Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
3. led 2011

@nathali doporučuje se ho pít od ms do ovu, ale myslím, že si neublížíš, když ho budeš pít celý cyklus 😉

lifinka
3. led 2011

nathali 😉 , tak plakala jsem si připadám, že jsem prodala dítě-hrozná nuda doma bez něj 😔 .Jinak s čajem neporadím...
🤐
leeena_4 také jsem o té Maca slyšela.

linka
3. led 2011

@lifinka tie tvoje teploty su zvlastne ☹ a maly siel prvy krat do skolky?

leeena_4
3. led 2011

@lifinka neboj, bude se mu tam líbit a potřebuje mezi děti, to bude dobré 😉

leeena_4
3. led 2011

mě u anovuláku ty teploty taky nezřízeně lítaly a nedávaly smysl

lifinka
3. led 2011

linka asi už mám 3 ovulku 😀 😀 😀 nééé dělám si srandu, co už 😖 už jsem 3x sjela dolů.... a nahoru nikdy a na mrchu je brzy

nathali
3. led 2011

@lifinka hlavne ze sa mu paci 🙂a urco mu tam je dobre 🙂
@leeena_4 tak ja si cajik spravim 🙂 a co je to ta MACA??pocula som to uz jiekde ale neviem co to je??

lifinka
3. led 2011

leeena_4 já si myslím, že je to anovulák, ale při brání clostylu 3x denně!!!!!

lifinka
3. led 2011

jo a mám vodnatý a dost hlenu a čípek nemůžu najít 😲

leeena_4
3. led 2011

@nathali to je peruánská liána, výše jsem psala na co je dobrá, nebo se zkus mrknout na netu - je to zajímavé 😉 myslím, že i tady na koníkovi něco o tom je.

@lifinka no je to divné no :-/ a už jsi někdy po clostíku měla ovulku?

linka
3. led 2011

@lifinka ty si brala 3krat denne clostil? 😕

lifinka
3. led 2011

dnes začínám děl. stravu, musím to zvládnout 🙂 držte palce 😀

nathali
3. led 2011

@lifinka to je teda pekne divnee pri clostile 3x denne a taketo teploty??? 😒

leeena_4
3. led 2011

držím palce všem, co se rozhodli hubnout a nejvíc sobě, abych se k nim taky zařadila 😀

lifinka
3. led 2011

leeena_4, vždy to probíhalo 10DC jsem přišla na utz a tam zjistil velikost a vždy byl velký tak mi dal mpregnyl aby nastala ovulace, jednou to byla 12, a 13DC a to už zkonstatoval, že je po ovulce, že mám sliznici narostlou a folík nenašel, tak já nevím.Takže si myslím, že na clostyl reaguji, jen BT měřím prvně.
linka ano druhý cyklus 3 tbl.

linka
3. led 2011

minuly rok som bola tiez pekne pri sebe,cez zimu mi to nevadilo,ale ked prislo leto,to boli stavy,tak som zacala cvicit a trochu upravila stravu,ale len minimalne 😀 a schudla som 8 kil a do dnes sa drzim 😵 fakt pokrok 😉

lifinka
3. led 2011

nathali, a víš, co je nejdivnější, přes to všechno se cítím strašně vnitřně klidná ohledně početí a těhu, není to divné???Nic necítím ani prsa a vždy jsem aspoň něco cítila, jj břicho sem tam cítím, ale to je vše... 😒 Mám pocit, že můžu lítat, nejsem blázen ani nic neberu nebojte 😀

lifinka
3. led 2011

linka šikula, já min, rok zhubla 21kg a půl mám zpět.

linka
3. led 2011

@lifinka noo si lepsia,tolko kil keby som schudla,tak by ma asi nebolo vidno 😀 ale fakt super 🙂

nathali
3. led 2011

pridavam sa k vam co idu chudnut este sa tak donutit aj cvicit a mam vyhratee 😀 uz sa nezmestim do nohavic co som pred pol rokom este ako tak obliekla
@lifinka povedz to potom dr ved to je strasne divne a neverim ze by si po clostile nemala ovu
a citala som niekde clanok kde pisal nejaky chytri dr.ze on clostil 3x denne nepredpisuje ale rovno posiela do CARu ze to uz nema zmysel brat taku vysoku davku-co to je za kravinu??!

nathali
3. led 2011

@lifinka to je divnee aj ja so citila prsia-bradavky a sem tam troska podbrusko
no radsej to vsetko povedz dr.on uz bude vediet viac nez my tu

baby ja som nikdy chudnut nemusela lebo som vzdy chuda bola a potrebovala som pribrat ale teraz som to asi troska prehnala a pribrala som viac nez som chcela 😒 😀 tak mne staci ked schudnem tak 3 kilecka a spevnim si telo lebo jak sa cela trasem to je hnus 😝

leeena_4
3. led 2011

@lifinka to je fakt divný. A nebrereš ještě jiný léky, který by mohly tu teplotu ovlivnit? Asi na to nepřijdem, ale můžeš věřit, že byla 😉

lifinka
3. led 2011

holky já mám celý život obrácený, u nás v rodině neměl nikdo žádný problém s početím, spíše naopak, byly těhotné furt!A jsem silná takže já musím zhubnout aspoň 30kg abych se rovnala vám ☹ .
nathali, už to nechám na CAR vemu tam i tu křivku BT je to na hoooooo....o

lifinka
3. led 2011

leeena_4 mám štítnou žlázu a také na ni beru Letrox100 1x denně, také to může být tím.

leeena_4
3. led 2011

@lifinka u nás v rodině to taky tak bylo. Moje mamka dokonce otěhotněla přes danu 😀

lifinka
3. led 2011

Ivošek má v pátek 3 roky a objednala jsem přes net, zahradní skluzavku 😀 dnes ji měli ve školce a stále se klouzal 😅 za hoďku jdu pro něj a pak budou trápit mě zubaři!!!Vařím těstoviny s párkou 😀 rychlý jednoduchý, ale nééé pro mě 😀 a vy vaříte?

leeena_4
3. led 2011

@lifinka no, může taky ovlivňovat teploty!

lifinka
3. led 2011

leeena_4 dobrá mamka a to miminko jsi byla ty, nééé??? 😉 😉 🙂

nathali
3. led 2011

@lifinka to je ale blbost!!
tak oni by ti dali Letrox na stitku ktory ma vpil na clostil??
som zvedava ze co ti v CARe povedia snad sa das co najskor dokopy a budes tehu
aj kamoska mala problemy so stikou pichala si nejake inekcie k tomu este a oteh hned ako si dala prvu tabl na stinu zlazu

leeena_4
3. led 2011

@lifinka bohužel ne. mamča už nemohla mít další děti, krom mě a bráchy. Otěhotněla ještě nechtěně 2x, ale nemohla si to nechat.