Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
7. dub 2011

@jania023 Tak to je super. Carka bude silit na 100%

Ja jsem vcera vysvetlovala manzovi pozitivni ovu test. No to jsem se nasmala .... Kolik carecek vidis - on jednu (koukal na tu carku jak je napsano max - kam ponorit 😀 ) Tak sem mu zakrila to misto, kde se to ocurava, zakryla jsem i drzetko a ptam se ho, kolik vidis carek a on dve .... A to jsme jako uz tehotny 😀 😀 No me by piclo. Asi ve skole zrovna chybel, kdyz se probiralo rozmnozovani

jika10
7. dub 2011

@jania023 i zazraky se deji, musis tomu verit

nathali
7. dub 2011

@jania023 no vidis 🙂 ale ved spermosi vydrzia dlho 🙂 tazke ako sa vravi vzdy je nadej 🙂 no mam s teba radost 🙂
ja sa uz tesim kedy ja budem testovat len sa bojim ze zas bude bielo ...................................

a nasla som nejaky tehu test a pisu tam ze je tak citlivi ze sa moze testovat uz od 5-7dpo co si myslim ze je hlupost nie?? a v baleni su dva kusy a stoji Len 1,75eura

jania023
7. dub 2011

@jika10 mas podareneho mazela ale aj ten moj je taky 😉

jania023
7. dub 2011

@nathali ako sa vola ten tvoj test?na mojom pisu ze je to nejaka novinka a ze ukaze eset 5-7dni pred ms

nathali
7. dub 2011

@jika10 ja ovu testy priatelovi radsej neukazujem lebo by sa uz vytesoval a brusko by mi hladkal 😀
ale si mu to kraasne vysvetlila len on to inak pochopil 😀 ale aj to bude za chvilku 🙂

nathali
7. dub 2011

@jania023 vola sa For You a je to citlivost 20mlU a ze ukaze // od 5-7dni od oplodnenia v zavislosti od hcg
doma ho nemam ale chcela som ze si ho kupim ale pride mi to divne ze by bol taky citlivi ked je to 20mlU????

jika10
7. dub 2011

@nathali
@jania023 No jo, ty nasi chlapy jsou fakt vtipny. Jeste se se mnou prel o to, ze jsem nemohla mit foliky 18 mm, ze to je hrozne veliky .... No a tak jsem googlila a pak pochopil. Porad si doma hraje na gynekologa amatera, ale zakladni znalosti k profesi mu jaksi chybi 😀

Ja vim, vsechno bude. Dokonce me prekvapuje, jak jsem v klidu. Asi to bude tou jistotou dr

jania023
7. dub 2011

@nathali to bude blbost 20 nikdy neukaze tak skoro 😀

jania023
7. dub 2011

@jika10 😀 😀 tak ten moj nastastie gynekolog nieje ale chudak ma toho niekedy dost 😀 no ale nech vedia ze folik je taky velky a preco nas boli ovulka,on nes si skusi 20mm folik 😀

nathali
7. dub 2011

@jika10 ja som sa bavila s koleginou o vajickach a ta mi nechcela verit ze som mala tak velke vajco ze to neni mozne 😀 ona mala syna na prvy sup tak o tom nic nevie a stale chce aby som jej hovorila ze ako to chodi a vsetky postupy a taak 😀 a teraz mi vravi ze ci uz nie som tehula ale na to je este skoro a ona na to ze: to velke vajucho spermosi nemohli prehliadnut 😀 tak snad ma pravdu 🙂

ale tvoj manzel je svetovyy 😀 jak sa zaujima a vsetko okolo toho 🙂 no tak s nim sa nenudis 🙂

jika10
7. dub 2011

@jania023 No jasne, at vidi co mi vsechno pro to miminko musime v sobe vytvorit - vajicko, sliznici .... A oni dodaji jenom ty spermije, ktere si nosi porad sebou a muzou je kdykoliv vypustit do sveta 😀 Manza taky neni gynekolog, ale rika si doma gynekolog amater, on je inzenyr 😀

nathali
7. dub 2011

@jania023 ja som si to tiez myslela ale neslo mi to do hlavy ze tak skoro by to ukazal?? a taka citlivost?? no aspon viem ze ho nemusim kupovat lebo doma mam este dve 25mlU 😀 tak si radsej pockam 🙂

jika10
7. dub 2011

@nathali Coze nemohli prehlidnout ..... No tak to budu povazovat za vyrok dne, to nema chybu. Se musim hrozne smat 😀

Jo jo, ja se s nim nenudim, vcera fakt perlil ale aspon mame doma srandu 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali Pockej si tak na 14 DPO a to uz nebudes mit ducha, ale poradnou carku a bude to 100% 😉

leeena_4
7. dub 2011

@nathali co to tu o tobě čtu? 🙂. Nemám čas dočítat, ale jakého ducha a na jakém testíku, že to máš? 😵

nathali
7. dub 2011

@jika10 ja sa s tou koleginou vzdy tak nasmejem jedine asi koli nej chodim do prace inak by ma ta praca asi ani nebavila 😀 je vazne zlataaa 🙂
no pockam si pockam ale snad nebudem sama testovat a ty sa kedy chystas??

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 ja zatial na ziadnom nic len sme kecali ze som mala na 12dc vajcho 25,4mm+pregnyl a kolegina mi vravela ze uz ci nie som tehu ze to vajco spermosi nemohli prehliadnut 😀 lebo uz som 5dpo tak jej vravim ze je este skoro na to a jika10 mi vravela aby som skusila testnut na 14dpo ze to uz nebudu ziadne duchy ale riadne ciarky

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 a ako sa mas???ako pokracujes??

leeena_4
7. dub 2011

@nathali 😀 😀 😀 to teda přehlídnout fakt nemohly 😀 😀 Já už myslela, že jsi testovala. 14DPO je nejlepší, ale kdo to má vydržet, že? 😀 Držím palečky 😉

leeena_4
7. dub 2011

@nathali mám se skvěle, užívám si jara, manžílka psích placatých držtiček a na těhulkování už myslím tak z poloviny, nějak jsem se přepla do klidového režimu, ale optimista jsem a věřím a myslím si, že těhu budu brzy 🙂 Zítra jdu na vyvolávačku agolutin + estro-něco a pak už jen čekat na mršku, abych si mohla začít píchat stimulku a snad ty moje vejce porostou 🙂 abysme mohli jít na IUI. Jinak na manžela mi přišlo jaro, takže si nemůžu stěžovat 😀

jika10
7. dub 2011

@nathali No ja ovulku jeste nemam FF vyznacenou, ale testovat budu tak 14, 15, 16 DPO uvidim

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 no ved to ze je to este dlho 😀 ale tak ja to snad vydrzim lebo skor to nema zmysel aspon u mna nie ale jania023 uz mala na testiku dusika tak snad jej bude silniet a my vsetky sa potom pridame tiez k babam do dolnej tabulky 🙂

nathali
7. dub 2011

@leeena_4 tak to super ked na manzela prisla jar 🙂 a po stimulke to pojde jedna radost a mimco na seba nenecha dlho cakt uvidis 🙂
ale tak super ze si psychika oddychla aspon s polovicky hned to pojde lepsie 🙂

nathali
7. dub 2011

@jika10 tak budeme testovat spolu ja ta pockam 🙂

leeena_4
7. dub 2011

@nathali já si myslím, že se to IUI povede, jaký pokus, to nevím, ale věřím tomu - mám "propláchnuté" vejcovody, sliznice mi krásně roste, jsem v pohodě, zhubla jsem 4 kg, začala jsem 5x týdně cvičit a zdravě jíst, takže jsem fakt fit a připravená 😀.

kamillka100
7. dub 2011

@leeena_4 co to je IUI??? boze aka som hlupa 😀

leeena_4
7. dub 2011

@kamillka100 nejsi hloupá, je to inseminace - ráno přijde manžel, odevzdá sperma, oni ho upraví a vyberou ty nejlepší spermi a za dvě hoďky po manžovi dorazíš ty a (předtím ti udělají utz a den dva před ti píchnou pregnyl) oni ti tam ty spermie pošlou rovnou do dělohy 😉

kamillka100
7. dub 2011

@leeena_4 to vazne, to aj tak funguje,nevedela som, ja som myslela, ze len umele alebo sa da riesit nejakymi injekciami, ale aj taka moznost je, super, mozno aj mna to caka, uvidime na druhy tyzden, dakujem 😉

leeena_4
7. dub 2011

@kamillka100 no ty injekce tomuhle předcházejí, v mém případě, ale kdo má normální ovulaci, tak ani nemusí píchat injekce. Je to super, že takové možnosti jsou. Držím palce, ať ti výsledky dobře dopadnou a dej určitě vědět 😉