Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
15. pro 2009

bobi dokud nepřišla ještě mrcha není nic ztraceno a pořád je naděje.....
A když se náhodou nepodaří tak příští měsíc určitě. Musíme tomu věřit, hm?

jane86
15. pro 2009

jary a nějaké číslo pro mě nemáš??? 😉
Takže když stoupá každé dva dny tak snad zítra ráno by čárka měla být trochu tmavší??? Ale je divný že odpoledne jí mám skoro do limitu a tmavší a ráno slabší a až asi za 15 minut....Jsme asi divná 🙂

wera
15. pro 2009

ahoj jane, mrkni si túto stránku sú tam uvedené min. a max. hodnoty v jednotlivých týždňoch
http://www.fertility.sk/?m=plodnost-a-zdravie&s...

jane86
15. pro 2009

Wera dík ještě pro ujištění týdny počítám od prvního dne poslední MS???

wera
15. pro 2009

hej týždne sa počítjú od poslednej mršky 🙂

jane86
15. pro 2009

Takže bych měla mít víc jak 5 a bylo by to dobrý...

jarynek
15. pro 2009

🙂 Jane, každé tělo je jiné...být tebou tak bych se na to moc neupínala..je opravdu příliš brzy...prostě věř a čekej..... a hlavně ne každý test je stejný...mohla jsi udělat tisíc věcí jinak....navíc ráno je hladina HCG vyšší než v průběhu dne obzvláště na začátku, kdy máš hodnoty opravdu velmi nízké. Taky jsi mohla mít test, kratší dobu v moči, nebo prostě horší test....na ultrazvuku jde něco vidět až jsou hodnoty kolem 1000....máš před sebou ještě dlouhou cestu.. A hodnoty HCG se každý druhý den dvojnásobí 🙂 Já mám za sebou jeden MA a taky jeden SP..takže mám zkušenosti 🙂 hlavně klid, těma nervama si moc nepřidáváš 😉

jane86
15. pro 2009

wera od prvního nebo posledního dne???

jane86
15. pro 2009

Jarynek já vím ale je to tak těžký. Zkouším mamatest a o tom se říká, že je docela spolehlivý....
Ale když tam ta čárka je tak snad naděje je ne?

wera
15. pro 2009

jane od prvého 😉

jarynek
15. pro 2009

🙂 jasně že jo...nadějej je pořád.....něco se v tvém těle děje...to určitě...ale první trimestr je vždycky kritický....zatím jsi těhule....máš // ...tak klídek, a když to nevyjde...tak to vyjde určo příště.... 🙂

wera
15. pro 2009

jane to by si mala byť cca 4 týždeň, čo je ešte veľmi kratúčko preto sú tie testíky také slabučke 🙂 neboj o dva týždne by mal doki už aj na ultrazvuku niečo vidieť 😉

jane86
15. pro 2009

Jarynek já vím, že mám být v klidu....ale poruč si.
wera no takže když bude čísílko 5 tak je to na lepší cestičce a když 0 tak budu pokračovat další měsíc ve snažení. Vždy když jsem čekala MS zkoušela jsem mamatest a nikdy nic tak mi přece teď nebude lhát....

jane86
15. pro 2009

Jo a holky - dík za podporu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janana
15. pro 2009

jane86 - držím palečky, ať to dobře dopadne. Hlavně se nenech ničím vystrsovat. Každá fungujeme jinak, takže pokud se nějakejma hodnotama nevejdeš do tabulek, tak nezoufej. Mně taky šanci nedávali a nakonec vše dobře dopadlo. A doufám, že i dál už to bude OK. Tak se drž!

wera
15. pro 2009

🙂 jane čísielko bude určite vyššie ako 5, veď iba mamatest zaregistruje od 25 vyššie 😉 takže neboj a uvidíš že to dobre dobre dopadne

jane86
15. pro 2009

Hlavní nesmím mít hodnotu HCg 0 nebo 1 a bude to snad OK. TAk na mě myslete. Bylo by to strašné štěsí. Zítra večer Vám dám vědět jak dopadla krev.
JANANA držím ti palce ať se ti narodí zravé miminko. A ať má Adélka bratříčka.....

jane86
15. pro 2009

JANANA nemusí být to miminko zravé hlavně když bude ZDRAVÉ 😀 😀 - PŘEKLEP

jane86
15. pro 2009

WERA SNAD MÁŠ PRAVDU.....

lucialen
15. pro 2009

Jane, nestresuj sa zbytocne u doktorov, co ak aj budes mat 20, to doktori este nepovazuju za tehu, az od 100 a dovtedy to moze dopadnut akokolvek. Pockaj na dve kolajnice a potom utekaj a uz bude mozno nieco aj na utz 😉
Uz tam peknu ciarku mas, tak si vychutnavaj ako pekne silnie 😵

jane86
15. pro 2009

luci dík za radu,ale na tu krev půjdu. Počítám se vším tak uvidíme. Nejdu ke gynekologovi ale mamka je sestřička v nemocnici tak mi jí nabere a odnese do laborky.

mimina321
15. pro 2009

ahoj
jane moooc držím palčeky 😵 bobi tebe tiež 😵

jane86
15. pro 2009

Ahoj mimi a jak jsi na tom ty?

mimina321
15. pro 2009

jane kuk do albumu
krv mi nebrali mám prísť utorok,ešte je skoro dr robil utz -ešte nič nevidno

lucialen
15. pro 2009

Jane, tak to mas fajn, ze to ostane takto v rodine 😉

wera
15. pro 2009

no mimi gratulujem ku úžasne dialnici, tie čiarky sú fakt krásne 🙂

jane to je super že to môžeš takto u maminky vybaviť, tak šup šup na to a daj nám vedieť, budeme na Teba moc moc myslieť 🙂

jane86
15. pro 2009

wera dík budu potřebovat držet palečky. Výsledek budu vědět kolem poledna, ale v práci nám v rámci šetření krouhli net takže nemám přístup....
mimi kolikátý jsi DC?

wera
15. pro 2009

Dobrú noc tehuľky a snažilky 🙂

jane86
15. pro 2009

Papa

xena1
15. pro 2009

babule,mrcha ma neobisla,takze u mna iste ze pregnyl bol na 9 den v moci aj v krvi...