Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

isabellaa
11. čer 2012

ahojte baby, tak ja som po dovolenke opat tu na modromkonikovi. Co je nove? Pribudli tehulky? Ja som na dovolenke dostala mrchu, to bola hroza, uz den predtym som si robila test a neg, ale stale som dufala....
aspon mi zbehlo to obdobie brania clostilu a tento mesiac to vyzera na prve iui, v piatok, tak drzte co sa da.

kacule34
11. čer 2012

@bambul7 mojko, ja som dnes 28 den cyklu...zatial nic nove 🙂

bambul7
11. čer 2012

@kacule34 ovulka bola ale, nie? 🙂

kacule34
11. čer 2012

@bambul7 asi ano, bola som aj na pregnyle...folik mal 22,5 ale testy su zatial negativne. Cakam mrchu 😒

bambul7
11. čer 2012

@kacule34 netestuj priskoro. uvidis o par dni. Co teplota?

kacule34
11. čer 2012
elizabeth453
11. čer 2012

@bambul7 testovala som na 33DC a 34DC a test bol negativny...nie duphaston neberiem, ten som brala len v v arpili na upravu cyklu, aby som mohla zacat brat closty....a nespominal ziadnu folikulometriu... 😠 a ako citam, skoro kazda na nu chodi

bambul7
11. čer 2012

@elizabeth453 no ano. ak si precitas letak, tak kvoli moznemu hyperstimulaku sa doporucuje velmi peclivo sledovat vajecniky a ich reakciu. a tiez preto, ze ked nevies, ci to zabralo na ovulku, tak ani nevies, ci druhy cyklus nepotrebujes vyssiu davku. nie vzdy sa totiz dava.. skus si vypytat. to vies, lekari si niekedy radi usetria tych 5 minut,co im ultrazvuk zaberie 😠
@kacule34 nechcem predbiehat, ale ja by som mrchu necakala.. mne to skor pride ako druhotny, dokonca treti vzostup teplot (ktory moze celkom dobre znacit tehu, ale aj nemusi... ). podla mna, ak by mala prist ms, teplota by ti uz isla dole pomaly 🙂
Testni zajtra rano, alebo kludne pockaj aj na 16.DC. dufam, ze mrchu nedostanes 🙂 Jasom takyto pekny graf nemala ani nepamatam 🙂 🙂 🙂

kacule34
11. čer 2012

@bambul7 uvidime, mojko. Není mi nič, len ma bolí záda..už 14 dní. Dám Ti vediet, neboj 😉

isabellaa
11. čer 2012

@kacule34 dufam, ze nam vsetkym das vediet, citam si vas 😉 a drzim palce, fakt to vyzera dost dobre

bambul7
11. čer 2012

@kacule34 zlatko, mozes a nemusis mat priznaky. Ja som pri poslednom tehu zacala mat nevolnosti az 6.tt a dovtedy ani tuk.. trosku ma boleli prsia, ale to uz som davno mala pozitivny testik 🙂

mijadave
11. čer 2012

@bambul7 ahoj moja, u mna tiez nie je sa cim chvalit, uz si mm dava pozor, snazenie je tatam... ☹ takze uz som naozaj nesnazilka 😒

mijadave
12. čer 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam vsetkym krasny dnik 😉 pa

milacik3
12. čer 2012

@elizabeth453 toto iste ako ty mas tento mesiac aj mna stretlo ☹ som 38DC a MS nikde...ale ja beriem dufaston takze mne by nemala MS meskat...nechapem tomu...a test na 34DC negati. 😖

bambul7
12. čer 2012

@mijadave ach moja.. to co ho popadlo? Ved ak si to neznasilnovala, tak to mohol nechat tak 🙄
ranko, holky

kacule34
12. čer 2012

@bambul7 no teplota dnes opet 37,2.......dnes ale testovat nebudu, testovala jsem včera a nic...tak možno zajtra

kacule34
12. čer 2012

@mijadave moja a rozpravali ste sa o tom? povedal TI preco? 😒

kacule34
12. čer 2012

@isabellaa si hodna, uvidime zajtra

milacik3
12. čer 2012

@kacule34 drzim palceky aby to tentokrat vyslo 😉

isabellaa
12. čer 2012

@milacik3
@kacule34
@bambul7
@mijadave dobre ranko vsetkym 🙂
Po kolkych cykloch s clostilom by ste zvazovali nieco ine? Laparoskopiu, ivf? Na iui idem asi tento piatok, ak budu foliky dostatocne velke, vcera na 10dc som mala 1,35 a 1,05, hmmm tak uvidime, mozno to bude az v pondelok.
Mne totizto lekat vcera povedal, ze ak sa tento cyklus nepodari, tak diagnosticku laparo buduci mesiac 😒

milacik3
12. čer 2012

@isabellaa Neviem po kolkych cykloch ja som zatial mala len 2 cykle a teraz cakam na MS....aby som mohla zacat 3 cyklus posledny...potom hovorila dr. ze ak sa nepodari tak pojde mm na spermiogram... Toto by som podstupila potom neskor ak sa nezadari...Som ochotna spravit hoci co len aby som mala aspon 1 dietatko v zivote.

kacule34
12. čer 2012

@isabellaa mne povedal ze ak sa nezadari s clostilom tak IUI.....

kacule34
12. čer 2012

@milacik3 jsi zlatá, ďakujem

kacule34
12. čer 2012
petanevesta
12. čer 2012

@kacule34 co testík? graf vypadá luxusně 😉

bambul7
12. čer 2012

@isabellaa ja ti v tomto veru poradit neviem, pretoze my sme momentalne snazenie pre moje zhorsenie zdravicka odsunuli a teda v momente, ked budem stabilizovana (mozno v lete) to nechame tak, ze ziadne silenie a len si skontrolujem , ci nahodou ovulka predsalen nechodi, kedze to bude uz rok od MA..
inak konkretne u nas s mm sme zvazovali maximalne IUI po dobrati clostilu , ak by som neotehotnela prirodzene, ale inak nic. Je to na dohode toho-ktoreho paru.
@kacule34 kludne testni zajtra a ak nie, tak este o dva dni, ale podla grafu je to viac-menej jasne, i ked mylit sa mozem 🙂 🙂 🙂

kacule34
12. čer 2012

@petanevesta já dnes netestovala...strašně mě to nervuje, jak je tam pak bílo 😀 Jestli zítra nespadne teplota tak testnu zítra

petanevesta
12. čer 2012

@kacule34 chápu chápu, je to stres ☹ ale držím pořádně palce! 😉

kacule34
12. čer 2012

@petanevesta jsi zlatá....děkuji

kescha
12. čer 2012

ahojte baby, som prvý cyklus po clostibegyte a pregnyle .... neúspešne ☹ ... chcem sa vás opýtať, koľkokrát ste skúšali takto plánovaný cyklus? sú vôbec nejaké pozitívne výsledky pri takomto spôsobe otehnotnenia?