Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. lis 2011

@antana123 mm je ok a ja som tiez ok, na laparke som bola, boli tam nejake zrasty po cisarskych, ale vraj tie nebranili v otehotneni... vsetko mam priechodne, ovulka je nastavena, tak neviem, kde je problem... 😉 ale dakujem za povzbudenie... a Vy mate aky problem na oboch stranach?

antana123
24. lis 2011

@mijadave no já nemám bez stimulace jak MS tak ovu a muž má špatný spermio má velkou pohyblivost ale málo nedeformovaných spermií má skoro až azoospermií má jen 4%zdravích tak je to trefování

antana123
24. lis 2011

@mijadave uper že jste v pořádku ted se jen hodit do pohody a bude to ok 😉

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 ano, presne si to napisala... bol to problem, kedze som dovtedy problem otehu nemala, sice donosit ano, ale nie otehu, tak to vtedy clovek neriesi, riesi to, co ho depta a deprimuje, trapi a nielen mna ale aj ludi, ktori ma maju radi... moji rodicia z toho boli nestastni rovnako ako moj mm... zo zaciatku som nechapala, preco sa mu pacim, ved som to mala strasne... tak som bola deprimovana, ze som nechapala, ze ma moze mat rad pre nieco ine ako vizaz... pre inukrasu, ako mi to povedal 😉

mijadave
24. lis 2011

@antana123 fuha, tak to ma mrzi, o to viac drzim pasticky 😉 my sme uz obaja v pohode, proste bude bude, budeme radi, ak nie, no co uz, zivot ide dalej... kupime si psa 😀 😀 😀 to bude zverinec - rybky, skrecok, macka a k tomu by bol pes 😀 😀 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave uplne to chapem, ja som si vzdy robila velke problemy s tym, ako vyzeram...ale zas mna deptali rodicia a vlastne ani nik iny. Ale tiez by som vtedy bola pojedla vsetky zazracne pilulky na chudnutie, nejedla atd... Ale odkedy mam manzela uz to tak neriesim, lebo viem, ze ma lubi presne taku aka som a ide mu len o to, ab som ja bola spokojna. Aj ked..nie som samoska, ale ked riesime babo, tak tento problem sa zda byt uplne malickym.

antana123
24. lis 2011

@mijadave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 díky věřím že nad psem jsem taky přemýšlela aspon by malý nebyl tak sám ten by byl nadšený 😀

antana123
24. lis 2011

@mijadave jestli jse oba ok tak je to jen otázka času 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no ja tiez chcem nejake zvieratko, aby som na to cele nemyslela, ze sa nam nedari..ale manzel ani za co. Lebo problemom su jeho rodicia, ktori sa vysmievaju so susodev, ked im dojdu deti (v nasom veku) a donesu si so sebou psikov , ze "aha, vnucata im dosli". No tak sa boji, ze aj z nas by sa tak... :/ :/ Jasne, ze by mi to dobre nepadlo. A hlavne, ked nevedia, co vsetko robime, aby sme mali mimco.

antana123
24. lis 2011

@janielik87 tak zvíře je fajn věc kor když si doma sama aspon by si se měla o koho starat 😉

janielik87
24. lis 2011

@antana123 presne tak...:/ strasne by som chcela nieco, o co by som sa mohla starat. Hlavne teraz , kym nemam pracu je to citelne, ze som tu sama zavreta.

antana123
24. lis 2011

@janielik87 tomu rozumím ještě že je net 😀 a malý se mu vzbudím musím letět zatím pa 😉

mijadave
24. lis 2011

@antana123 otazka casu, ved hej, no uz 2 roky je to otazka casu 😒
@janielik87 ja viem, tiez poznam take poznamky... ja som dostala macku na 35.narodky, lebo vzdy som chcela macku, len okrem mojej dcery som jedina, ktora ma rada macky... nebola uz maciatko, je to dama, ma uz 6 rokov 😉 vola sa Gretka...

mijadave
24. lis 2011

@antana123 pa 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave jeeeeeeeeeeej. Ja zboznujem macky, ale tu sme tiez vylucili. Akoze existuje milion dovodov preco nemat psika lebo macku, ale aj preco nemat deti, preco neuzavriet manzelstvo, preco nekupovat byt...na vsetko sa najdu aj proti nazory. Ja si myslim napr, ze by mi to dost pomohlo sa sustredit na ine ako na mimco... :/ :/ Ale moj muz to nechape...ale ked je z takej rodiny, co nemaju ani jedno zviera (teda okrem svinky), tak sa necudujem.

manamani1
24. lis 2011

Baby 5ty den pozitivne ovu testy, je to mozne????? Bolesti a vytok som mala 17-18DC...

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 to verim... u nas v rodine tiez na mna cudne pozerali, ked sme detom kupili skreckov, kezdemu jedneho... no v chovprodukte nam nepovedali, ze nemozu byt spolu a tak jeden druheho zabil... tak sme dokupili dalsieho aj s klietkou...lenze sused sa nam teraz v lete chodil starat o zverinec a zabudol zavriet detsku... nasa Gretka nabehla, zhodila klietku a ta sa otvorila a skrecok to uz nerozchodil... ☹ dalsieho sme uz nekupili... a ked sme doniesli macku, ani nehovorim.. odvtedy, co ju mame, moj otec tu bol len raz a patricne daval najavo, ze macka do bytu nepatri 😠

mijadave
24. lis 2011

@manamani1 tak tomu uz nerozumiem... kedze som tento cyklus testila ovu prvy raz v zivote, nemam skusenosti 😒

janielik87
24. lis 2011

@manamani1 ja som mala sice slabsie ako ty, ale tiez priblizne rovnake palicky prvy cyklus s clostilom az 4-5dni. Tak neviem, ci to nemoze byt nim. Dakde som citala, ze vie ovplyvnit ovu testy.
@mijadave no ved ja tiez neviem, ci by som zvladla psychicky vsetky tie veci...a tiez manzel nie je nejaky nadsenec zvierat vo vnutri... :/ :/ Takze asi vopred prehrata bitka.

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 to ma mrzi... my sme sa tiez nevedeli dohodnut... potom som to uz neriesila, az sme dostali akvarko, potom mm mi hovori, kupme detom skrecka, potom druheho, nech maju obaja... a s mackou - to so mnou neriesil, postavil ma pred hotovu vec... vzal ma k jednej pani, ze sa ideme o niecom rozpravat, myslela som ze zas nieco s pozickou... a ona otvorila a mala nadherne dve macky, ja som hned zacala ich hladkat a ona, ze mozte si ju vziat aj na ruky... a ked som brala Gretku na ruky, vravim mm, ze takuto chcem... a ta pani, ze hej? tak je Vasa... som skoro spadla z noh a aj macka mi skoro vypadla... dostali sme k nej aj nejake veci a aj papiere, lebo je to vystavna macka... ta pani ich musela z rodinnych a zdravotnych dovodov dat prec, velmi plakala... ☹ a tak sme sli rovno do baumaxu kupit wc, misku na zradlo, hreben a zradlo.... 😀 a psa chceme vsetci, ale mm do bytu nechce... vraj, ked si raz kupime domcek, tak potom... 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no aby som nebola zla, tak mame rybky...teda manzel ma rybky...a skrecka by mi asi dovolil....ale ked..ja chcem zvieratko take interaktivne :D :D :D co by som sa on mohla starat

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 tak ak Ti mozem poradit, tak v tom pripade radsej psika ako macku... macka je fajn, mozno len nasa je taka dama, ale s nou sa neda velmi hrat, ked ju zavolas, tak pride len vtedy, ked sa jej chce... vyskusala som si ake su macky a mozem povedat, ze som vyliecena 😀 mam ich aj nadalej velmi rada, ale ked domov nejakeho milacika, tak psa, je vdacnejsi, je to ine... vidim to aj na psovi, co maju nasi, svokrovci a aj susedia... je to ine... hoci zas u macky mam pohodlie, netreba ju vencit 😉 vsetko ma svoje pre a proti 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave :D :D my u nasich mame macku :D ja viem, ake je to zvieratko. A mame ju dokonca vnutornu, lebo je tiez taka krasne slachtena ako tvoja. Predtym som mala kocura, ale mi umrel :( Mal 11rokov. Perzsky oranzovej farby. 🙂 Teda rysavej :D :D A teraz maju Meine coone, ci jak sa to pise...taku tiez chlpatu s velkym chvostom. A mame aj psa u nasich - vlciaka, ale to nie je az taky mazlos, lebo je vonkajsi. 🙂 No nic to, nech uz sa zadari to babo a ja dam manzelovi zas na cas s mackou aj psom pokoj.

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 tak Ti prajem babo, potom casom pride aj domaci milacik... teda aspon u nas to tak bolo... u mojej kamosky to bolo zas naopak - nedarilo sa im, tak to prestali riesit, kupili si psika a potom prislo aj babo... 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no vsak 🙂 ze ked mas milacika domaceho, tak sa zaujimas o neho a babo pomaly dojde 🙂

jania023
24. lis 2011

@manamani1 ahoj aj ja som mala raz tak pozitivne testiky ako ty..raz som mala 4 dni a raz 5 dni ...ziadne problemy z toho neboli takze je to asi ok...asi len pomaly stupa LH tak preto sa to tak dlho drzi

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 len u nas to zatial zjavne nepomohlo ☹ Gretku mame od maja... 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave hmmm....no chce to asi psa 🙂 ... vsak nemusi to byt pracidlo, ved ty si nie prave sa najviac nudiac a len seba sledujuca osoba... 🙂

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 hm, mas pravdu, to nie som, pri dvoch detoch, mm a tomto zverinci sa teda nenudim, ale s tym sledovanim sa, no snazim sa nesledovat, no neda sa to 😉

janielik87
24. lis 2011

@mijadave no to je pravda, neda sa...ale snazim sa najs nove veci, co by ma odputali.