• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@sanny228 Tak to sme na tom skoro uplne rovnako, my tiez nieco okolo 1,5 roka. No so zvedava, ty mozno zacnes skor, tak ta budem sledovat :slight_smile: Hlavne ako reagujes, ci mas nejake vedlajsie ucinky a pod. ...a hlavne budem drzat palceky. Ako dlho ta doktorka sledovala, ze namavas ovu? Alebo ako si na to proste prisla?
8. říj 2013 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 dakujeem :slight_smile: no tak ona ma len podozrenie ešte len...preto mi nasadila tieto tabletky a musim chodit na folikolometriu...takže ešte len uvdíme či nemám alebo mám a ako vobec prebieha....a takto ma bude sledovať tri cykli že ako to je...ale má to aspon vyhodu že by bude mocť najpresnejšie povedat kedy sa máme snažiť :grinning: :slight_smile:
8. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanny228 ...no som vazne zvedava...a ty si si nikdy nerobila ovu testy? Lebo ja ano a vysli mi pekne, aj sme sa posnazili a nic. No a vidis nakoniec toto.... :(
8. říj 2013 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 jo aj ja som to s nimi skúšala ale stále mi ukazovali inak a jedine čo som z toho mala bolo ze som bola ešte viac zmätená ako ked som si ich nerobila vobec :grinning: tak sme sa na nich vykašľali :grinning: a teraz sme sa rozhodli ze to budeme skusať kazdý druhý den...aby sme nič nezmeškali k tomu ten clostil a potvrdenie usg tak hádam sa to podarí... :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanny228 verim verim verim :slight_smile: Ja sa len bojim tych vedlajsich ucinkov....inak chcela by si aj dvojicky ? Lebo vraj pri clostile sa to niekedy stava....
8. říj 2013 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 minule som to čítala tu :slight_smile: že pár babám sa podarili dvojičky :grinning: viem aj to predstaviť :slight_smile: teším sa nato ak to konečne vyjde :slight_smile: potom ked začnem brať clostil co bude asi nabuduci týžden tak ti dám vedieť čo to so mnou robí :grinning: keby niečo môžme isť aj do IP :slight_smile:
8. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanny228 jasne tesim :slight_smile:))
8. říj 2013 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, našla jsem ještě silnější náhradu za clostík a silnější než fytosoju http://www.vitaminy-mineraly.cz/VitaHarmony-s-r-o-/KlimaLady-90-tbl-pro-obdobi-klimakteria_g754.html
je tam i maliník :lol:
9. lis 2013 v 10:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,je tu některá který pomohl k otěhotění clostík + pregnyl ? děkuji za odpověď :slight_smile:
11. lis 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova tento cyklus cakam, ako to dopadlo. Potom napisem :slight_smile:
14. lis 2013 v 06:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 no já jsem dneska 12 dpo a zkusila jsem test no já tam dušíka videla ale manžel řekl že už jsem asi blázen z toho :D zkusím v neděli :D
14. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova Ja mam zas pocit, ze kazdu chvilu pride mrcha :frowning2: A dnes jeeeemnulinky naaaaznak krvicky. Tak si myslim, ze dorazi. aaach jaj
14. lis 2013 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 no já to mam dostat v ponděli ale taky se myslím že z toho nic nebude že jsem fakt blázen :D :D ale mám slíbeno příští mesíc iui když to ted neklapne :slight_smile:
14. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova tak super :slight_smile: No ja mavam dost casto zapal mechura, tak myslim, ze aj v tom je problem :frowning2:
14. lis 2013 v 10:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 tak to je blbé já ho měla taky jednou a ani jsem o tom nevědela zjistila jsem to až tím že jsem mela jit na operaci a zjistila to z toho predoperacniho vyšetření... jsem koukala jak puk... no a jak dlouho se snažíte ? my už 20 měsíců :(
14. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova my cca 1,5 roka :frowning2: ale intenzivne posleden mesiace :slight_smile: .... a muz bol na spg.? Ty mas aj nejake ine zdravotne problemy, preco by sa mohlo nedarit?
14. lis 2013 v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnie2013 no manžel má sperm. v pořádku , já jsem byla na laparoskopii kvůli tomu že mi zjistili syndrom PCO , tak mi dělali drilling vaječníků a doktro řekl že by se mělo zadařit po operaci a furt nic :(
14. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky muzuse zeptat mate ekdo zkusenosti s tim,ze ovu prisla az po vysaznei clostiku?2mesice vajecniky neragovali a ted pred 4dny jsem mela ukazkovy bilkovity vytok,druhy den sucho,pak hrudkovity a ted zas pocit mokra spise zase bilkovity...Nevim vubec co si mam myslet
21. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Včera jsem začala ten clostilbegyt brát (1-0-1). Přišly šílené křeče do podbříška a silné krvácení. Dneska mě vezl manžel do nemocnice. Doktor mě vyšetřil a došel k závěru, že krvácím z čípku a je to bohužel nežádoucí účinek :frowning2: Takže jsem ho dneska nebrala dál. Měla jste některá nižší dávku, má to pak nějaký účinek nebo existuje šetrnější náhrada? děkuji. V.
26. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak se řadím mezi uživatelky clostilu.Beru 1 tbl. denně a pak půjdu na pregnyl. Koukám že
@pitryludvikova tahle kombinace zabrala :slight_smile: Přítel zatím na spermiu nebyl ale chystáme se a já zatím nějakej extra zákrok za sebou taky nemám.Jen 5 cyklů s injekcemi pregnylu,asi na nastartování cyklu :unamused: jak jste na tom ostatní?
27. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova ahojky a proč ti dr nasadil vyšší dávku?
27. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 doufám že zabere i tobě :slight_smile:
27. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 Já nevím. Prostě mi to takhle předepsal. :unamused: Dneska jsem byla u něj na kontrole.
Už nekrvácím hodně a bolesti jsou minimální.
Jinak mám zkusit brát příští cyklus jen 1/4 tablety ráno a když to bude OK, tak pak další den 1/4 tabl.ráno i večer. Ale domluvili jsme se, až cyklus v lednu. Nechci tyhle obtíže riskovat přes vánoční svátky, když mají skoro všichni volno.
27. lis 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova asi to usoudil podle tvého HP :unamused: ty budeš asi hodně citlivá na ten clostil :frowning2: moc ti přeju aby to co nejdřív vyšlo :wink:
27. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Děkuji moc. Jak dlouho se snažíte?
27. lis 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova teď už jdeme do 14 cyklu :frowning2: vím,že to ještě není moc dlouhej maraton ale stejně,na nás už je to čekání dlouhý :frowning2: jak dlouho vy?
27. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Tak my 16 cyklů, ale s tím rozdílem, že jsem prodělala dva potraty (a revizi) :frowning2:
27. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova ale ne to mě mrzí :frowning2: a zjistili ti proč to nevyšlo?
28. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 Máme za sebou všechny vyšetření a nepřišlo se na nic. Je to vlastně lepší, než řešit nějakou závažnou nemoc. Ale je mi to furt líto. Nedá se na to jen tak zapomenout :frowning2:
28. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek