• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Ahoj ma.jo, to víš, my vydržíme, jen kdyby to netrvalo tak dlouho :angry:
Taky už chci mít místo bříška melounek, už se na to těším :slight_smile:

Co jsi dneska dělala, taky jsi prováděla doma jarní úklid?
4. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen malinko, příští týden se chystáme malovat ložnici, vymyslela jsem si přestavět nábytek, a minulý týden jsem v Ikee objevila krásnou polici - místo nočních stolků, tak jsme dnes měli pěknou honičku. Bolí mně záda... ale udělali jsme všechno, co jsme chtěli. I jsem miláčkovi upekla makovej koláč, má boule za ušima ještě teď :grinning:
4. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda, to jsi vymyslela pěkný plán na velikonoce :wink: Ale zase budou 3 dny volna a to už se toho dá víc stihnout. Takhle se honíme v sobotu a v neděli a do práce pak jdeme jako mrtvoly :grinning:
4. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska jsme měli pěknou honičku...zítra se bude odpočívat. V 10,30 jdu na UTZ změřit folíky, jsem zvědavá...
Leni kolik cyklů máš naplánováno s clostíkem?
4. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se loučím, jsem péct buřtíky...ještě nakouknu
4. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: my dnes byli v zoo -same deti a tehule. za chvili se chystam na tu pohotovost aby mi to pichli.)tak doufam ,ze nebudou mit kecy
4. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

tak ja sa hlasim opat s rovnakou teplotou

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

uz som myslela ze je sekly teplomer ale nie je :grinning:
4. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobry domluvila jsme si to s kamaradkou.) tak nemusim na pohotovost
4. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky som tu len na skok akurat som dosla z prace hodila som to na net tak kuknite ,budem tu potom zasa zajtra
4. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ... tak uz som dorazila .... mame tu nejaku novu tehulku ???
4. dub 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ahoj kika -noo ceka se na tebe :wink: jinak nevadi kdyz pregnyl nebyl presne v 21 ale o neco drive??? stejne to je plus minius za 36 hodin ne?
5. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kikina :wink:
ako? oddychnuta? tehu? :wink: ja viem, ze je este skoro, ale bolo by to super, nie? :dizzy_face: :wink:

mame jednu tehulku = kiki24 sa tesi z dvoch ciarok :dizzy_face:
a mame jednu potencialnu = remeli, teplotky ma stale hore, ale zatial testik negativny, tak caka a testuje a meria, tak uvidime.

eloana
o kolko skor ti ho kamoska pichla?
5. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mannerka asi o ctvrt hodiny -neco po pul devate ja tam nechctela tak dlouho otravovat:slight_smile:)))
5. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eloana
podla mna tych 15 minut je OK :wink: , keby sa jednalo o 1-2 hodiny, ta by bolo podla mna blbeee...ale takto by som sa nestrachovala :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj diky no po pul devate mi to pichla . si rikam ,ze treba ani na te pohtovosti by to nepichli presne v 21. si myslim ,ze ovulace nastame plus minus za 36 hodin
5. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásné ráno, u nás je opět nádherně :slight_smile:

Kikina, vítej zpět z dovolené, doufám, že jste pořádně sexíkovali a vrátili jste ve třech :wink:
Novou těhulku tu máme, Kiki24 :dizzy_face:

Moa, koukala jsem na ty ovu testy, nejsilnější čárka se mi zdá na tom prvním - č. 3 :wink:

El, tak pregnyl máš v sobě, doufám, že to moc nebolelo. A jak se cítíš?

Mannerka, ahojky :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni:slight_smile:) jj docela v pohode ale boli me zadek :slight_smile:)) pichla mi ho nakonec kamaradka ,ale prave asi o necelych 20 minut drive neb jsme tam necjhtela na noc otravovat tak prave se tu ptam zda to nevadi:slight_smile:)
5. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
El, to hodně holky říkaly, že je bolel zadek. A taky si myslím, že 20 minut nevadí, že i hodinka by nevadila :wink:
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas zatazeno asi takove teplo nebude
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je nádherně, jako včera. Už jsem vyhodila ven peřiny a jdu pověsit prádlo. Ale hlásili, že dneska může i pršet, tak uvidíme. Hlavně že už není sníh a mráz. A co malá a opar, už je to pryč?
5. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som dnes klesla
:confounded:

5. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj remeli, na kolik jsi klesla, v grafu to není vidět, je to jen do soboty?
5. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni :wink:

remeli,
teplotky na tvojom grafiku vidim iba do vcera, tak nevidim, ako isla teplotka nizsie :confused:
Nebud smutnucka, podari sa to, mozno neskor, ale urcite :wink:
5. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

no mě taky nějak FF blbne vůbec mi tam nechce vyznačit dnešek :rolling_eyes: tak nevím co se děje a pořádně ani nevím co mi to tam píše za varování, jednou jestli jsem si udělala test a pak něco o tom, že by teplota klesla tak jestli náhodou nemám periodu, či co :confused:

Jinak u nás je dneska tak trošku pod mrakem, ale teplo, kde je to krásné včerejší azuro a sluníčko :fearful:
5. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí

hej blbne tak len stlac pripomenut neskor a pusti ta to do kalendara
5. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miluska :slight_smile:

baby u nas je zatial krasne slnecno :dizzy_face:
Dufam, ze to takto bude cely den, bo sa chystame do lesika na opekacku, tak sa tesim :wink:
5. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni opar se hezky hoji -asi pomohl ten laiser -ale nevyhoda ze to ma pod nosem a jak smrka vzdy si to strhne:( rika ,ze ji to dost boli
5. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Remeli, tak už je to v pořádku. Mě teda FF dnes neblbnul, ale včera jo :angry:
Ale neztrácej víru, i když nebude mimi nyní, tak jednou bude a třeba už příští měsíc :slight_smile:

Čauky Miluško, koukala jsem, že teplotka ti pěkně stoupá, tak jen tak dál a ještě výš a hlavně vydržet :wink:
Mě teda FF nic nenapsal, akorát fakt si musím udělat čas a nastudovat, proč jsou tam teď kostičky místo koleček, kdo ví, co to znamená.
http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

A u nás je fakt stejné azuro a sluníčko jako včera, rychle dožehlím a jdu se vyvalit na balkon. Dneska nemusím vařit, máme od včera, tak je to super. A odpolko jedu na kole, tak už se těším :wink: :wink:
5. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak se usilovne snazime az manzel v patek prolomil rost :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek