Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

katkaajurko
2. srp 2010

no vies ani nie pokusne kraliky ale kazde telo je ine a ma iny problem a oni to dopredu mozu len tipovat ako to dopadne, vies..preto to potrebuju vidiet... priroda je jednuducho este stale mocnejsia ako lekari a robi si co chce... a
tebe skusili len jeden mesiac? lebo sa odporuca aspon tri po sebe -lebo casto aj "spatna " reakcia " clostylu zvykne zaucinkovat...

ty bez neho nemavas vobec ovulaciu, ci?

dadqa86
2. srp 2010

@katkaajurko:Mavam ovulaciu a aj napriek tomu nechapem naco mi ten Clostyl predpisal sak ja mavam ovulaciu a dokonca som 2-krat otehotnela....Podla mna vtom bude nieco ine a on sam nevie co 😒

katkaajurko
2. srp 2010

aha :( neviem no... ale clostyl celkovo vplyva na to aby dozreli kvalitne vajicka a kvalitna sliznica...tak asi skusa...ci nebol v tomto problem..a ako to potom ze si nezareagovala...to sa da ako odlisit od beznej ovulacie,ked ovulujes vzdy?

dadqa86
2. srp 2010

@katkaajurko :No to ja neviem moja ci sa to da odlisit..Mne nepovedal nic len ma pozrel od spodu a povedal ze som v poriadku to bolo cele..Ja som dokonca nebola ani sledovana ked som Clostyl brala

katkaajurko
2. srp 2010

no ale si povedala,ze nezabral... tak preto som sa pytala...lebo ak bola pekna ovulacia s ostatnymi vecami tak zabral nie 😅 ... ale ked ta doktor neskontroloval sonom tak to potom neviem co je za doktrora nostradama ze ucinok clostylu zisti kontrolou odspodu.... ale asi toho este vela neviem 😅 😨 🤐

dadqa86
2. srp 2010

@katkaajurko :No ano mala som byt pod dohladom,ale nebola som...Ano napisala som ze nezabral pretoze ako som ho dobrala mi kazal ze si mam odtrat 15 a 16-den a mame sa snazit otehotniet lenze neexistuje neda sa nam...Vobec.... 😒

katkaajurko
2. srp 2010

no hej..to je mi jasne,ze si neotehotnela... a priznaky ovulacie mas? hlien alebo tak... ?

to sme tu viacere co sa nedari ani za nic na svete.... hold... 😔

dadqa86
2. srp 2010

@katkaajurko :Nie nemam nic nic mi netecie.... noo sak to ze nas je tu viac 😔 ☹

10andrea12
2. srp 2010

baby nic sa nebojte vsetko tu hyri tehu bacilkami 😀 😀 pride aj na nas niektorej zaberie clostil hned inej neskor ale ide to tu jedna po druhej kazdy mesiac je tu jedna alebo dve nove tehulky aj na nas pride ja som 2 cyklus s clostilom prvy som pichala aj pregnyl druhy uz nie lebo dokrtorka ma dovcu tak uvidime mrcha meska ale brucho ma uz 2 tyzdne boli ako na mrchu a pridali sak tomu aj krize a 2x mi prislo na zvracanie bolieva ma hlava skoro kazdy druhy den tak uvidime lebo pred mrchov ma bolievaju aj prsia ale teraz absolutne nic ja som dnes 31 DC.
@katkaajurko aj ja mam PCO a tiez mam bez stimulky ovulku raz za cas sa len nedostavi mozno potrebujeme clostil a zadari sa nam coskoro 😉

dadqa86
2. srp 2010

to je dobre ze sa to tu hemzi tehu bacilkami 😀 😀 😀 😀 😀 len tak dalej ja to tu budem navstevovat castejsie aby sa aj na mna nejaky ten bacil uchitil 😀 😝

katkaajurko
2. srp 2010

andrea a netestla si? tak vidis mame to podobne...ja tiez dufam,ze clostyl bolo presne to -co som potrebovala a bude to ani sa nenazdame... po 17mesiacoch uz by sa patrilo...

10andrea12
2. srp 2010

@dadqa86 tak, tak treba chodit sak aj na nas sa cokoro nalepi 🙂
@katkaajurko este netestujem sa bojim ze zasa nic tak pockam este par dni ani nekupujem test lebo by som potom nevydrzala aj minuly cyklus s clostilom meskalo 4 dni tak uvidime ci pride alebo nie mrcha jedna ale najradsej by som bola keby sa jej neuracilo 🙂my sa snazime 8 mesiacov z toho 4 mesiace viem ze mam PCO musela som zmenit gynekologa aby som sa dopracovala k diagnoze 😒 ale aspon viem preco sa nedarilo teraz hadam pomoze clostil 🙂

dadqa86
2. srp 2010

@10andrea12 :Uz by sa mohlo by bolo nacase 🙂 😉

katkaajurko
2. srp 2010

andrea my sa snazime 17 mesiacov , raz som mala mikropotrat a mne sa definitivne az prednedavnom rozhodlo o diagnoze... kazdy tvrdil ine..ale to posledne co povedal doktor - to presne sedi aj ja som si myslela presne ze je to tak nejako ako on povedal.... tak tiez verim ze ten clostyl zaberie 😵 😵 😵 drzim prsty , a ak je to tu tak,ze kazdy mesiac niekto zostane tehu - tak sa vklude postavym do rady pre stafetu 🙂

katkaajurko
2. srp 2010

postavim 🤐 🤐 🤐 😲

brumca
2. srp 2010

@10andrea12 ahojky 🙂 tak to je super, ze mrcha este nedorazila, nech ani nedorazi a zostane tam kde je 😉 cize aj ty sa este kludne mozes pridat k tehulkam 😵

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko ak mne doktor potvrdi, ze som tehu tak podavam naraz dva stafetove koliky z kazdej ruky jeden 😀 inac mna stale boli podbrusko ako keby sa ma kazdu chvilku pustit mrcha mrchataaa 😠 ja uz neverim ani tej druhej ciarke 😀

10andrea12
2. srp 2010

@brumca no uvidime co prinesu alebo neprinesu nasledujuce dni ale jedno je iste prsia absolutne nebolia minuly cyklus boleli na dotyk teraz vobec teraz ma bolia krize a brucho a stale pretrvava husty biely vytok tak uvidime ale v kazdom pripade tebe uz blahozelam k tehulkovaniu a prajem aby si to dotiahla do uspesneho konca mozno sa aj ja k tebe pridam ale zatial som na važkach uvidime .....
@katkaajurko aj na nas pride rad pozri pajinka je jasnym dokazom ze to ide niektore si musime pockat dlhsie ale pride to 🙂
@dadqa86 bud kludna vsetko pride treba sa trosku uvolnit nemysliet len na to aby sme boli tehulky a ono to pride pozri ja som tento mesiac uplne vypustila neviem ani kedy bola ovulka sex sme mali ked bola chut a vobec sme sa nesustredili ze ci mam alebo nemam plodne dni "mozno" to prinieslo aj nejake ovocie a ked nie ideme dalej sak aj na mna raz musi sadnut stasticko 😉

dadqa86
2. srp 2010

@10andrea12 :Sak ano ani my nemame sex tak ze si vyratuvam plodne dni..Ze vobec proste ked sa chyti tak sa chyti 😉 🙂 sadne aj na nas stastie 😉 🙂

brumca
2. srp 2010

@dadqa86 neboj ak sa mne potvrdi tehotenstvo, tak vam sem poslem toolko tehubacilkov, ze vas hned vsetky nakazim 😉

dadqa86
2. srp 2010

@brumca :Noo doobre to mozes 🙂 😉

dadqa86
2. srp 2010

@brumca :Tak ti drzim palcuchy 🙂

katkaajurko
2. srp 2010

aj ja vam teraz horucim favoritkam vsetkym moc drzim paluchy - a rovno po dvojickach kazdej-nech sa dobre tie stafetove koliky rozdavaju 😉 🙂

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko ja by som kludne brala dvojicky, tiez som z dvojiciek a je to super pocit 😀 mam brata dvojicku 😵

katkaajurko
2. srp 2010

baby niktora ste nemali zaludocne problemy z clostylu? bolesti brucha?

ano,ty si z dvojiciek? 🙂 len nemam predstavu ako sa to da zvladat - dve miminka naraz 🙂 ale ked musis tak musis - potom neskor to uz musi byt super 🙂

nana.76
2. srp 2010

těhulky :
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 40tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 34tt
jane86.......................24let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 35tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení...........11.1. našla //, 32tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 33tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov..........22.2.našla //, 27tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,25tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců...........16.3.našla // 24tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes .................20.3.našla // 22tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov.......22.3 našla // 22tt
nana.76......................33let...........2d.................................33mesiacov .............9.4.našla // 21tt
jerryjanka....................27r.............0d.............5x1cl............2,5 roka....................11.5. // 14tt
lebo5.............................30r.............0d...........1x0,5d..........13mesiacov ...........17.5.našla // 15tt
alienka24....................25let.............0d................................3roky........................1.6. našla // 8tt
pajinka111...............38let............1d.........clostil zrovna pauza............ asi 5let, 10.7.našla // 6tt
adrika0.......................23r..............0d...........1x1cl(1.mes.)..........2roky ...............12.7. nasla // 5tt
cathy77.......................32r..............2d........dobraté 3 cykly clostilu...... 6mes....... 24.7. našla // 5tt
brumca........................28r..............0d......................2x0,5cl................7mesiacov....28.7. našla //

snažilky:
jonnie............................34r..............0d...............36DC.........................3x1.......................7mesiacov
10andrea12.................26r............0d.................31DC......................2x1cl,pregnyl...........8 mesiacov
kraskanz1..................23r.................................. 30DC............2x1cl.......clost.nezabral - po lete laparka
tigi.................................30r..............0d...............29DC.............................0cl....................18mesiac
elisabet.......................30let..........0d................25DC..........................2x1cl...................12mesicu
kkamca........................30let...........1d.............. 21DC..........................2 x 1cl..................dlouhodobě
hencidlo......................31let............0d...............19DC..........................3x1cl...................3roky
nela00.........................33 let..........0d.................15DC...........................0cl.......................2 roky
sofokleska.................25r............0d...................12DC............................0cl.......................
sliver............................29r..............0d................6DC...........................IVF......................dlhodobo...
katkaajurko.................28r..............0d................3DC..........................1x1cl.................17 mesiacov

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko katka ja som nemala bolesti brucha, v podstate som clostil celkom dobre znasala...no nasi mali veru veselo a to mali este mojho brata, ktory mal dva roky a do toho sme prisli na svet my 😀 hovoria, ze ked si urobili system, tak sa to dalo v pohode zvladnut...a boli sme dobre deticky, moj brasko trosku viac plakaval ale, ze ja som spala ako zarezana 😉

10andrea12
2. srp 2010

@katkaajurko je viacero vedlajsich ucinkov u mna to bolo v prvom cykle s clostilom, bolelo ma hrozne brucho teda v podbrusku ma hrozne pichalo to vraj z toho ze rastu foliky ale v druhom cykle som to uz tak velmi necitila mozno som si uz na to zvykla 😀 😀 😀

brumca
2. srp 2010

@katkaajurko ja som teda nemala zaludocne problemy, ale bolelo ma v podbrusku aj pichalo ako pise andrejka 🙂

10andrea12
2. srp 2010