• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
holky
šla jsem mýt okna k synkovi do pokoje a on mi říká : no mami,doufám,že u toho mytí nebudeš otvírat na mě ty okna!!!
a já na to : a můžeš mi poradit,jak jinak bych je umyla z druhý strany????
a dominik : tak je běž umýt z venku...
:fearful: :fearful: :fearful:
30. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminkatn,svokra sa najprv zarazila,no potom sa zacala rehotat,take su deti :grinning:
30. lis 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked bola starsia dcera skolkarka,mala 3 roky,rano ju vystrajal do skolky tatino, a zabudol jej dat nohavicky. :grinning: ,ked som pre nu poobede prisla,mala mi to cela hotova zvestovala: vies ako sa mi vsetci smiali? :grinning: ,samozrejme ucitelky sa tomu rehotali,ja som nevedela,co od hanby, :fearful: ,vyslo zo mna:nooo,ti chlapi...
30. lis 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel odchadzal do prace a lucil sa s nami.prisiel k malej/2 roky/,vybozkaval ju,a ona mu hovori:tatino, ty si taky d e b i l. :grinning: mala to samozrejme myslela ako lichotku,tak sa krasne,dobrosrdecno tvarila...
30. lis 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj syn ještě nemluví, ale když jsem jednou žehlila, ptám se ho: Jak dělá kravička? On ukázal na mě, tak jsem to řekla za něj: Jo, žehlí, pere, vaří.. :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přítel se mohl potrhat smíchy
1. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
odkvitnutej pupave som hovorila pindal :slight_smile:
1. pro 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dneska dcera zahlasila ze chce sexiky - keksiky - zaciname skoro :grinning:
1. pro 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
prasiatko ,si mi pripomenula jednu perličku, Nepovedalo t ožiadne z mojich detí ,ale zaperlil môj otec, on hovorí veľmi málo, ale toto stálo za to..
Moaj mama nosí dlhokánske tielka, babuľkovské nohavičky a tie dlhé tielka má vždy narvané v nohavičkách a tie spodky jej vytŕčali spod nohavičiek, boal zima, tak neholila ani nohy, ani bobra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tak stála po kúpaní pred televízorom, otec sa na ňu chvíľku pozeral a potom povedal: Aňu, ty si antisexi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, so sestrou sme sa tak strašne smiali, že sme sa nevládali pohnúť, doterz to poveiem, keĎ sa mama takto "zrichtuje" :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj baby, precitala som si len posledne 2 strany, ale narehlila som sa dostatocne :grinning: :grinning: :grinning:

moj Patrik, ked bol mensi, pustal dobre perly

behal lietal a strasne sa spotil, a po nejakom case vravi, vies, mamka, bol som spoteny, mokry, ale uz som sa odpotil
1. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velka Noc, chlapci sa vratili z oblievacky a mali sme ist k svokrovcom na obed.
Kym prisli, upravila som si vlasy, namalovala sa a obliekla nejaky kostymcek (tak ma asi deti este nevideli),
no a pri odchode z domu si ma Patrik premeral od hlavy po paty a povedal: " Mamka, ty vyzeras ako zena." Na co sme sa zacali s muzom rehotat.
No a ja som sa nepredvidavo spytala, ze ako vyzeram normalne. A maly bez zavahania odvetil: "Ako bosorka." No bolo sa mi treba pytat :grinning:
1. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás najviac perlí Matejko, vždy si vravím, že by som to mala zapisovať

Mamí, našiel som veľkého zeleného mŕtveho chrobáka!!
A kde Maťko?
No v mojom nose!

alebo dnes tresol Šimiho po chrbáte, tak som sa ho pýtala, prečo to urobil. On sa zatváril úplne nevinne a vraví
"Lebo sa nebránil."

a tá detská úprimnosť, čo sa vzhľadu týka je fakt úžasná. Pamätám sa, ako som sa dala ostrihať nakrátko, prvý krát v živote. Prišla som celá natešená domov a Kubík, keď ma zbadal sa skoro rozpakal. Jediné, na čo sa zmohol bolo "Mami, ty vyzeráš ako stará babka" No, mala som vtedy 22 :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik, ten chrobák je perfektný :grinning: , ale aj ostatné
1. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si raz dala opätky, a išla sme s Jarkom zo škôlky a on mi povedal: Jeeej, konečne klopkáš ako maminky :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raz som si hodila poobednajsieho slofika a starsi syn zacal cosi vykrikovat a mladsi ho upozornoval,ze:

"bud ticho,mamina oddychuje,co nevidis ze je kotna???"

a starsi na neho premudrelo,ze: "nehovori sa kotna,ale tekotna" :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Alebo: "mami,uz si nedas nainstalovat viac babatiek do brucha dobre?Uz nas je dost" :grinning:
1. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Alzbetka: "Dorotka, zlez zo mna, lebo dostanem kruh..."
5. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Malej Aluške som kupila dvd Rakosníček.A ona mi na druhy den hovori:Kde mam to devedečko.., A ja ze: ake? A ona,no ten Rozkošníček. :grinning: :grinning:
6. pro 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Moja Miška včera na prechádzke jednej známej prezradila,že tatinko má pipíka,Mišenka šušurku a mama bobra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mivava :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sme sa rozpravali s nasim syncekom o skolke(ma nastupit v januari),ze tam bude mat moc kamaratov a potom si moze nejakeho doviest aj domov atd.....a nas syn vzdy preferoval dievcata za kamaratky,tak vravi,ze on chlapcov nema rad,ze on si tam najde kamaratku - s blondatymi vlaskami a velkymi cickami!!!!!!! :astonished: ,upozornujem,ze takto doma nerozpravame,to sme cumeli a ked sme sa pytali,ze co bude s nou doma robit,tak vravel,ze bude pit mliecko z cicikov :astonished: !!!!....a vraj vtedy,ked pojde mama do roboty! tak uz teraz mam strach,co z neho vyrastie za "vtaka"

dalsie jeho hlasky - mami - kuracie masko je na kurenie????

- tato - ukaž mi tovoj zaludok (zalud) :grinning:
- mami - mozem sa ti zavesti za ciciky???(kojila som ho tri roky - tak si viete vdaka jeho hlaske predstavit,ako vyzerali potom).....
7. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som objavila pocmaranu stenu :angry: .kricala som na malu,ze kto to urobil,ona mi bez rozmyslania hovori - "certy".ja nahnevana na nu kricim,ze prosim ta kedy tu boli certy? ze" maminka ked si sa sprchovala" :grinning: .cervik maly,nema ani 3 roky,jak ju napadne hned taka vyhovorka. :slight_smile: a ako sa pri tom vazne tvari :sunglasses:
7. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj anjelik krásne povie cica a keď sme výnimočne cestovali autobusom ukázala na jednu pani v kožuchu a skríkla na celý autobus MŇAU. :grinning: Pani urazene zahlásila, že je to pravá norka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ankan :grinning:
10. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřenice uspávala malou,ležela na posteli a zpívala,když dozpívala dělala,že spí.Neteř se postavila v postýlce a říká "čekám,čekám".
10. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, prispejem aj ja....ked som dosla z porodnice...zacali chodit pomaly navstevy...pri jednej som musela prebalit maleho Samka....dobehol starsi syn, ktory ma 4 roky...a poznamenal.....Pozrite, akeho ma Samko maleho pipika,zato ja...mam vacsi..tak sme mu dali za pravdu. A on nato, ale ocko, ten ma pipik ako Samkova Noha....vsetci sme sa pozreli na seba a zacali smiat...co uz...ockovia su Naj.hahahaa
10. pro 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
slunicko 552. To mi pripomína ako moje slniečko rozosmialo babku keď sme boli u nej na návšteve: Zaspáva sama v izbe s tým, že jej nechám odchýlené dvere,nech ju môžem skontrolovať. Babka sa išla pozrieť či už spí a Paťka ležala na chrbáte a mala zakryté oči, keď zbadala pomedzi prsty babku skríkla na ňu KUK BABY. Babka sa neudržala a začala sa smiať, tak bolo načas po spánku.
10. pro 2008 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja omm inule prebaľ+ovala Chiarku, a jark osedel pri nás a potom zrazu vyskočil a povedal: Fuj Chiarka ,ty teda vieš zamoriť územie... :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som si, ze si dal maly na prechadzke do pusy kamienok... pytam sa ho: co to mas v puse?!... maly na to: jazyk... (mal prazdnu pusu) :grinning:
10. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá dnes : "maminka, ja som Sportakus a ty si báger, dobre?" :fearful: :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasa Simi raz dobehla a vravi,mama Romanko nakakal najprv mäkke a na to tvrde,vyzera to ako torta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek