Maminky po čtyřicítce. Jste tu nějaké?

iloha
22. kvě 2009

Ahoj maminky, jste tu vůbec nějaké po čtyřicítce? 🙂

ledik
27. bře 2010

No jo izi, oni ti výrobci bot nepočítají s tím, že by takovýhle mrně chodilo v holínkách. 🙂 My je zatím taky nemáme, ale chystám se je pořídit co nejdříve.

gejbule1
28. bře 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla.U nás nic nového jen máme zase rýmu.ACH JO.
Holínky jsme už loni měly 18.velikost.Mají i takhle malé ale musí se shánět.
ledik kdy tě čeká operace?

ledik
28. bře 2010

Gejbi ještě nevím, příští týden jdu na kontrolu, tak uvidím jestli už dostanu nejaký termín.

izina
29. bře 2010

Ahoj holky,
tak to je budu shánět, protože je Kája potřebuje k našim na zahradu. Nám řekly, že dělaji holiny až od 21. Teď jsme byly u našich celý víkend a malá capala po zahradě v botkách, ve kterých u nich chodí doma. Máma jí nové boty radši nedala 😀 . Dnes jsme se vrátily domu a v sobotu pojedeme za taťkou pro změnu my 🙂
ledi,
dej vědět

ledik
31. bře 2010

Izi já jsem v loni v létě viděla v tescu taky hodně malé holínky, nevím už ale jaké to bylo číslo, my jsme ale ještě v té době nechodily, tak jsem je nekupovala. Tak to zkus tam.

izina
31. bře 2010

ledi,
dnes jsem malinko koukala po městě. Viděla jsem, ale ještě pokoukám v Plzni, až tam budeme. Kája zrovna spala, nemohla jsem je vyzkoušet. Děkuji za nápad, zkusim to i tam. Zase jsem dnes nakoupila malé tolik hadříků. Sobě tričko. Snad se to druhé povede, ať to má kdo unosit 😀 . I když se taťka zdráhá.

iloha
autor
1. dub 2010

KUK.............holinky jsem měla z tesca 22, ale nevím jestli měli i menší..........teď máme 25 červený pirátský , úžasná záležitost na holinky.com pro děcka od 24.
Jinak u nás vše v pořádku.
Ledi budu držet pěstičky. Příští týden jdeme k zápisu, tak doufám, že konečně uspějeme a od září pomaže do školky, protože být další rok doma zadarmo, no nic moc. 🙂 Tak držte palce.

izina
1. dub 2010

il,
pak dej vědět, jak jste dopadly. Budeme držet pěsti. Ty, co jsem viděla byly takové šlupečky, ale když nebudou jiné, nepohrdneme ani tutěma. Na tom odkazu jsou fakt suprácké holina, škoda, že velké ☹ . My potřebujeme 19

Jinak se s vámi loučim a "uvidíme" se asi za týden. Jedeme za taťkou a poč nebereme, abychom se víc užili 😀 . Tak se mějte

iloha
autor
2. dub 2010

Holky, přeji krásné Velikonoce 😉 a ještě se Vám pochlubím .....moje výtvory 🙂

izina
2. dub 2010

Ještě než odjedeme, přejeme krásné velikonoce. Chtěla jsem přidat obrázky kraslic naší babi a nějak je nemohu najít

ledik
6. dub 2010

ahoj holky,
iloh krásné čepičky!!! Já jsem na ně ulítlá, hrozně se mi na dětech líbí, kamarádka je taky plete, tak mě občas podaruje 🙂 Přeju ať vám to se školkou vyjde, tak pak napiš jak jste dopadly.
Izi hezky si ten týden s taťkou užijte. 🙂

izina
12. dub 2010

Ahoj holky,
il, opravdu krásné čepičky.
ledi,
užily a vrátily jsme se až dnes k večeru. Jen škoda, že pěkné počasí bylo jen pár dnů.

ledik
15. dub 2010

No jo, je to opravdu aprílové počasí. Dneska je ošklivo, ani jsme nebyly dopol venku, zítra má být taky hnusně, ale víkend má být krásný, tak snad jim to vyjde. 🙂

iloha
autor
15. dub 2010

Čus holky, tak jak žijete? To počasí je akorát tak k nasr...., prý že už bude odpoledne hezky a tady zatím poprchává a je jen 8 stupňů.............Jsem zvědavá co víkend.Docela bych sluníčko už uvítala.
Jsme na naší bytochalupě a vyndali jsme si na terasu křesílka a stůl, že bychom už jako hodovali venku a Terezka by se vyřádila s křídami...no uvidíme. Já začínám tvořit zimní čepku s nákrčníkem pro jednu paní.............

izina
16. dub 2010

Ahojky,
konečně se to začíná venku zase přes den vylepšovat. Ale byla jsem s čubinou venku a už je tam zase pěkná kosa. Opravují nám výtahy a začali velkým. Pěkný oprus. Kočár nechávám v autě, malou i čubi tahám za sebou, i když se čubi snaží tahat mne. Malá chce chodit jinam než já, čubi hárá a tahá mě za psama, prostě zážitek. Dnes nám vyměnili umyvadlo, aspoň něco pozi 😀 . A samozřejmě i to, jak dělá malá pokroky. Ještě kdyby chtěla zkoušet mluvit.

ledik
20. dub 2010

Iloh tak až budeš mít uháčkováno, tak hoď fotku 🙂
Izi, už máte opravené výtahy? To musí být hrůza, vím co to je tahat malou do schodů, výtah nemáme vůbec, ale naštěstí se nemusím ještě přetahovat s pejskem. 😉 Kolik pater musíš chodit?

izina
20. dub 2010

ledi,
my tu máme výtahy 2, naštěstí. Jsme v 10 patře, ale i když se vozíme, musíme bez kočáru. Do malého se s nim nevejdeme. Na štěstí nám taťka koupil golfky a už je teplo. Jen když nějaký bl.ec nedovře dole dveře, jsme namydlené. Malou snesu, ale čubi opravdu ne

ledik
22. dub 2010

Izi - desáté patro 😝 . To je teda štěstí, že máte ještě jeden výtah.
Tak se zase nějak ochladilo co? Plánovala jsem si, že o víkendu osázím truhlíky, ale asi ještě počkám ☹

iloha
autor
22. dub 2010

Ahoj, tak já už truhlík s afrikánama (cca už mají 10 cm) vyhodila ven a zatím drží 🙂 , tak snad už vydrží.

iloha
autor
22. dub 2010

holky, mrkněte 😉

ledik
23. dub 2010

Jů, to je krásné pončo 🙂

izina
24. dub 2010

ledi,
zrovna dnes jsem přišla z venčí k výtahu a nic. Malou v náručí, psinu na vodítku, batoh na zádech, kabelku přes rameno a igelitku v ruce. Na štěstí přišla jedna hodná sousedka, která kvůli nám šla pěšky patro po patru, až zjistila, kde je zaseklo. Psině ji 10,5, váží asi 45kilo a kulhá.

iloha
autor
27. dub 2010

Holky, zdravím a už jste objevily, že bushman má konečně on-line obchod a má tam některý věcičky moc hezký
mě osobně hodně bere tahle bunda a mají teď slevy http://www.bushman-outlet.cz/pro-zeny/bushman-b...

iloha
autor
27. dub 2010

a ještě jsem ulítla tady http://www.botyprokazdeho.cz/...tedy respektive na těhle http://www.botyprokazdeho.cz/obchod/damske-boty... už mi snad příští týden přijdou

izina
27. dub 2010

Ahoj il,
nějak tady chcípl pes :(. Ty boty jsou fakt ulítlé a bunda je pěkná. Slevy maji, musim to pořádně projet.My dnes slavili Káji roček, doufám, že si ten den užila aspoň trochu

iloha
autor
28. dub 2010

Izi, to tak hrozně letí.............. už rok 😉 A copak jste pořídili za dárečky?
My začínáme balit na výlet do Disneylandu. ......

ledik
29. dub 2010

ahoj holky,
iloh zn. bushman neznám, ale bunda je moc pěkná. Jo a ty botky jsou taky dobrý 😀 . Tak vy vyrážíte do Disneylandu? Na jak dlouho?
Izi dodatečně Kájulce vše nejlepší k narozeninám. To je hrozný jak to letí víď?

izina
29. dub 2010

Ahoj holky,
letí to teda neskutečně. Úplně ji vidim, jak si ji nesu ve vajíčku a zavinovačce domu. Děkujeme za přání a Kájule vám posílá pusu. Já ji zatim nic nekoupila, ale dostane kočárek/golfky na panenku. Od taťky dostala zpívajícího čmeldu, od tet vkládacího jezdícího krokodýla a kostky, od prababiček peníze, jedna babi bude také teprve kupovat a druhá se strejdou takové hrací kladívkové něco a nářadíčko na písek.
Jinak jsme byli poprvé v bazénu a docela to zvládla. Ne plavání, ale vůbec bazén. Prvně se venku houpala na houpačce, prvně jela na kole v sedačce, prostě toho zažila spoustu. A já po několika letech zase stála na inlainech
il,
přeji krásný výlet, také bych hned vyrazila.

ledik
30. dub 2010

Izi já na in-linech stála naposledy taky před dlouhou dobou. Teď se mě to ale bohužel stejně netýká, no snad za rok za dva až bude koleno v pořádku, tak si zase zabruslím. I když... kamarádka si stoupla před rokem také po delší době na brusle a zlomila si na několikrát kotník. Zrovna včera jí vyndavali šrouby z nohy. Tak vlastně nevím, jestli to budu ještě zkoušet. ☹ Každopádně buď opatrná, ať se ti nic nestane. 🙂 Jinak u nás je houpačka v permanenci od 9 měsíců a houpeme pořád. Kolo jsme ještě nezkusili.

izina
30. dub 2010

ledi,
my vůbec houpačku nemáme, ale na Pintovce jsme se houpali na té dřevěné kládě. Petr na jedné straně a já s malou na druhé 🙂 . Chci zkusit chodit bruslit s malou v kočáře, tak snad to zvládneme obě. Ona je to potvůrka a určo se jí v něm nebude chtít. Musim si však dávkovat vzdálenost po menších "kusech", abych si zvykla.
Dnes nám taťka zase odjel a zůstala po něm doma jen "potopa". Když je tady, neuklízim, ale zase si užijeme více srandy. Dnes musela naše 4nohá chromajzlice po schodech, bylo mi jí líto. Nesnáší jako polomalamutka horko, packa ji určo bolí, ale zvládla to až do 10tého. Je dobrá, i ve vztahu k malé, která se po ní válí a dělá si z ní sedátko.