• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ja som normalne z toho hotova, ze baby beru clostil bez pozorovania, moj dr. je riadna brzda , ale povedal mi, ze sa berie len 3 cykly, dlhsie nie, lebo sa mozu vytvorit z toho cysty.
BABY treba sa pchat na kontroly, ci sa im to paci alebo nie, nenechajte sa odbit, nieco strasne :angry:
14. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtěla bych se Vás zeptat, jak dlouho po laparoskopii se opět v centrech začlo něco dít. respektive poslat jim tam výsledky a čekat nebo se objednat a řešit co dál. Já se obávám toho že zase prošvihnu třeba 2 měsíce. Na laparku jdu 9.3. pak cca 14 dní nemocenské
14. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak člověk se musí ptát, ať to vypadá jak cche, je to naše zdraví... :dizzy_face:
14. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcence, niektorej z vas lekar odporucil aj laparoskopiu? Ja som teraz dobrala 3ti cyklus Clostilu. Dost sa toho desim :confounded: Aj ked citam aj pozitivne ohlasy
14. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi no já byla na laparce a pak jsem čekala na ms a jak se dostavila hned clostyl 2x1tbl a byla jsem těhu, ale byla jsem u svého dr...to bylo před prvním těhu...musíš se zeptat v centru, držím pěsti laparku zvládneš a pak hurá do těhu!!!
14. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 před prvním těhu jsem byla na laparce po 3 cyklech clostylu pak jsem měla laparku a ještě jednou clostyl a zadařilo se, já bych po neúspěšných clostylech radila laparku, mě to pomohlo a hlavně se prostě zprůchodní vejcovody i když mě tam nic nenašli i ty nejmnší překážky se zoperují a je cesta nachystána pro spermijky :grinning:
14. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 - dakujem za radu. Idem teda rovno hladat noveho gynekologa... Nad niektorymi lekarmi (cest vynimkam!!) sa fakt cloveku zastavi rozum... Skoda sa rozclulovat - vsak?! :unamused:
14. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika19833 presne tak , dobre urobis, ja tiez ostanem este chvilku pri mojom a ked nic nebude robit, tak urcite beriem kartu inde, ku mojeme sa musim pchat na folikulometriu, bal by sam navrhnut, potom daj vediet ako si dopadla
14. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minis na kolik jdeš na sono?
14. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika19833 ahoj si presne tak na tom ako ja :frowning2: aj ja som brala clostil a žiadny pregnyl mi dr nikdy nepichol tak neviem ako to je a prečo tak :frowning2:
14. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 ahoj mne :unamused: ja som brala clostil a nepomohlo tak mi dr povedal ešte v novembri že či nechcem ísť na laparoskopiu tak neviem stále uvažujem :unamused:
14. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 podla coho sa rozhodujes? :slight_smile: Jasne, ze nam to musi odporucit a vysvetlit lekar.. len sa chcem utvrdit, ze ten postup je spravny.
14. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak minuly tyzden v pondelok som dobrala duphaston a hned v utorok som skusala test ale ten co ma citlivost az 25. Bola vidiet slabulilinka druha ciarocka. Tak som pockala do stredy a kupila taky co ma citlivost 10 a ciarka bola jasne viditelna. No a v piatok som urobila jeden s citlivostou 25a jeden s 10. Lebo oboje co som kupila boli dvojbalenia tak som ich pre istotu pouzila vsetky:slight_smile: No a v pitok uz boli ciarky jasne na oboch :slight_smile: Asi v stredu zajdem za doktorkou a uvidim ale snad to vyslo :slight_smile:))
14. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka tak na 15tu... zachvilu odchadzam z roboty...
14. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_0906 neviem načo čakám :frowning2: proste nemám asi odvahu je to predsa zákrok tak mám obavy :confounded:
14. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutty nechceš nám odfotit testy ať se pokocháme!
14. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minis držím pěsti, ať hledá :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 neměj, vzpomeň na mě co jsem vše měla v roce 2007 zvládneš to!
14. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @lifinka dakujem si zlatá:slight_smile:že ma tak podporuješ,ale skor ako v júli nepôjdem lebo moja dcéra by to asi neprežila a takto ju dám k babke na prázdniny a môžem riešiť problémy ved to rýchlo ubehne :slight_smile: dnes som mala BT 37 divné nie? :slight_smile:
14. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutty super gratulujem že máš krásne // :slight_smile: kiežby sme aj mi už našli :frowning2:
14. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 - prave som pisala 1 nemenovanemu lekarovi a odpisal mi toto:"

Indukcia ovulácie sa musí kontrolovat pomocou ako sama píšete FM (folikulometrie) aby sme vedeli efekt indukcie,či dávka stačí a či dat Pregnyl v dalšom cykle alebo nie...Pregnyl je homon HCG je jeho efekt je v prasknutí narasteneho folikulu po clostylb.teda podporuje priamo ovuláciu ...Duphaston je gestagen dobrý na sekrečnu premenu sliznice..Ta cysta je zrejme trochu dosledkom nepodaneho pregnylu a keby robila riadne FM tak by sa vysoko pravdepodobne tomu dalo zabranit..."

Takze tak... Cystu som mala v 1. cykle uzivani Clostilu a napiek tomu mi pregnyl v dalsom nasadeny nebol. v stredu idem na konzultaciu k inemu lekarovi, uvidim, co mi povie.
14. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutty33 - srdecne gratulujem!!! To Je super, tesim sa s tebou! :slight_smile: :dizzy_face:
14. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika19833 ahá no tak to ma mrzí a držím silno palce,možno aj ja zájdem ku môjmu ale asi až ked sa bude blížiť moja ms nech mi ešte skúsi dať clostil a uvidíme čo na to povie :frowning2: ja už ho neberiem od min roka od septembra :frowning2:
14. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ty už sa ani nemusíš, :grinning: ale skôr mi by sme chceli :unamused:
14. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi fúúúú tak držím silno päste aj ja mám ísť tak dúfam že potom napíšeš ako to prebiehalo? :unamused:
14. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@chersi max. od druhého cyklu můžeš začít stimulovat na IUI nebo IVF :wink:
14. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 laparky se neboj, mě taky čeká a těším se na ní. Hodně holek po ní otěhotní přirozeně :wink: Nic neucítíš, budeš v narkoze, lepší než do sebe cpát měsíce hormony :wink:
14. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ahojky no tak to máš pravdu :grinning: ved uvidíme ako dopadne tento mesiac :angry:
14. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka33 uvidíš, ale nebála bych se laparky a hup do toho rovnýma nohama, každý měsíc váhání oddaluje o měsíc i miminko :wink:
14. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 myslíš pozitívne super kukni moj grafík :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d
14. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek