• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Minule v rádiu hlásili v dopravnom exprese, že pri ceste chodí človek a v tme ho nevidieť. Moja to vyriešila: "Nech si
oblečie relaxačnú vestu!" :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
A ešte jedna keď Lucka vinšovala ocinovi k 39. narodeninám.......Ocko, všetko najlepšie, hlavne veľa lásky a aby si
počúval maminku....." :wink: Tak toto sa jej teda podarilo.
25. říj 2012 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@kocko aj moja tak blahoželá každému a keďže u nás je veľa detí po ktoré chodia starí rodičia, alebo sa o ne počas týždňa aj starajú, tak to rozvíja-zrejme ako to v škôlke počula...aby si počúvala babku, dedka, ocka, mamku.....a toto želá aj svojej babičke kľudne. okrem teda zaspievania HEPY BRRRRSDEEEJ TUUUUUU JUUUUUUUU...čo donedávna spievala Hepy brrrrrsdej chuuuuuujuuuuu
25. říj 2012 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
S malým sme šli na procházku, kousek od domu zakrákala vrána-malý na to:,,mami, zvoní klokan, musíme už domů'' :grinning:
25. říj 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Dnes jsme šli na odběr krve kvůli podezření na boreliozu a Terka se šprajcla v čekárně a když jsem ji chtěla odtáhnout do ordinace začala křičet "živou mě tam nedostanete!!!" :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (47)
Pred obedom:
Filip: Mama, mozem si dat nieco na pitie?
Ja: Dobre, ale musis vsetko zjest!
Filip: Tak dobre, skusim sa pokusit.
:grinning: :grinning:
25. říj 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
Manžel kouří. Včera jsem Samovi četla knížku o veselé mašince a jak tam byly okolo mašinky nakreslené obláčky kouře, tak začal nosíkem "čuchat" - říkat mi, že to je kytička. Já na něj - Same, to není kytička, to je kouř, jak se z mašinky kouří - a Sam se nad tím chvíli zamyslel a pak povídá TÁTA :slight_smile: To si muž večer za rámeček nedal :grinning:

Kromě toho jakmile venku na procházce vidíme vyhozenou krabičku od cigaret, tak to je taky "táta" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. říj 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Maly 4r ma taha z chodby do kuchyne. Stupne si na stolicku, pozera von oknom a vravi zdesene - mama , nevidim. A vonku hmla,ze nevidno na 10cm. :grinning: Chuda , nevedel, co sa deje.
25. říj 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Kika-6,5r.-učila babku lúskať prstami, babka sa všelijako snažila ale nešlo jej to...a kika jej"babka, ty máš také sypké prsty!"
25. říj 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
perlička ze včerejška...synovec 10let...bavili jsme se o ježíškovi, co by si tak kdo od něj přál a filda, že počítač...a pak vzal do ruky katalog dráčika a prý ještě tohle by se zhodilo a tohle by potřeboval...a já mu říkám, ty fili ale počkej, to už by jsi chtěl od ježíška dost nemyslíš?..a on prý..proč?...nemá mít takovou funci :grinning: .

matýnek dnes..mami, mě něco bolí v nosíku..
já.. ukaž, podívám se a maty na to..ale mami, stejně tam nic neuvidíš, mám tam tmu :grinning:
26. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
oprava: funkci :wink:
26. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera za mnou zo zachodu pribehol nateseny maly,ze : Mamiíí, vies co sa mi podarilo? som si naraz kychol aj prdol :grinning: :sweat_smile:
27. říj 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (28)
před chvílí zase syn zaperlil.. :grinning:
si hezky kreslil, v tom se zvednul, šel ke mně a říká mi: maminkooo, že se neříká pánovi policajtovi "ty pi*o" :grinning: :zipper_mouth:
naprosto netuším, kde na to došel :grinning: a on se u toho tvářil ještě tak vážně a kroutil hlavou, že se to jako faaakt neříká....no já v tu chvíli vybuchla smíchy...ač to teda není moc výchovné, ale to prostě nešlo vydržet :grinning:
27. říj 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
můj syn ještě nemluví, ale "vydává slovům podobné zvuky", tak si občas nějaká slova interpretuju. mimo jiné slova nevím a ano. náš dnešní rozhovor
- nosíku! jsi můj nosík (ok, je to ode mě trochu infantilní :sweat_smile: )
- "nevím"
- nevíš?
- "ano"
- říkáš ano, jen aby ses mě zbavil?
asi to nevyzní, ale vypadalo to opravdu jako rozhovor :dizzy_face:
27. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tchýně: Ty moje malé sluníčko
Sofie: Já nejsem sluníčko, já jsem Sofinka Machová
Tchýně: No to jsi, ale jsi i moje sluníčko
Sofie: Tak jo a maminka je tatínkové zlatíčko a Ty jsi dědova stajá pejza (stará perza) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2012 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
@ined77 - logické vysvětlení, co bys chtěla vidět ve tmě?! :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beruska24.9. ..vždyť jo, na to nebylo co říct :grinning:
27. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yukki ale najvacsi gol bol, ked sme v julovej horucave sli po meste, lizali zmrzlinu, a on si na plne hrdlo vyspevoval pesnicku od Petra Nagya: "Vianoce, Vianoce, ticho sneží v nás, Vianoce, Vianoce, konečne sú zas...." :grinning:
27. říj 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
synovec(2,5r.) sa pyta mamzela, ktory bol na zachode: kakas? mm odpoveda ahmmm, synovec: tak uz by si mohol skoncit :grinning:
27. říj 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
26 mesacny syn sa domietal vyzut po navrate z vychadzky so slovami:
Maminka, som velmi najedeny a som stary a nefunguje mi to.....a otrcil mi nozicky, mamina vyzuj ma .... :slight_smile:
27. říj 2012 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zizala79 Hezký :slight_smile: Malej taky kdež ještě jenom tak žvatlal slabiky, tak jsem si ho jednou mazlila a rozplývám se nad ním něžně a povídám mu - Jsi moje malinkatý milovaný miminečko? - A on se na mě podíval a rozumným hlasem jasně prohlásil: "NE!" :grinning:
27. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@romcovaklarka Taky vedu podobne rozhovory s dcerou (2roky).
Jsi moje miminko?
Ne, holka!
Tak jo, tak jsi moje holka. A co jsem ja?
Taky holka!
Jeee, no mas pravdu! A co je teda tata?
Mickey Mouse!
27. říj 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
27. říj 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tepla ciapka objem je 51cm

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že objeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dnes si chalani poupratovali izbu, vsade cisto, poriadok - uprostred stol a dve stolicky. Starsi /5r/sedi za stolikom a prebera karty. Vravim mu - tak a teraz tu mozete veselo mastit s Riskom /4r/ karty. A on na to - mamka a ako sa mastia karty? :grinning: :grinning: :grinning: potom som si uvedomila,ze ked ranajkujeme, nachystam chlebik alebo rozrezem rohlik a poviem A NAMASTITE SI SAMI s cim len chcete. :wink:
28. říj 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Pozerali sme s babami film a dej sa práve odohrával v reštaurácii. Vaneska nevedela nijak pochopiť slovo "nóbl" , tak som sa snažila kadejak vysvetliť a vravím jej, že to je taká reštaurácia pre pánov. A Vaneska sa na mňa udivene kukne a pýta sa :" A prečo tam teda sedí aj DÁMA?" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Vcera z vrecka vypadla mojmu muzovi skatulka s cigaretami,maly ju rano nasiel a prisnym hlaso
m a zdvihnutym prstom vravi.tatik,ale ty si uz davaj pozor na svoje hracky.
A este ma napadlo,ale to uz bolo davnejsie,samkovi sa pacila reklama na kozel a stale mi kazal:kupis mne take mamka?ssamulko,to je pivo to mozu len velki..nejak ho to preslo a raz sa chcel napit mojej coly.zakazala som mu,ze to je len pre velkych.od vtedy bola samozrejma cola pre neho pivo.no a boli sme v potravinach,plno ludi,isli sme len pre colu,ked sme uz boli pri kase a samko odbiehal,som ho asi. 3. Krat upozornila,urazil sa a na cely obchod.tak vies co mamka?ty na mna kricis,tak ja uz ti nikdy nepojdem kupit pivo!!mala som dost.
30. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Števko mal cez víkend začervenalé očká a ráno sa mu "ťáááážko" otvárali...tak sme to s mm spolu preberali, že možno to má z prievanu alebo chytil nejaký infekt zo škôlky (jeho spolužiak mal pred nedávnom zápal spojiviek a pár ďalších to "chytilo" tiež...), ale našťastie do pondelka bol fit:slight_smile:.... Večer, keď išiel spať, tak som sa ho pýtala, že či ho už dnes cez deň neboleli očká,tak zahlásil: "Už nie, lebo ja som dostal určite ten "infarkt" na očko, keď som sa v škôlke hral s tým "pokazeným" Maxom!!"
30. říj 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Dnes...
Števko: "Oci, Vikinka mi robí zle, keď sa kúpeme!"...
Ocino :"A čo ti robí?"
Števi: "No, keď ja ju polejem na hlavu, tak potom aj ona mňa!"
:grinning:
1. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
Dcera otci říkávala jménem. Kdykoliv odkudkoliv přišel, ptala se ho: "Martine, de byl?" ovšem jak mluvila rychle, znělo to poněkud nepatřičně :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2012 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek