Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

samson
31. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

myslím, že tady je to vysvětlené dost

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Sam, tak už je mi to jasný 😉

samson
31. bře 2009

😉

eloana
31. bře 2009

ahoj holky🙂 jinak spermi si dokazi pockat na vajicko tak kolem 2 - 3 dny

eloana
31. bře 2009

jinak samson -ja jsme zkousela ovu testy jednou -a porad temer neviditelna carka- mela jsem malo testu tak jsem zkousela ob den. kolem 13 dne byla carka silnejsi ale rozhodne ne jako kontrolni ,ale mozna jsem to prosvihla.Zkousela jsme to vetsinou rano ,ale pry je lepsi odpoledne.Pak uz jsem ot radeji nezkousela🙂)

moa
31. bře 2009

samson ja viem vzdy ,ze je pred ovu pretoze si kupujem test z malicky displejom a ked mam pred ovu ukaze sa mi 🙂 a ked je ovu este daleko tak je kruzok prazdny.neviem ci take zozenies na SR ,ale aspon ti poviem ako sa volaju je to CLEARBLUE digital ovulation test.su asi najlepsie lebo ti to rovno ukaze

luuca2
31. bře 2009

Jsem tady 😎
DR mě nakopnul novou sílou a optimismem. Fakt mě potěšil 🙂 Krev mi teda nevzal 😕 ALe co je bomba tak mi udělal UTZ a mám na pravém vaječníku 3 folíky. A ten dominantní má 25mm tak snad se teprve ta ovulka dostaví . Prý to může prasknout kdykoliv. Tak máme příkázáno sexovat a sexovat klíďo každej den . Byl z toho taky potěšenej, že na mě ten clostík působí a podle něho máme dobře našlápnuto.
Mám tááááááááááááááááááááákovou radost.
Jo a k tomu mlezivu mi řekl, že to může být kvůli tomu clostíku a nebo ten prolaktin. Krev mi vezme pokud neotěhotním. Říkal, že jsme pěkně nastymulovaný .

A ohledně ovu testů. Já mám taky pořád slabou čárku už od 10DC a ne a ne ztmavnout. Ale já ovu asi teprve mít budu

😀

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Luuca, skvělé zprávy. Ovulka určitě bude, folík je nádherný a fakt už musí každou chvíli prasknout. Takže sexíkujte 😀

moa
31. bře 2009

luuca2 ja som tiez rano bola na sono moj tiez podrastol na 26mm,ale ja som ku tomu dostala este aj injekciu Pregnylu a zakaz sexikovania do zajtra pokial pojdem rano na sono az podla toho co bude mi povie .vam vzdy kazu sexikovat a mne ,ze nie a mam cakat .co sa asi tak stane ak predsa len budem dnes vecer alebo mozno preto aby mal drahy dost ked bude treba 🙂

luuca2
31. bře 2009

Moa, taky jsem se na to ptala, ale už to že mi změřil folíky je úzpěch 😉 .
Nevím co se stane, když bude sexikovat před tím. Myslím, že nic tak hrozného. Mě říkal klidně každý den no a když se nepovede tak ob den je to taky ještě dobrý 😀

luuca2
31. bře 2009

No mi to jistíme od minulého týdne, obden 😎

eloana
31. bře 2009

moa a ty jdes na iui? my uz jsme taky zacali🙂))

carmenuska
31. bře 2009

dievcata robila som si ten test a nic,negativny. Stale amm bolesti v podbrusku , mrcha nikde a vytok je stale.Tak neviem ci to nie je z tej cysty....

luuca2
31. bře 2009

Cerm, já na cysty nikdy netrpěla tak bouhžel neporadím ☹ , ale třeba se ti tam zahnizďuje červík.

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Ahoj Carmen, to je divné. Ale třeba je ještě brzy a nemusí být na testíku nic vidět. Ten výtok může být i od nějakého zánětu, já taky bohužel nevím, jak se projevuje cysta 😒

carmenuska
31. bře 2009

lenka kiezby si mala pravdu, mne este nikdy nemeskal menzes....ale bojim sa co sa mi zas dobabralo,lebo ten test mal citlivost 10 takze to by mal uz ukazat nia? A ako dlho trva uhniezdovanie?

moa
31. bře 2009

eloana a co je to iui?

mannerka
31. bře 2009

carmenuska,
kolko dni ti meska? Skus zavolat Dr, ze kedy mozes prist, vezmu ti krv a hned ta vysetria.
Ohladne cysty ti neporadim, nemam s tym skusenost, ale pokial ta boli podbrusko inak ako pred MS, asi by si mala vybehnut lekarovi.

luuca2 a moa
gratulujem k folikom, nech uspesne prasknu a sikulka spermijka najde vajicko 😉

leni
je mozne, aby som mala ovu a teplota stupla iba o 0,15°C ?
http://www.fertilityfriend.com/home/259065

Brusko, ani vajecnik ma uz dnes neboli, takze bud bola vcera ovu, alebo folik zasa nepraskol a vstrebava sa, ako minuly cyklus... 😒

lenka_bohousek
autor
31. bře 2009

Carmenuska, nevím přesně, jak dlouho trvá uhnizďování, ale někomu se ukážou // až třeba 30DC 😉

Moa - IUI je inseminace, přes čípek ti katetrem stříknou spermio do dělohy 😉

Mannerka, já myslím, že ten vzestup po ovulce máš normální, zítra bude teplota zase výš 🙂

remeli
31. bře 2009

ahoj leni videla si moj graf?
dnes rano test negativny.. a brucho boli ako by zajtra uz mala byt ms

remeli
31. bře 2009

to tu uz nikto nie je? 😒

mannerka
31. bře 2009

remeli
ja som tu 😉
idem kuknut na ten tvoj grafik...

moa
31. bře 2009

ahoj remeli ja som tu zasa nevies nahodou do akej dlhej doby treba oplodnit vajicko po prasknuti folika?
stale rozmyslam ci mame vecer skusit sexikovat alebo radsej nie

mannerka
31. bře 2009

remeli
ty tu ten grafik niekde mas? 😕

moa
posledny den, ked je mozne oplodnenie je v den ovulky. Na dalsi den po ovulke ( ked BT vystupi) uz nemoze prist k oplodneniu.
Cize je najlepsie sexikovat stale, az pokial nepride k ovulke. Potom sa uz striela naprazno 😀

remeli
31. bře 2009

moa je tam 12 hod. rezerva

moa
31. bře 2009

no hej ,ale ty si asi necitala co som pisala pred tym.beriem Duphastom pretoze bez neho MS nemam ,ovu test mi vysiel pozitivny dnes ,tak som musela ist na sono a moj dok mi pichol Pregnyl na prasknutie folika a zakazal mi sexikovat do zajtra.rano idem zasa na sono aby videl ci naozaj praskol.a ide o to,ze co ak preskne v noci a ja budem s manzelom az zajtra vecer to mozem prist o sancu ☹
co mam robit,myslis ze ak budeme tak na to doki nejakym sposobom moze rano prist 🙂

mannerka
31. bře 2009

remeli
kolko dnove cykly bezne mavas?
domace tehu testy niekedy nezachytia skore tehu 😒

remeli
31. bře 2009

moa nechapem preco nemozte, to sa mi nezda..
ja som tiez brala prvy krat duphaston bo tiez bez neho ms ziadna a po nom clostyl a ked som bola na folikulometrii tak folik mal 18 mm a kazal snazit hned.

mannerka no neviem toto je moj prvy normalny cyklus

remeli
31. bře 2009

moa aha uz viem ked pichne pregnyl tak folik praskne za dva dni tak preto ten zakaz aby mal muzik dost nabojov 😉