• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@kinguse malej je už naštěstí taky bez teploty,ale rýmu má jak trám,tak už to vidím,jak tu budem frkat všichni!
7. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja tak už mi hrabe,píšu sama sobě,to bylo pro tebe :grinning:
7. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, zdravím všechny na stejné krizové lodi :sunglasses:
já jsem dneska zvláštně vyspalá. Už jsem natolik přetažená, že se v noci budím když je klid (a proč je klid?) a když kňourají tak mě to nevzbudí. Jeden se v noci pořád fackuje a škrábe, druhá se otáčí na břicho mimo peřinu, je jí zima brečí. Bohužel jsem se vrátila ke kojení ve 3 ráno, víc prostě nevydrží.
Včerejší odpoledne bylo tak pozitivní, že jsem chtěla utéct někam hodně daleko.

Pádím cvičit, kojit a ven. Holky držme si palce, zvítězíme :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska spala malá od 23:30 do 5:45 až jsem se ráno lekla jestli je živá :stuck_out_tongue_closed_eyes: kluk teda jí po 2 až 3 hodinách. Ráno se pak nemůžou dojíst
no my dnes smrdíme doma, aby se starší dostala z tý rýmy.Doufám,že babička vezme dvojky ven :dizzy_face:
7. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse
No neboj, u nás scéna pokračuje, kluk opět oči jak narkoman a v postýlce bejt nechce ani boha, jeśtě, že holka je zlatá, ta usne večer v osm a vstává v pul sedmý ráno a nevim o ní :slight_smile: Pan Prudimír, to je ovśem jinej level :grinning:
Já teďka v rychlosti posnídala suchej rohl a jdu jim dát svačinu, bojím se co bude pak, z noci mám taky už stihy teďka....
Gábina ať se vrátí k Hanákoj, ten Filip se k ní vůbec nehodí! A dobrá scénka byla jak přišla z porodnice a tam ta tchýně, to bych chytla psychózu taky :grinning:
7. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 u nás je kluk taky Trapič, holka je hodnější a spí v pohodě
7. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ty cvičíš? :confused: Téda, obdiv :sunglasses: :grinning:
Jinak já se teď taky v noci sama od sebe budím - i když oba spí, to mě štve :sunglasses:
Ale že máme všechny čas sledovat Ordinaci, taky jsem koukala :grinning:
Včera jsem si psala se známou s dvojkama. Si taky stěžovala, že malej v noci nechce spát, jen stojí v postýlce. Tak jsem se ptala,co u toho dělá, jestli brečí. A prej ne-nebrečí, hystericky řve a nic nechce! :grinning:
Tak jsou zase asi nějaké erupce na slunci :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když my teda teď zatím v poho /klepu/
7. zář 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 ale ta Gábina to hraje skvěle!!!...bych tu tchýni taky vyřvala :grinning:
takže vy máte aspoň na 50% hodný děti :grinning: :grinning: :grinning: Já mám Dorotky obě....dneska v noci už to byly teda Doroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a klasika,pak výčitky,že na ně řvu...prostě jak jsem psala,jednou super,jednou na h... Jen to na h...už by mohlo pomalu končit,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jarkalada večery jsou u nás v poho, dračice se rozjíždí až kolem půlnoci! Začně jedna,zklidním,za chvíli druhá,takže zbudí tu první a tak to začne a když jsem na ně sama,tak je prostě nestíhám udyndat. Ještě,když je tam mm,tak se nám to podaři,teda ne vždy,ale sama to prostě nezvládnu. Stojím jak mátoha u postýlek a skáču od jedný k druhý...no dobrej tyjátr :grinning: Přes den to celkem jde,to jsou i docela hodný,takže až se nám někdy podaří "vyladit" ty noci,tak budu mít možná i hodný děti :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,jdu je lupnout na terasu a vařit oběd. Ještě mám v lednici maso,tak ho musím nabalíčkovat do mrazáku! Už se tu zas perou,tak čus :grinning:
7. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse
Teďka se mi podařilo je uspat oba, respektivě jak už jsem říkala, Linda je absolutně bezproblémovej tvor, chdí spát jak jí řeknu, otočí se a chrní! Prudimír u toho musí mít hodinovou scénu :slight_smile:
Včera jsem potkala kámošku a říkala, že jí to kluk dělal taky a sehnala nějaký homeopatika na uklidnění a pomohlo to....tak pokavaď to takhle půjde dál, začnu to asi taky shánět :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
Jj, chlapi jsou prostě prudilové už od narození :slight_smile:
7. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jarkalada chichi, tos mě pobavila :grinning: :grinning: Cvičím ... cvičím s dětmi Vojtovku :sunglasses:
7. zář 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, začínám se ztrácet v popiscích našich dětí. Klokani, tygři, dračice :grinning: Skoro je to zralé na tabulku :sweat_smile:
7. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi vás naštvu, ale my měli fajn noc ... malí spali od osmi až do půl sedný a dneska taky docela klid .. dělali jsme spolu cheesecake, tak asi je ten robot unavil jak vrčel :slight_smile:

@lenny2 Leni, nám toto malý taky dělal před spaním, ale zjistili jsme že nechce spát při tmě asi se bojí, tak ho pohuštám nechám chvíli rožlé a dobré ... :slight_smile:

Dneska razíme na chatu, dvě a půl hodky cesta tak nám držte palce at to zvládneme ... a vy se držte !!

Jinak jsem taky fanda Ordinace :slight_smile: gábinka je super, tchýně už po hlase na facku .. jsem tak ráda že jak jsme přijeli z porodnice jsme byli doma sami ... :slight_smile:

Zlatíčka držte se ... bude hůř :slight_smile:))
7. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no už jsem se lekla, že cvičíš ty sama! se mi ulevilo :grinning:
7. zář 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes poté, co už soused volal na sousedku "Jano, pojď se prosímtě na něco podívat! " - a tím "něco" myslel nás :grinning: , tak jsem jim ven na zahradu vynesla tu velikou ohrádku a bylo
Neustále se mi každý rozbíhá na jinou stranu, jeden lomcuje s plotem, druhej pádí ke štěrku na nedodělaný terase, nebo ten první leze k bedýnce s hlínou a druhej se hrabe v mulčovačce a jí to, jeden tahá za větvičky maličkýho stromku, druhá je opět u kamínků..atd. Než dojdu k tomu prvnímu a dám ho na bezpečný místo, druhej už zas zdrhá a tak stále dokola se tam s nima honím :slight_smile: Vůbec je nazajímaj nějaký hračky nebo když se jim snažím vymyslet nějakou zábavu.
Takhle byly pěkně ohrazený, pod sebou deku, pár hraček, nasvačili jsme se tam, pak kolem oral traktor a byly vcelku spokojený :sunglasses:
.
7. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada no už se na to nemůžu dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse
Tak jaká byla noc?? U nás klasika :grinning:
8. zář 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 zaplat pánbůh lepší nez ty předchozí. Ne že by se nebudily,ale stačil dudlik a napít a zas usly! Snad jim to vydrží.
8. zář 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátili z Itálie a fakt super. Kdybych nemusela do práce tak tam snad zůstanu. :slight_smile: Lili si to skvěle uzila a kluci naprosto super fakt sem byla sama překvapena jak tu cestu zvládli.
8. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.m tak to je super!!!! Nám bylo přesně 5měsíců,když jsme byli taky v Itálii a holky cestu taky zvládly skvěle. Sice první 3dny protestovaly,než si zvykly na horka,ale pak super!!!!
9. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 kdybys přeci jen chtěla zkusit ty homeopatika..viz foto
9. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 kdyžtak si to vytiskni,naskenovala jsem to vzhůru nohama :wink:
Ještě podávání: lék rozpustíme v malém množství kojenecké vody (10granulí v 1dcl) a podáváme po lžičkách v doporučených intervalech (1dávka = 1lžíčka). Každý den naředíme nový roztok. Nevím teda, kolik lžiček je 1dcl,ale kdyžtak si toho roztoku můžeš udělat míň,ať to zbytečně nevylejváš.
9. zář 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jsem časově úplně v trapu. Až se vzpamatuji s dnešní prohlídky v 5 měs., hnedka vás dočtu :slight_smile:
10. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to čtu, to nás čekají věci...po drsným začátkuje u nás zatím o něco líp, já jsem trochu víc v pohodě než jsem byla a děti asi taky, ve dne jsem docela nároční, moc nespí, jen odpoledne jakoby po obědě, ale v noci jsou zlatí.
10. zář 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.m hoj téda vy jste ale cestovatelé ... hod nám sem nějaké fotočky :slight_smile:
10. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 ja jsem susinum parkrat dala Viburcol - jsou to homeopaticke cipky. Mela jsem z toho strach, protoze kdyz jsem jim to davala, tak nemeli ani mesic (pak jsem jim to dala i pozdeji) a bylo to v pohode. Jsou to jen bylinky, takze se nemusis bat. A zabraly :wink: (btw doporucila nam to doktorka, takze by to melo byt v poho)
11. zář 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenny2 @sariky homeopatika dávám docela často. Leni Chamomila (heřmánek) jsem dávala Kačce když byla maličká na zklidnění.
Čípky Viburcol dávám pravidelně po očkování, hodně si ho chválí při růstu zubů. :slight_smile:
11. zář 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenny2 popř. jukni semka http://svethomeopatie.cz/homeopaticka_poradna.php
Naše doktorka tam odpovídá na dotazy, ale i bez ní tam najdeš spoustu užitečných info.
11. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
potřebuju tip na dobrého fyzioterapeuta ohledně vojtovky nejlépe akreditovaného, Pha 8, poradíte? Jsem maminkou dvojčátek párečku, teď nám budou necelé 4.měsíce, korigovaně 3 a začali jsme minulý týden cvičit vojtovku - děti se točí k jedné straně + záklon. Hlavu mám z toho jak pátrací balón. Buď blbě chápu nebo nám to náš současný fyzioterapeut vysvětluje poněkud zvláštně. Vzala jsem tam i manžela a ten z toho byl taky jelen takže předpokládám, že chyba není u nás.Cvičíme reflexní plazení a otáčení. Při reflexním plazení mi Lůca leží v dané poloze jak pekáč buchet a prostě si v ní libuje a Honzík při otáčení strašně zaklání hlavu a celý se probíhá takže někde je něco špatně. Podotýkám, že to dělám jak mi bylo vysvětleno. A ještě mám pocit, že to není klasická vojtovka, ale mix nějakých metod. Když už u toho musí řvát tak ať je "lámu" aspoň správně, že jo?
11. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek