Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
21. led 2010

sliver to je úžasné že sa Tvoj doktor takto zachoval 🙂 verím že Ti odľahlo a v pondelok pôjdeš do caru s veľkou radosťou 🙂 tak a teraz sa už len tešiť na dobré správy ktoré sa dozviete v centre, som strašne zvedavá aký postup u vás zvolia 🙂

alamala
21. led 2010

ahoj holčičky,tak jsem se tu zase po dlouhé době ukázala 🙂 neměla jsem signál na net. Jinak jsem dnes 12 týden,čili 3 měsíce už mám za sebou. Zatím mě stále jen bolí břicho,někdy hodně,ale prý je to normální,že děloha klesá do pánve a ty bolesti a tlaky jsou z toho,tak to máme každá těhulka asi jinak! Nezvracím,jen nemusím některá jidlo,pokaždé mi vadí něco jiného,spíše se to nabaluje 🙂 Příští čtvrtek jdu k dokymu a konečně si přinesu fotečku z utz drobečka a jen musím doufat,že po tom všem bude vše v pořádku,nervy stále pracují ☹
Jinak ještě změním tabulku,protože jsem dnes už 84DC 🙂

alamala
21. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............91DC/62dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............84dc...............4 měsíce snažení..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............54DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............37DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............72DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
Lucialen ...................26let...........0d...............41DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d...............39DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d...............29DC/14dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............25DC/11DPO/........lsk 04.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d...............24DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............19DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d................19DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d................17DC...........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ....................29r............0d.................16DC.............................0cl............12mesiacov
Jaspina....................... 28let........0d................15DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d..................9DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...................9dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d....................8dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................7DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................6DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d..................6DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d...................3DC................................0cl..............40snažení

wera
21. led 2010

ahoj ali 🙂 to je super že už začneš druhý trimester... strašne rýchlo ten čas letí 🙂

alamala
21. led 2010

ahoj weri,máš pravdu hodně to letí. Jen se druhý trimestr začíná až 13 týden 🙂 takže to zrovna na 13 týdnu jdu k tomu dokymu. Jinak jsem taky děsně unavená a jsem ostuda,protože nejsem schopná tři dny za sebou doma umýt nádobí a už mě tu straší pěkná hromada 😒 Každý den příjdu v šest večer z práce,něco uvařím a to všechno možné,protože mě chutě chytají,bohužel hodně na sladké ☹ no a v závěru jsem hotová a ráda,že sebou fláknu na gauč!to se mám čím chlubit,co!?! 😖

wera
21. led 2010

tak a ja idem zalahnúť, prajem všetkým krásnu dobrú noc 🙂

alamala
21. led 2010

Také přeji krásnou dobrou noc, já chodím spát tak kolem půlnoci,ale zase asi o proti vám vstávám denně v 8h 🙂

bobi3
22. led 2010

bré ránko 😉

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............92DC/62dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............85dc...............4 měsíce snažení..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............55DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............38DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............73DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
Lucialen ...................26let...........0d...............42DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d...............40DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d...............30DC/15dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............26DC/12DPO/........lsk 04.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d...............25DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............20DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d................20DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d................18DC...........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ....................29r............0d.................167DC.............................0cl............12mesiacov
Jaspina....................... 28let........0d................156DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d..................10DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...................10dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d....................9dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................8DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................7DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d..................7DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d...................4DC................................0cl..............40snažení

kkamca
22. led 2010

Ahoj holky,tak na mě dosedá nějaká chřipka či viroza. 😒

wera
22. led 2010

dobré ránko babulky 🙂

bobi kedy ideš dnes na folíky?

kkamči tak šup do seba veľa vitamínov, čajík, citrón a uvidíš že bude lepšie 🙂

wera
22. led 2010

a tu je ešte aj môj zatiaľ nezáživný grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

bobi3
22. led 2010

ahoj weruška, pôjdem okolo 10 - 11tej, vtedy už je báb v čakárni menej... som zvedavá, či niečo narástlo a či IUI bude... 😕

teba to čaká tento cyklus tiež? bolesti sa báť vôbec nemusíš, nebolí to vôbec, podľa mňa ešte menej ako keď ti doki robí cytoster pri preventívke, proste malina 😀 ja mám len trochu obavy, či sa kvalita spermijek fakt nezhorší kým ich prinesiem z domu 😨 tak ale dúfam, že doki vie čo robí...

wera
22. led 2010

bobi neboj uvidíš že budeš mať folíky, veď minule si mala tuším štyri, však? 😉 ja budem rada ak mi dozreje aspoň jeden folík... určite daj vedieť ako dopadneš 🙂
tak tak a mňa to čaká tento cyklus tiež, ani by som neverila že to takto rýchlo pôjde....v pondelok som bola u svojho dokiho a ten ma poslal do CARu, v utorok som tam volala a hneď v stredu som mala konzultáciu a šup budúci týždeň hneď aj na iui 🙂 🙂 🙂
no na tie spermijky sa aj ja pre istotu opýtam, ale aj pre mňa by bolo lepšie ak by som ich tam priniesla...ale veď uvidíme čo povie môj drahý či tam bude chcieť ísť 🙂

bobi3
22. led 2010

dobre si pamätáš 😅 áno, boli 4, ale žiaľ ani pri toľkých sa to nepodarilo 😒
to je super, že ti to takto rýchlo naplánovali, určite sa tešíš, lebo to čakanie je najhoršie... a kedy ideš na folíky? uf, bodaj by ti to vyšlo hneď na prvýkrát!!! 😉

wera
22. led 2010

neboj bobi určite sa nám to skoro podarí a bolo by úplne super keby to bolo hneď tento cyklus 😀 a neboj aj keď máš menej clostíku ako predminulý cyklus tak verím že budeš mať aspoň 2 folíky 🙂
hej veľmi sa teším že to takto rýchlo ide, ani tomu sama ešte neverím že som už bola aj v centre 🙂 na folíky idem v stredu, doki povedala že ma potom ešte dostimuluje nejakými injekciami...netuším akými a potom asi štvrtok-piatok dáme pregnyl a šup na iui, asi budem mať ovulku cez víkend tak aspo budem môcť doma oddychovať a ležkať 🙂

alienka24
22. led 2010

dobré ránko, bobi tak držím palce aby kontrola snůšky dopadla co nejlíp 🙂 😉

wera
22. led 2010

ali dobré ránko 🙂 čo máš nového?

alienka24
22. led 2010

ani asi nic ale už mě přestává bolet bříško tak jsem ráda, folíky určo praskli a proto už to nebolí tak jsem ráda, nebo mi i to reiki pomohlo 😉

bobi3
22. led 2010

ďakujem, ste zlatunké, ja som už teraz dosť nervózna... uvidíme koľko vajok sa podarilo 😀

slavulilienka
22. led 2010

ahojte krásky...vonku svieti slniečko, ale je poriadna kosa čoooo? Môj kocúr sa vyhrieva na parapete 😀 asi privoláva jar...inak by fakt mohla už byť...veď tá zima je o ničom fakt...žiadny sneh, decká sa nemajú ani kde vyblbnúť..za mojich deckých čias tá zima fakt stála za to....no ale k veci. Toť môj graf: 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 ... včera som sa tiež rozkecala a graf som zabudla pripojiť.. 😀 že weri...

slavulilienka
22. led 2010

som to trošku prehnala s tým faktovaním nie? 😀 😀

bobi3
22. led 2010

slavu, no fakt 😀

sliver
22. led 2010

fakt 😀

slavulilienka
22. led 2010

😀 😀 😀 no joj, no trošku som sa rozšoupla .. 😝

wera
22. led 2010

v poho slavuli 🙂 ja som určitý čas hovorila stále reálne a nevedela som sa toho zbaviť 🙂 🙂 🙂
joooj inak dnes mám nejakú moc dobrú náladičku.... som si poobede zobrala pol dna dovču a ideme sa s drahým niekde túlať 🙂 a ešte som sa dnes dozvedela aj super novinku že ma zobrali na rigorózne konanie na škole, jupííí tak na materskej by som chcela písať prácu.... už aby som na nej bola 🙂 🙂 🙂

slavulilienka
22. led 2010

ejha, ktosi ide míňať evráče čoooo? a weri čo to znamená to rigorózne? 😕 Môžeš mi to ozrejmiť? 😉

wera
22. led 2010

nooo uvidíme či bude míňať peniažky...ale tak nejaké určite hej 🙂 slavuli to rigorózne je vlastne pokračovanie po magisterskom štúdiu... to aby som sa náhodou doma nenudila a písala a písala prácu a potom sa učila na ďalšie štátnice 🙂

slavulilienka
22. led 2010

aha...chápem...čiže sa budeš stále učiť...no to Tvoje baby bude inak namakané...múdre už v brušku.. 🙂 no toš veľa zdaru..aj čo sa školy týka, ale hlavne úspešného snažilkovania... 😉

sliver
22. led 2010

wera: supiš pozitívna nálada je veľmi dôležitá
mňa dnes čaká veľmi ťažká poobedná smena ako vždy v piatok a ešte aj zajtra robím, ale stále si hovorím že to prežijem a drží ma nad vodou ten pondelok, teším sa čo sa nové dozviem a verím tomu že sa to tiež posunie o level ďalej

wera
22. led 2010

slavuli no to by bolo fakt múdre bábo.... 😉 ale hlavne aby sa zadarilo čo najskôr 🙂

sliver verím tomu že robotku prežiješ úúúplne v pohodičke lebo sa budeš tešiť na pondelok do caru 🙂 aj mne tento týždeň tak strašne rýchlo preletel že ani neviem že je už piatok 🙂