• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@rychetkami jj, poreferuju. Nakonec jsem si ho zkusila objednat. No beru to jako experiment, plně tomu nedůvěřuju, ale zvědavostt u mě opět zvítězila :sunglasses:
Holky kde jste? Si nemám s kým povídat :grinning: Tu dlabu bublaninu a čučím na Ordinaci
7. únor 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada o ms mi povídej, mám první po porodu a potím krev....s antiko to nechávám, ono naše děti jsou víceméně antikoncepce:frowning2: oba jsme servaní jak borůvkové keříky po nájezdu polských česáčů. Nějak to necháváme jen tak, měli jsme oba problém, manžel špatné spermio a já endometriózu, tak je nepravděpodobný, že by to vyšlo. Lukymu přeju, ať ho to rychle přejde...

ohledně !mluvení", u nás Mára žvatla něco jako mamama, když je zpruzenej, a tatata, když má radost....:slight_smile: ale je jasný, že to tam hází náhodně a neví, co říká, ale to rozdělení mě pobavilo. A co se týče pohybu, plazí se oba jak háďáta, občas se vyhoupnou na kolena.
@lenny2 no to bude vyběhaná matka, jak atletka...jsou to šikulové.
7. únor 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada jsme na tom podobně, akorát já nejím a koukám na Big bang theory:slight_smile:
7. únor 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami tak malého to už přešlo, tak nevím, jestli to bylo k zubům. Ze začátku jsem měla tendence si každej jejich zub zapisovat, kdy se vyklubal. Ale teď leze jeden za druhým, někdy i víc naráz a za žádnou cenu si nechtěj nechat kouknout do pusy, takže nemám přehled, co komu leze.
U nás víc povídá Lukin. Víc slov, nebo i zvířátka jak dělaj a tak. Anetka moc ne. Pořád si spolu něco žvatlají, ale tomu nejde rozumět :slight_smile:
Já první ms dostala asi už 2-3měsíc po cs.. Ale vlastně skoro vůbec jsem nekojila
7. únor 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děťátka stále nespí! Už tam bylo dobu tichu a zas slyším nějaké hihňání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami jo a můj gyndr. povídal, že u nás je antiko taky zbytečná, že pokud by se zmýlil, tak by si snad už zavřel ordinaci. Ale jelikož se mu už jednou tenhle odhad u jiné paní nezdařil, radši mi neříká nic a je na mě, jeslti jí chci nebo ne :grinning:
7. únor 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarkalada Anet bude asi trochu introvert, ne? Vikinka zatím jen vřeští a jláskuje, tak jsem zvědavá, kdy začne taky...
7. únor 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami to jsme si mysleli na začátku :sunglasses: že bude taková uzavřenější. Je taková celkově opatrnější, něžnější, prostě holčičí. Ale poslední měsíce máme pocit, že to bude ona, kdo se bude za bráchu ve škole bít a chránit ho :grinning:
Ta se nedá. Třeba když on má nějakou věc, tak mu to bez milosti vezme -a on se nebrání, nechá jí to, stojí, kouká a ukazuje na ní, a řve. Jakmile to je ale naopak, to Anet nepustí z ruky, ječíííí a držíí, nepustí :grinning:
Jen s tím mluvením je na tom zatím hůř. Povídá taky pořád něco, ale smysluplná slova zatím moc ne
7. únor 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...diky za rady ohledne "vecerni" kase....
8. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj vespolek, nějak vás nestíhám dočítat, klokani teď někdo polil živou vodou a není vteřina, aby mě nechaly sedět u compu. :unamused:
8. únor 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mate prosim kocarky easy walker, nevite cim se lisila kolekce 2010 a starsi od 2011 a novejsi? Je to neco u korbicek? Chystam se prodat korbicky po nasich holkach a doslala jsem dotaz z ktereho jsou roku....tak by me to zajimalo v cem jsou ty rozdily....
8. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stanpetr to by věděla Lenka, ta má tuším novou kolekci.
Laicky je poznám podle loga, jinak netuším :frowning2:
8. únor 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanpetr
Ahoj, já myslim, že rozdíl může být v kontrukci
8. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanpetr jak píše Lenka, ty upevňovací tyče jsou oválný a byly kulatý, nebo naopak, teď nevím :wink:
8. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz - jsou české voskovky jedovaté? - konkrétně zelená :grinning:
8. únor 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova poznas podle loga? Jak?
@maruja holky diky...
@lenny2

ta konstrukce mi je jasna....taky u tech korbicek vidim v te "slide" ktera se dava nahoru na korbicu a pripina k boudicce, jedna ji ma delsi a jedna jen takovej valecek...
8. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova vyborne dekuji moc :slight_smile:
8. únor 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak 10. mesicu je za nami a skore: Nicolas 9900g a 76cm, Sebastian 9700g a 78cm. Mam teda dva obriky. Jinak Nicolas se plazi vsude jak blazen, stoji u ceho se da a pak samo haze zada takze porad rev ale Sebik se jen plazi. Ten nechce ani na kolinka :smile: tak uvidime snad to nekdy dozene :slight_smile: a ani jeden jeste nesedi.

@lenny2 koukala sem zes musela koupit botky na kombinezu co? Ja mam tu vetsi a bude to tak akorat do konce zimy :slight_smile:

Jinak holky 28.2. jdu na nove prsa tak na mě myslete :slight_smile:
8. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.m téda, ty budeš mít nová prsa, Lenča nový placatý břicho. Nebude vám blbý být opět krásné? :grinning: Co my ostatní poserové bojící se takového zákroku? :slight_smile:
Kluky máš taky šikovný. Šup s fotečkou sem, ať je můžem pochválit :slight_smile: Já jsem byla spíš ráda, že mi obě děti zároveň nestojí - a zároveň nepadaj. Mezitím to Lukin vybrousil než začla Anet, takže mi to tak vyhovovalo :slight_smile:
8. únor 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ahoj, my sme mali tiez Bebu HA 1 - tiez nam blinkal chlapcek. Na brusko nam pomahal zo zac. espumisan, ale potom sme presli na babycalm - ten je super, ma aj davkovac, a obe decka po nom rychlo stichli, akurat si daj pozor, ze ho musis este nariedit.. +na brusko sme davali vzdy tie tresnove jadra nahriate v mikrovlnke - vzdy s tym krasne zaspali.. ;)
8. únor 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny, po dlhsej dobe vam sem zase leziem.. nejak zacina byt s tymi deckami zivsie, tak clovek ani moc nestiha net :-P
@maruja - mala je aka krasne vlasata na 8. mes.. nadherna je ;) nasej prcke iba nedavno vypadali, tak nam to teraz zacina zase rast..
8. únor 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,hlásím návrat z hor!!! Bylo to super,nejradši bysme ještě zůstali...ale všechno jednou končí,že?! :grinning: Cesta domů děs, Lůca vydržela usilovně řvát z Šumperka až do Brna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě se jí nelíbilo v sedačce. Asi už hodím taky ty větší. Nějak jsem zjistila,že jim koukaj hlavičky nad :frowning2: Třeba je to bude víc bavit,když uvidí.Aspoň tak to bylo u Lukyho. I když ten byl cestoval skvělej od začátku! S ním jsme byli ve 14-ti měsících v Kalábrii (1600km!! :wink: ). Ale je taky pravda,že se Lucce klube další zub,tak je to možná tím. I v noci se víc budila než obvykle. Ona je takovej pohodář,takže to asi bude zubama. A Terka stááále bezzubá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ta asi trhne rekord: kdo bude mít zub nejpozdějc :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak téma "kalíšek" @jarkalada Jaru, určitě ho zkus. Kámošce taky strašně vyhovuje. Jen jí taky chvíli trvalo než se naučila ten grif na vyndání a zandání. Jako zandání v pohodě, to vyndání je trošku horší,ale taky to určitě zvládneš! A na léto je to super. Do bazénu, moře...bez problémů a nemusíš řešti výměnu tamponů apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten LadyCup je myslím i měkčí než ten MoonCup,co mám já! Jo a nikdy mi neprotekl. Nechávám ho cca 4-8h (podle síly krvácení)
@veronika.m @lenny2 no holky, vy budete krasavice :wink:
@jarkalada u nás to zatím bylo taky vždycky tak. Lucka se něco naučila, vypilovala a pak se to teprv naučila Terka :slight_smile:

No nic,jdu chrnět. Dost jsme tam po večerech "flámovali" (ne že bysme nějak popíjeli,ale spíš chodili spát dýl) a holky vstávaly kolem 7h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak toho mám dost.
8. únor 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny, boli ste niekto na dovci s dvojcatami letecky? Chceli by sme k moru, dvojcata by mali cca 9 mes.
8. únor 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký chladný den všem a díky za tipy @lenny2 Moc díky nasadila jsem Fandovi Infacol a zdá se to odost lepší.Tak zatím mlíčko měnit nebudem. :slight_smile:
9. únor 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, tak máme gofky :grinning: peg perego hnědo-stříbrný nakonec, byla dobrá cena. lehký jsou neskutečně proti EW. Ten denně vyndávám a nakládám do auta nejmíň 2x
9. únor 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kinguse do moře jo? :grinning: až se tam někdy v padesáti dostanu, mi bude kalíšek prd platnej :grinning:
jinak jsme s mm nachcípaní, bojim bojim, ať to nechytnou děti :angry:
9. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja no oni maj snad jen asi 9,5kg, ne? To je dost rozdíl. :slight_smile: Taky je nechávám pořád v autě
9. únor 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada jo, asi 9,7kg. jsou super. ale děcka zatím neseděj sami, tak budou ještě chvilku nepoužitý. Se těším, až je vytáhnu :grinning:
9. únor 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. clovek tady par dni neni a prijde o zajimavou kaliskovou diskuzi :wink: ja bych do toho teda nesla, nejak se mi ta predstava ekluje, ani nevim proc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, potrebuji poradit. v patek jsem byla se Sarou na neurologii a dr ji predepsala sirup na podporu mozkove aktivity (encephabol) kvuli tomu, ze se ji zda na 9 mesicu opozdena (uz mesic se jen plazi a nema ani naznaky zvedani na ruce nebo do kleku nebo nekam jinam). co si o tom myslite? nemate s tim nekdo zkusenost? i kdyz s ni cvicim ten posilovaci cvik, tak se sice na ty ruce vzepre, ale kdyz ji pustim, tak spadne jak hruska a zase dal vesele lezi. moc se me do toho leku nechce, radeji bych jeste pockala. jinak mi mentalne opozdena neprijde, krasne zvatla, je zvidava..... no nevim. jsem z toho nejaka rozhozena. nechci nic zanedbat, ale na druhou stranu to nechci prehanet...... pomoooc
9. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek