• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
miluse drzim palce na utz ????
26. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj luuca2, to víš, že se nezlobíme, vítej u nás :slight_smile:
To je divné, že ti dr. nechce udělat UTZ, vždyť to je i kvůli tomu, aby odhalily případné cysty.
Ovulka 10 - 11 DC se mi zdá brzy, s clostíkem bývá až tak 15-16-17 DC a když druhá čárka na ovu testu je slabá, tak to znamená, že ovulka není, ale blíží se. A včera tu psala Vendy, že měla ovulku dokonce až 19DC myslím, koukni se na předchozí stránku :wink:
26. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja s ovu testikama toho moc nevyhrala -carka byla od 10 dne ale az do 15 byla stale slabounka -delala jsem to ob den takze jsem to mozna prosvihla ,ale testu jsem mela malo. podle HP funguju i podle hlednu -bazalni teplotu nemerim. ale na ovu testech jsem mela fakt jen slaboulinkou carku -kolem 14 dne byla viditelnejsi ,ale rozhodne ne tak silna jako kontrolni
26. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
El, právě, já sice ovu testíky dělám, ale moc na ně nespoléhám. Začala jsem včera, druhá čárka tam byla slabší a je mi jasný, že taková bude i dnes a zítra a v sobotu by měla být ovulka, tak možná zesílí. Právě je lepší, když doktor udělá UTZ. Ale bohužel je hodně doktorů, co ho nedělají a přitom v letáku ke clostíku je napsáno, že by pacientka měla být kontrolovaná :unamused:
26. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si je taky delalla rano -a u ovu testiku to ma zas byt odpoledne az navecer:slight_smile:
spis az kontroluji kdyz mas jit na iui a ten zbytek prave zalezi na doktorovi ,ale spolehaji se ze ti to clostil asi vyvola kopud neni ovu. Ono cim vic se clovek sleduje:slight_smile: ja uz se radeji nesleduji neb treba tehu priznaky mam kazdy mesic :grinning:
26. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
El, jj, ovu testík taky dělám odpoledne. A je fakt lepší, když to sleduje doktor. No a když doktor nechce dělat UTZ, tak prostě snažilkovat obden a pak se nechat překvapit, až nedorazí ms. Ale je pravda, že já mám taky každý měsíc těhu příznaky a pak přijde mrcha :grinning:
26. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to koukám, že z těch ovu testů toho taky asi moc nepoznám :unamused: . No nic, prostě obden na to hupsnem a třeba se povede. A znáte chlapy. Když nemají náladu a chuť tak se jim do tulení nechce. Už jsem si několikrát vyslechla: Už jako zase?? :angry: . Oni to tak neberou, ale já vím, že by to zrovna mohlo a on nechce. Prostě někdy je to na zabití.
26. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luuca, to máš pravda, chlap když si postaví hlavu, tak nedá :grinning: Jsem tady už holkám psala, že ten můj říká, že si připadaný jak "semennej bejk" . Prostě jak píšeš, tak jsou někdy na zabití.
26. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kdyby je někdo dělal přes kopírák :grinning: . No ale dneska mám slíbeno, tak jsem zvědavá jestli dá nebo nedá :grinning: . Myslím, že jo. A když chlap potřebuje ulevit tak to jo to musí bejt, chudáček by bouchnul :astonished: .
26. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt jako přes kopírák :grinning: A o tom bouchnutí, třeba když mám mrchu, tak to už je 3. den nervózní a ptá se, kdy ho připustím. Tak jednou už mě tak štval, že jsem ho poslala do koupelny a to se pak milostpán urazil :sweat_smile:
26. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to manzel na me taky ze chci stejne jen sperma :grinning:
26. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je síla, koukám, že jsou ti naši drahouškové fakt všichni stejný :slight_smile:
26. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ma.ja :slight_smile:
Fakt, jsou všichni stejní a kdyby si teď četli, jak si o nich píšeme, to by byl hned oheň na střeše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráno sezobla první clostík, nahlásila, že teď budu pět dní protivná, můj drahý protáhl ksichtík, že prý nene :slight_smile: tak jsem zvědavá. Konečně mám pocit, že se na naší cestě za mimi začíná něco dít.

El: koukala jsem, že jdeme stejně na UTZ, taky se budu objednávat na pátek 3.
26. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja jj akorat jsme se omylem objednala az na 10 -nastesti jsem si to uvedomila v cas:slight_smile: kalendar jsem misto o stranku otocila o dve:slight_smile: jinak costil beru az od zitra- jdu na utz 10 den neb v sobotu tam nejsou
26. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
El: když jsem četla, jak jsi včera počítala, tak jsem se musela smát. Když jsem si přinesla Clostík z lékárny, tak jsme nad tím dumali s miláčkem oba, :slight_smile: dokonce jsem počítala na prstech :grinning: :grinning: :grinning: , ale maj to spočítaný správně :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo jsem si pripadala jak debil- a na prstech jsem pocitala taky pac na vejsce jedine s kalkulackou :grinning: ja jsme sice spocitala 5 dni ale do kalendare jsem odpocitala 7(a pak to nevychazelo) - nevim prepracovana nejsme -asi blbnu na materske -ono 2 roky jsme si vystacila se slovni zasobou mama ,tata,pau ,hamu :grinning:
26. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásný...mama, tata, papu....
já už jsem třetí týden na neschopence, za chvilku jdu k doktůrkovi, doufám, že ho už přesvědčím, že už jsem zdravá a pustí mne do práce, mezi lidi...už mi to chybí
26. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych potrebovala mezi lidi:slight_smile: nevim bud bude druhe nebo prace:slight_smile: jestli nejakou sezenu
26. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bude druhé! Musíme tomu věřit!!!
Mně taky moje práce občas leze na nervy, ale jsem ráda, že ji mam. Všude je něco!!!
Jdu si dát sprchu, namalovat obličej a hurá k dr. Venku chumelí, až to hezký není, fuj
zatím pa
26. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, čtu si o tom vašem počítání - já na tom byla stejně, když jsem přišla s clostíkem z lékárny, chvíli mi trvalo, než jsem to vykoumala :grinning:
26. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo pritom logicky to maji asi vypocitany na ten cyklus co:slight_smile:
26. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
El, malá už je doma ze školky nebo dneska nebyla?
A co vaříš dobrého k obědu?
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni byla od pul osme do 10- dnes jsem nevarila varila tchyne -je doma po operaci. a ted si sly spolu lehnout:slight_smile:
26. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
el, ty se máš, někdy je to fajn, když uvaří někdo jiný, máš pak najednou spoustu času, když se nemusíš zdržovat v kuchyni. my už s kolegyněmi razíme na obídek, dneska mám žemlouvku, už se těším. tak tobě taky dobrou chuť a zatím pa :slight_smile:

a dobrou chuť i všem ostatním clostilkám :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela svitek s maemeladou:slight_smile: joo nekdy ot je dlouhe jeste kdyz je takove blbe pocasi jsme rada ,ze si ji nekdo vezme -manzel pracvuje od nevidim do nevidim............
26. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky, tak ja jsem dnes nafoukla, dnes posledni den Clostilu, mam pocit, ze se mi tam delaji maxi vejce. :dizzy_face:
A kdyz dovolite pridam se do tabulky:

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a buje mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm

Lenka (34) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 cykly s clostilem), 27.2.-15DC UTZ, folikul vpravo 32 mm, vlevo 37 mm,ovu 28.2.-1.3., test 14.3. negativní (taky je rozbitej), MS 14.3. po obědě; 3. cyklus clostil - UTZ 27.3.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ a sdělení zda se bude konat IUI

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 23.3.
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne

Rina1 (37)-Gennet Liberec 1.IUI Clostil, 30.3.UTZ
26. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina1 -inseminaci delaji v liberci?:slight_smile: ja jsme myslela ,ze to delaji jen v praze
26. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Rin1, to je fajn, že jsi se připsala do tabulky. A teda když budeš mít maxi vejce, tak to by v tom byl čert, aby se IUI nezadařilo :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nestiham citat baby

miluse no ako dopadlo sono ?
26. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek