• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@ined77 keď sa moja dcéra dozvedela, že JEJ babka je moja mama, celý víkend u našich ma ignoroval. ,,Nepchaj sa medzi babku a mňa"
26. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Skoro 4leté dceři se zamotaly vlásky do uzávěru náušničky, což malá komentovala slovy:
Zaseknuly se mi vlasy v uchu!
:grinning:
26. bře 2014 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
A jiná situace, seděla na koberci, něco si tam brumlala, najednou vyskočí a volá:
Héééj, poslouchejte, co jsem vymyslela v téhle mojí hlavě!!!!

(no co by, blbiny :grinning: - akorát nás fascinovalo to její prozření, k čemu že má hlavu :slight_smile: )
26. bře 2014 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@modrofuzik11 kepuc fici aj u nas :grinning:
27. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taká PIČA v preplnenej pizzerii trošku zaskočí :grinning: alebo kokot na miesto kompot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Moj otec premenoval Mcqueena. Spravil z neho Rusa.- Mrkvin. Ale uz sa uci. :slight_smile:)
27. bře 2014 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Včera jsme byly s dcerou (5let) v pedagogicko psychologické poradně na posouzení školní zralosti.
Večer mi Kája důvěrně sdělila: "Mami, já jsem vůbec nevěděla odpověď na jednu otázku."
Já: " Na jakou?"
Malá: "Co bych dělala, kdyby vykolejil vlak.. Mami, co je to vykolejil?"
Já: "No, to je jako kdyby spadl z kolejí..!
Malá: "Aha, to bych zavolala spravovatele kolejí, že?"
Já: "No, paní pedagožka spíš myslela na to, že tam bude spousta zraněných a zmatek a tak.."
Malá, naprostý děs v očích.. : "Mami, ale já přece neumím nikoho obvazovat..! "
27. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@audri sakra tak s týmto by pani pedagogička zaskočila aj mna ... :grinning: a to som sestrička :grinning: myslím že by som kontorlovala najskor samu seba :grinning: ak by som to prežila :grinning:
28. bře 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
nasa vcerajsia aktualna "romanticka" debatka v posteli s mojou 5rocnou hereckou... :slight_smile:

"Mamiiiiiii vies co ? ja nechcem deti !"
"Preboha a preco Teri ???"
"No lebo mi budu musiet rozrezat brucho a vytecu mi vsetky creva !"

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2014 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Mami? Najskôr boli praľudia potom šmolkovia a potom pokemoni?
28. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
Babka nemala vytrhane chlpky nad perou :sweat_smile: a maly pri nej lezal a hovori, babi, ty mas fuzy???!!!!! Babka zahanbena tak sa snazi zachranit situaciu, ze vieeees, ja uz som taka stara.... a maly ze babi, ty budes dedo????!!!!!
28. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (41)
Ráno 6,30.Riškovi zasa išla obľúbená pesnička,tak ju chcel pustiť hlasnejšie.Sedela som chrbátom otočená k stene,kde majú susedia spálňu.Otočila som palec dozadu a vravím:"Ešte je skoro,ešte spia."A on:Ryyybyyy????? :grinning: :grinning: :grinning: (za mnou bolo akvarko)
28. bře 2014 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Dnes sme boli na výlete a zastavili sme sa aj na Kalvárii v B. Štiavnici. Malú to zaujalo, tak sme sa rozprávali pri každej kaplnke čo je na tých obrazoch.
Maminka a tu ho tí vojaci zabili?
Áno.
A prečo ich nezabil on?
Lebo,...
No neviem, podľa mňa preto, lebo to nestihol :sweat_smile:
30. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@siska53 u nas je zas Majko Jackson :grinning:
31. bře 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
syn sa hral na chodbe a zrazu sa rozbehol hore schodami, - pýtamsa kam ideš? - do spálne. - A na čo? - Na chvíľu
1. dub 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
no ,v byte mam jastericu,chceli mat dalsie domace zvieratko...no urobili to poza moj chrbat... ani neviem kedy ju do bytu prepasovali-no jedno co viem usla...
2. dub 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Este ked neboli mobily nam zazvonil klasicky telefon. Pani si pomylila cislo,pytala si nejaky mne neznamu osobu. Moja odpoved : "To vam asi preskocilo". Reakcia:" Asi ano."
az po zlozeni som si uvedomila,ako dvojzmyselne to vyznelo.
3. dub 2014 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
"Maminka, preco papas na veceru len masko a salatik?"
" Drzim trosku dietku, Viki, aby som mala mensie brusko..."
Viki ticho. Ked som sa najedla a odlozila tanier, pozera na mna , pozera a hovori:
" Mami a na zadku ti nezalezi?!" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. dub 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
aj s predlozkami je niekedy sranda. Zelanie syna: "aby sme zajtra vytravili pekny cas."
3. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Moja dcéra dnes zase perlila.Snazim sa ju odstaviť od dojčenia,tak som si bradavky prelepila a vysvetľujem,ze ma to boli a celkom to funguje:slight_smile:dnes rano zase pýta mliecko,a ja jej hovorím"Tatianka nemôžeš piť mliecko,lebo cici ma bolia" ona sa zamysli a a s úplnou vážnosťou mi hovorí "keby si zomrela,tak neplač,prídeme po teba":slight_smile: ja len dufam,ze prežijem:slight_smile::slight_smile:
5. dub 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mimusiacik tuším máš dnes sviatok. Všetko najlepšie prajem
5. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn: "Maminka, daj mi macíčkové cukríčky!" Keďže nepoprosil, hovorím mu: "A nechcel si k tomu niečo dodať?" "Nóóó, ešte aj delfínikové mi daj!"
6. dub 2014 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
chodíme okolo záhradiek domčekov a obzeráme kvietky.A malý nevie potichu ,ale strašne kričí keď rozpráva:"Mamííí aký krásny narcis,a tam majú tulipány,jééééj sedmokráska a mamííííí,ahááá hovnóó´."
6. dub 2014 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@akrim1311 A bolo kraaasne ? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@victory1 no akurát to nie,len dedko v záhradke čo si tam kopkal zostal zarazený :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Saska:
...vcera ma v skolke bolela hlavicka...
...a kde?
,.,na prechadzke...
...ale kde?
....vsak v skolke...
....laska,ale na ktorom mieste...
...tam jak je ta ulicka s tym pipi domom az po skolku...
:slight_smile:)))
7. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
-mami ovonaj mi ruku... (divne smrdela)...
-co si robila?
-hrala som sa v piesku a nasla som taky zaujimavy kamen...potom som ho stlacila a to bolo hovienko...
7. dub 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Alka prisla za mnou na zachod: ...ja viem preco po tebe tak nesmrdi a po papovi ano,lebo ty ked sedis na zachode tak mas rit cez celu misu a papa ma len taku malinku ritku a tomu ide smrad okolo von...
7. dub 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Cestujeme v aute,Saska (6r.) napchateho medveda pod trickom...akoze tehotna...dve babiky priputane na sedacke a hovori im..."ach vy dve...chcela som byt modelka a mam dve deti a tretie cakam...no co mozem byt modelka s takou postavou...jaj..."
...hovorim jej: " nemozes obvinovat deticky..."
Saska: "no dobre...tak mozem byt aj spevacka...tie su aj tlste... "
,..................
...................
Vystupime v McDonalde a ona stale napchateho medveda pod trickom...hovorim jej nech to okamzite vyberie...na co mi ona: ok...teraz si to vyberiem nech si o mne nemyslia ze som idiot ale v aute si zas zijem svoj zivot... :slight_smile:))))))
7. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (30)
Saska (6r.) ma zakaz na pocitac dnes,aj na tablet ...zapla som si pocitac,pozrela na mna a hovori: TO je jaky hnus ked matka provokuje dceru :DD
7. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek