• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
@lifinka no ja na to toho svojho musim pomaly :grinning: teraz je na gauci a troska si pospal pri filme takze nechcem na neho skocit to viem ze by sa neskoncilo dobre :grinning:
a ako pozeram mame vsetky rovnake chute :grinning:
5. bře 2011 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loučím, jdu do hajan, jsem unavená :unamused: tak pěkný večer při svíčkách :dizzy_face:
5. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nathali ať jsme těhotné či čekatelky, co?Párky to jistí....tak paaaaa
5. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka dobru nocku a hlavne pokojnu :wink:
5. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata,
chcem sa vas opytat na nazor: moze byt ina ovulacia bez clostilu a ina s clostilom? Ide mi o toto: podla BT mam ovulaciu normalne, sice s dlhsim cyklom ale prebehne. Ale okrem zvysenej teploty a hlienu nemam ziadne bolesti, pichania, nic. Po stimulacii clostilom a pregnyle prebehla ovulka, citila som bolesti vo vajecnikoch a otehotnela som. To bolo prve snazenie s Clostilom. Bez C sme sa snazili 3x v ale nevyslo to. Moze byt stimulovana ovulacia "ina" ako ta prirodzena? Viem ze 3 snazenia nie su vela, ale radi by sme za chvilu chceli druhe mimco a tak by ma zaujimalo ci budem musiet stimulovat zas, alebo mam sancu aj na prirodzene otehotnenie.Mate niekto podobnu skusenost?
5. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barcaldine, řekla bych, že ovulace po Clostilu je trochu rozdílná oproti té samovolné bez léku. Clostík se dává krom navození ovulace i pro zvýšení počtu dozrávajících folíků . Po Clostíku ti tedy naroste víc vajíček než bez něj. Řekla bych, že proto je ovulace znatelnější. Ovulaci bez Clostíku jsem poznala dle hlenu a bolestech v podbřišku a zádech (dorostl vždy jen jeden dominantní folík). Po Clostíku cítím při ovulce bodavou bolest a píchání ve vaječníku (narostlo vždy více folíků- z toho 1- 3 dominantní). Hlen po Clostíku, bohužel, nepozoruji :frowning2: Holčiny zde radily ACC long nebo grepový džus (nepomohlo nic). Závěrem bych,dle mého pozorování, řekla, že otěhotnět určitě můžeš i bez léků...Clostík ale zvyšuje šanci díky dozrání více vajíček a zpravidelnění cyklu (tedy i ovulace)...bych tedy řekla já :grinning:
5. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
akin, dakujem moc za odpoved, :wink:
5. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine tak já jsem druhé dítko, teda zatím těhotenství, musela opět užívat clostyl a 4cyklus se povedlo....držím pěsti až se budete snažilkovat, třeba to vyjde i bez léků... :slight_smile:
6. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tak ja hlasim 10DPO test duch ako stale to znamena ze negativny lebo na 10DPO by uz ukazalo...test robeny z ranneho mocu
6. bře 2011 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,aku ste mali noc? :grinning: ja fajn,ale od rana mi je na nic,zas ten zaludok :unamused: a prsia ani nehovorim..
@jania023 jak ako stale?aj minuly mesiac si taky test mala?
6. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka ano od kedy testujem tak tam je stale duch..pozerala som na testiky jednej kocky a aj ona ma takeho dusika na 10DPO tak sa necham prekvapit
6. bře 2011 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak budem drzat prsty :dizzy_face:
6. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka Dakujem moja ale velku nadej tomu nedavam..myslim skor ze z toho nic
6. bře 2011 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 nadej umiera posledna,nehadz flintu do zita,neboj ono ked to tam je,tak aj ostane,ved raz to musi prist a tento rok je vraj plodny,tak preco by si nemohla tento mesiac byt tehulka ty :slight_smile: a mozno sa este niekto k tebe prida a dufam,ze nie len jedna ale viac :dizzy_face:
6. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka bodaj by si mala pravdu a bolo by viac tehuliek tento mesiac
6. bře 2011 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 snad budu :dizzy_face:
6. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak me teplotka dneska zase klesla a trochu citim brisko, tak mozna teprve ovulka prichazi a nebo nevim, ale FF nefunguje, tudiz nemam kam zapsat teplotku a tak je v diari, aby se na ni nezapomnelo :grinning: . Manzu jsem vcera do postylky nenalakala, tak snad se mi to poradi dneska vecer :sweat_smile:

@jania023 budu drzet palecky, aby carecka silila a mela jsi na TT nadhernou dalnici. Dalsi tehulka by se uz sikla a ne jenom jedna :wink:
6. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 mrkni ke mě do albumu 10DPO byla velmi // slabá a jaký máš test? mamatest?
6. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka já od 3h nespala tak po 2h, hrůza a dnes mě bolí hlava.
6. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 tak zatial ten noj zazrak na teste..ja tam nic nevidim ale na fotke v telefone to vidiet pekne
6. bře 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja sa s vami prozatim lucim,je mi soufl ..
6. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka mam nejaky smiesny ani neviem kupila som ho z internetu...taky cmud asi podla vsetkeho..ale ja mam stale duchov a nakoniec nic z toho
6. bře 2011 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka som videla ale ten tvoj bude asi silnejsi myslim
6. bře 2011 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, lekarka mi tvrdila, ze nech mam akokolvek dlhy cyklus, tak clostil jednoducho vyvola na 14 den ovulku(mam pocit, ze sa tak nestalo) a na 28 den dostanem mrchu....ani to sa nestalo..........a pritom mam overene, ze na clostil reagujem............nejake sa mi to zda divne
6. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linka no asi by sa nam rado aj viac pridalo:slight_smile:) keby sa dalo
6. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcaldine ano, moze byt, tiez mam po clostile bolestivejsiu
6. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak uvidíš, když bude sílit, bude jen dobře. :slight_smile: nebo by to chtělo koupit jiný test, víš, aby jsi zjistila, zda ti tenhle nedělá duchy, když to bylo myslím i minule, že? Ale uvidíme :slight_smile:
6. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aduskatt no já jsem reagovala na clostyl a ovulky byly různé a ta poslední třeba až na 20DC...takže si nemyslím, že by měla být vždy na stejný den v cyklu, ale nevím, třeba jsem vyjímka, a vždy jsem ho brala 3-7dc
6. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka uz aj ja som nato myslela ze mi treba si ine testy
6. bře 2011 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 já bych tak učinila :wink:
6. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek