostatne dostaneme do tej spodnej tehu tabulky 😉 takze tehotenstvo sa Ti vlecie? fuha, tak mne vzdy zbehli hrozne rychlo a to som bola doma cele tehu... 😉 len si to uzivaj 😉 aj ja by som si este rada uzila tehu, tak snad raz.... 😉 drzim pasticky, nech je vsetko ok 😉

antana123
6. únor 2012

@kessica dneska se ještě na sebe vrhněte 😀

majkushka
6. únor 2012

@kessica ano aj ja som ti písala že včera ale potvrdi to graf až troma vyššimi teplotami 🙂 🙂

iinka
6. únor 2012