• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
dcérka trónila na záchode, dvere otvorené a došiel ku nej náš 2 ročný syn... s tým najnevinnejším výrazom v tvári, ako to len dieťa dokáže, sa jej zvedavo pýta: "sereš, sereš?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. črc 2012 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (40)
@dejnas tie tvoje deti ma dobre pobavili pred spaním :grinning:
19. črc 2012 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@graceful9 my si tie ich hlody zapisujeme asi rok, ja som si to teraz čítala a ešte mám slzy v očiach... a to sa všetko ani zverejniť nedá :grinning:
19. črc 2012 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejnas to ti verím, my v škole sme si zapisovali výroky nášho maďarského dejepisára, ktorý sa snažil hovoriť po slovensky,,,,je to síce o inom, ale niekedy zo seba tiež dostal vetu ako trojročné dieťa :grinning:
19. črc 2012 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bratrancov najmensi (4) za nim prisiel, ze by sa chcel hrat na iPade. Mamicka mu hovori: Marecek, ale na to musis mat specialnu ziadost. Tak zobral papier, nacarbal nieco a podal jej. A ona: Hmmm, ale to nie je hlavickovy papier... Tak ho vzal a dal si ho na hlavicku :slight_smile:))
19. črc 2012 ve 04:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
@dulkagabulka:grinning: ale majú...tá ich úprimnosť....čo na srdci, to na jazyku...ach jaj... :sweat_smile:
19. črc 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme u starkych na dvore a 3 rocna neter, sa zrazu rozbehla smerom k otvorenej brane, ktora viedla na hlavnu cestu. Sesternica za nou v panike zacala utekat a kricat na nu aby stala. A mala zrazu zastala, otocila sa a vravi: "Maminka a ty vies aj behat?"
19. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
mladsia sestra ako dieta dlho vravela namiesto lepkavé - jebkavé :wink:
19. črc 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
môj synovec hovoril mesiačiku pišačik. Znelo to ale zaujímavo keď zrazu vykríkol - pišááá keď zbadal mesiac na oblohe a ešte keď tak šušlal :slight_smile: :slight_smile:

neter bola v múzeu v katovom dome na TN hrade. Boli v mučiarni a vraví mame : mamina tí ľudia čo tu zomreli išli do peklíčka však? (keď niektorý idú do nebíčka) :grinning:
20. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
tak som si dnes povedala, ze budem konecne aspon chvilku "dobra" mama a budem svoje deti pekne vychovavat, isla som nasej vrtulke vypnut rozpravu, pustala si na nete Toma a Jeryho. Ked som sa blizila, ze to vypnem, tak sa na mna zdesene a vycitavo obratila so slovami: "Mami, ale ved ja sa ucim, no hovorit po anglicky!" Skoro som odpadla, asi vam nemusim pisat, kolko sa toho v Tomovi a Jerrym nahovori, ze?
20. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
stalo sa to uz skor... v sobotu rano prisla dcera za nami do spalne o 6,30 hod, este sme spali.... a opytala sa: "tatino, NAČO SPIŠ ? " :slight_smile: :wink:
20. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
nedávno na koupališti: vždy sundávám malému mokré plavečky se slovy, že by mu nastydla prcka.šli jsme do bufetu, ve frontě asi 30 lidí, malý na mě sáhne a říká "mami, ty máš úplně mokré plavečky, pojď dáme je dolů, aby ti nenastydla pipinka"...fronta lehla :grinning: .

nicméně jsem ráda, že mám tak starostlivého synka :grinning:
20. črc 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (58)
Filipe nezlob!!! Nas petilety synek: Mami to nezlobim ja, ale muj mozek :grinning:
20. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Mami, už jsem pěkně opálený?...ptá se mě Matýnek.Říkám, ano už jsi pěkně opálený.....tak huráááá, jsem Vietnamec:grinning:. (vysvětlení:Matýnek má kamaráda Vietnámka a moc touží po tom být jako on:grinning::slight_smile:.)

asi tři dny na to se na mě malý dívá a říká..mami, ty už si taky trochu Vietnamec :grinning: .
zkoušela jsem mu vysvětlit, že i jako běloch může být pěkně opálený, ale se zlou jsem se potázala...tak jsme tak trochu Vietnamci :grinning:
20. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
matýnek babičce: "drobíš, mamka bude vysávat" :grinning:

matýnku, jakou chceš uvařit polévku?..mami nevím, třeba řízkovou :grinning:

matýnku, kde máš ty bačkůrky?...daleko mami, víš?:grinning:

mami pusť rádio, budeme poslouchat ušima :grinning:

mami, budeme se spolu ženit?...matýnku a jak se to dělá? :sunglasses: :sweat_smile:
no lehneme si, budeme se tulit a dávat pusenky :grinning: :astonished: :grinning:

na 15.měsíční sestřičku: běž do kornoutku ty zmrzlino :grinning:

mami, ty chodíš s holým zadkem?
ne matýnku, to jsou tanga :grinning:
20. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (29)
Dnes ráno som viezla najmladšiu dcéru a syna a na jednom rádiu bežala reklama na Lolka a Bolka v polštine ( taká parodia, malá sa ma pýta a mami čo je to šukajú a syn sa začal rehotat a vraví jej že to trtkajú , vravím mu:Synu jednu ti vlepím , ved ona ani nevie čo to je a malá na to : vime , viem to robia to tutu nunu a maju sex ako diviaci :grinning:.
20. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Mama, co je toto?
To je prsteň.
Pičen. - podarilo sa dcerke zopakovat.
A toto je prst.
Pič. - zopakovala zasa.
Taaak, Lucinka, a teraz chod tatinovi povedat, ze mama ma na prste prsten. :grinning:
O chvilu som dostala od muza hubovu, ze co ju to ucim... no oplati sa venovat dietatu?
20. črc 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
20. črc 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulý mesiac obidve naše feny hárali a malá si to všimla, tak som jej vysvetlovala že z pipinky im tečie krv lebo háraju .
Včera mi začali moje dni , a ako som bola na záchode som sa utrela a spláchla, lenže ten papier nespláchlo ostal na povrchu a malá išla cikat , videla ten papier , pozrela na mna a sa ma spýtala : Hájaš ?
20. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
@ined77 z toho vaseho kluka rvu smichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@camelinka ..ono to má i stinné stránky, je strašný divočák a neposeda, ale člověk se s ním zasměje, to jo :grinning:
20. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 jojo to verim, nase mala je neskutecny tajfun a na tohle obdobi se tesim ale i bojim :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka ...radím, zapisuj si výroky..je to bomba si to pak přečíst :wink: .
naše malá bude myslím taky unikát :grinning: , ale tak to má být...aspoń se na té mateřské nenudíme že :wink: :grinning:
20. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 jojo diky, mam to v planu :grinning: . no nenudim se uz ted, nechapu kde se v tak malym tvorovi bere tolik energie kdyz ja uz padam na hubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
boli sme u lekarky.cakali sme v cakarni a viki zahlasila na celu plnu cakaren-mami idem kakat,ale iba kakat dobje!? Isli sme na wc a mala mi hlasi-To neni dobji zachod.Nas zachod doma je lepsi. Pytam sa ze preco.a viki-lebo tento je studeny a nas ma teplu dosku.
20. črc 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Naši známi mali dcéru cca 4 ročnú - keď si z vonku doniesla zvyk na všetko hovoriť do pi.. Skúšali podobrom vysvetľovať, že takto sa nehovorí -nepomáhalo a keďže sa blížil Mikuláš rezolútne vyhlásili, že sladkosti dostanú len deti čo hovoria pekne. Reakcia na seba nedala dlho čakať: Tak ja toho roku nedostanem nič na Mikuláša ta do pi... :grinning:
20. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
A ešte jeden-kamoška keď bola malá bola u babky čo ju varovala. V nestráženej chvíli pojedla lieky čo mala babka nachystané. Skončilo to výplachom žalúdka, a keď sa malej slečny opýtali, prečo pojedla babkine liečiky milé dievčatko zahlásilo, že preto lebo babka jej nedáva jesť a ona bola straaaaašne hladná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Babka skoro infarkt dostala.
20. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Moja 5 ročná dcérka miluje kvietočky a vždy sa vypytuje ktorý sa ako volá... No a raz mi vysvetluje: tento kvietok sa volá "Milovník" bodkovaný :slight_smile: , samozrejme myslela ľubovník bodkovaný. Pýta sa babky: babi ty si už videla "podprsienku"? Babka samozrejme nechápala zmyslu otázke, kým jej Karinka nevysvetlila, že to je taký kvietoček, ktorý rastie na jar. Myslela prvosienku...:grinning:
20. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Nasich znamych 4rocny syn:
Mamka: Patko, umyl si si zubky?
Patko: Skoro hej!
20. črc 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Davala jsem Eli (2roky) tasku s vecma na pisek a rikam ji vem ji za usi a ona si ji zacala veset na ucho. Nyni je v kurzu veta: nakej brouk. A venku jeden byl a ja rikam,ze utika a ona mu zacala fandit: do toho! :slight_smile:
20. črc 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek