Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alzbeta.hod
3. led 2010

nijak mě to netráí, jsem už otupěla po té době zklamání. Mě se to taky zdá brzy. Jen mám strach kdyby náhodou to vyšlo abych si v práci nějak neublížila. NO v pátek mě brali na konci směny takové křeče do podbřišku, ale na tom místě kde je cysta. Tak v práci řeknu že nemůžu nosit ty balíky kvůli cystě. Co kdyby praskla

xena1
3. led 2010

to neviem...ja byt tebou testnem...

jane86
3. led 2010

xena já testovala mamatestem. Ten není moc citlivý a má se použít až v den vynechání MS ale 23 DC už tam // byly.
alzbet, třeba jak jsi myslele že tento cyklus je beznadějný a vypustila to tak to pomohlo a povedlo se.

alzbeta.hod
3. led 2010

hmmm tak já tam dneska zkusím skočit ale nevím... aby mi ty penízky pak nechyběli do výplaty... 😒

alzbeta.hod
3. led 2010

hmmm možný to je protože jsem se zaměřila na cystu. Nic víc mě nezajímalo.

jane86
3. led 2010

alzbet a kolikátý jsi říkal , že jsi DC?

xena1
3. led 2010

jane...mozno si mala ovulku skor...tak ti to uz ukazalo dve ciarky...
alzbeta chapem ze to mozu byt vyhodene korunky,ak vydrzis kludne pockaj...je to na tebe...

jane86
3. led 2010

Xena 3.12. mi píchla pregnyl takže ovu byla někdy 4.12 a tj. 14DC.....

alzbeta.hod
3. led 2010

jsem teprve 20dc což mi příjde sakra brzy

jane86
3. led 2010

alžbet to asi jo a ono je i docela brzo i na nějaké příznaky. Kdy myslíš, že mohla být ovu? Testuj nejdřív 24 DC.

alzbeta.hod
3. led 2010

ono těžko říct já jsem teď neměřila. Ale pohybuje se mi různě. Tak od 10dc do 15dc

jane86
3. led 2010

Tak testni tak nejdřív ve středu.

alzbeta.hod
3. led 2010

hmmm tak to vyjde až na víkend, protože mám odpolední a pro test se nedostanu a jak ho koupím teď tak nevydržím. 😀

jane86
3. led 2010

Vydržíš, musíš si říkat, že teď na něm stejně nebude nic vidět.

xena1
3. led 2010

jane nemohla to byt ciarka este po pregnyle a nahoda ze si aj otehu???mne sa totiz minuly cyklus stalo ze som mala slabu ciarku 10dni po pregnyle...aj naznak v krvi a potom to kleslo a uz prisli len slabe kramy,teda len spinenie a ozajstne kramy 1den

wera
3. led 2010

nanulik ten grafík Ti teda riadne skáče 😉

jane86
3. led 2010

xena. To nebyla. Já jsem zkoušela test cca 19 DC a už tam žádná nebyla a 23 DC už ano.
wera ahojík

mucuka
3. led 2010

Ahojte, dneska už špiním, takže som sa asi dopredu tešila, test si asi aj tak zajtra kupím, a uvidíme ďalší mesiac. Inač každý vraví, že sa nemáme nato stále myslieť, len ono je to veľmi ťažké.

wera
3. led 2010

alžbet s tým testovaním radšej ešte chvíľku počkaj... ja by som radšej počkala až do termínu mršky... a dávaj si v robotke hlavne pozor a naozaj nenos nič ťažké...aby cysta nepraskla

wera
3. led 2010

ahoj jane 🙂 ako sa má tehuľka? nevolnosti máš stále alebo je už lepšie?

mucuka neboj vyjde to nabudúce 🙂 a s tým myslením na to či to vyšlo alebo nie ani nehovor, ja tiež myslím stále len na to či to výjde, alebo či to vyšlo alebo prečo to zase nevyšlo... je to asi normálne a s tým nič nespravíme 😉

jane86
3. led 2010

mucuku sice je asi lepší na to nemyslet, ale já na to myslela odpočítávala každý den kdy testovat a těhu jsem..... 🙂

alzbeta.hod
3. led 2010

děkuji za rady, vážím si toho, musím už jít. Taky myslím že je na testování příliš brzy. Tak zatím pa pa

xena1
3. led 2010

jane nuz kazda reagujeme na hormony inak..inak aj lekar mi povedal ze to nemohlo byt a bolo....

slavulilienka
3. led 2010

ahojte...hlásim prvý deň mrchy.... ☹ už ma to prestáva baviť.. ☹ nevládzem.

wera
3. led 2010

neboj slavuli, treba to brať ako nový začiatok a snažiť sa ďalej, veď raz to predsa musí výjsť 🙂 ...slavuli ak nechodíme do caru tak to skúste 🙂

slavulilienka
3. led 2010

weri..chodíme...len sme si dali pauzu...pôjdem tam asi tento týždeň znovu...poradiť sa čo ďalej.. 😉

wera
3. led 2010

no vidíš slavuli určite je ešte veľa možností, ktoré môžete vyskúšať a predsa keď to vyšlo dva krát tak tretí krát určite tiež 🙂 ...veď ako sa hovorí do tretice všetko dobré 😉

sliver
3. led 2010

dakujem za privítanie
jerryjanka: beriem už štvrtý cyklus v kuse, bez prestávky, dávku mi dr. zvyšoval, posledný cyklus som mala 4*1 tb.denne, aj další cyklus mám brať 4 denne
Ale už sa mi to zdá veľa a neviem či by netrebalo na chvílku prestať, no dr. tvrdí že je to OK, že jednoducho nereagujem na clostyl ako iné ženy
chodím na foli, preto mi aj zvýšil tu dávku lebo som mávala tak 17DC folikul 19mm

Dufam že sa čo najskôr dočkám výsledku
Kočeny tie ktoré su tehotné a tu píšu do tejto témy tak otehotneli s Clostylom?
Ja dufam každý den a verím že hádam neberiem tie lieky zbytočne :(

jerryjanka
3. led 2010

sliver- to nie je vôbec dobre brať clostil bez prestavky viac ako 3 mesiace
aj ja som na 4ty mala 5 cm cystu!!! a viem že sa vždy po 3 mesiacoch ma robiť prestavka - hlavne ak maš take konské dávky že 4x1 😒

wera
3. led 2010

sliver ak chceš tak Ťa môžeme pridať ku nám do tabuľky 😉 teda dávku máš riadne vysokú... a mala si vždy po clostyle len jeden folík? a drahý má spermiogram v poriadku? nerozmýšlali ste aj nad možnosťou absolvovať IUI niekde v centre? a hej tie kočky čo tu ku nám píšu tak brali clostík a zadarilo sa im, takže určite príde raz rad aj na nás 😉