• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
viki kazdy den vymysla rozne oslovenia malemu, dnes napr. ze: "martinko, ty stratena existencia" alebo "matko, ty detska poistka" :grinning: :confused:
11. pro 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
cetica :grinning: :grinning: :grinning: tak to ako na to maly prisiel :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
cairka a ako sa dá tváriť na báger? :grinning:
11. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to môj syn utrúsil potom čo som ho nechcela pustit behat do tmy s tým,že ho niekto ukradne.A on ved ta aj tak hnevám a ja bude mi to chýbat a on isto?Stačí povedat ja ta aj dnes večer ešte môžem vytočit ked ti to chýba. :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vinka, mna sa dnes spytal: "a preco si taka nasrataa?!" :astonished:

chichinka, no tu stratenu existenciu mi povedal, ze ma z jednej rozpravky o takych tucniakoch, ale to nevidel tak pol roka, neviem, co ho to teda napadlo :grinning:
11. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyprávěla jsem mému 2,5 letému synovi pohádku o Jeníčkovi a Mařence. 'Bedlivě mě poslouchal, ani nedutal. Povídám: Baba jaga chtěla děti strčit do ..... a nechala jsem ho to dopovědět a on povídá : do prdele.
12. pro 2008 v 01:42  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ivt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
monkula, to práve neviem :sweat_smile:

dnes mala veve úžasný rozhovor s jedným škôlkarom, sme sa prechádzali kolo škôlky, deti boli von a veve im tam nakúkala, tak prišla skupinka detí pozrieť, chvíľu sa rozprávali normálne a potom škôlkar na malú : " Buď ticho ty mestský policajt" a veve asi pochopila len policajt, tak mu kontrovala : " ked je niekto chorý, tak musí ísť sanitkou" :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, že sa porozprávali :grinning: :sunglasses:
12. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Citujem:"Maminka, ty si dievčatko? A kde máš podprsenku?"
alebo"Maminka, poďme do postele, budeme sa ľúbiť" :grinning:
A to sa tieto veci u nás vôbec nepreberajú-škôlka to istí
12. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mercy, si mi pripomenula... minule som vysla zo sprchy a viki sa ma pyta: "mami, oplachla si si spodok?" :grinning:
12. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
certica :grinning: Čo nás ešte čaká...
12. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Moja 3 rocna dcerka nastupila teraz od decembra do skolky, ked som s nej asi na druhy, treti den tahala dojmy so skolky dostala som takuto odpoved:
Teta Conny (pani ucitelka) povedala, ze ideme do "obyvacky", prisli sme tam, a ved tam nebol ziadny gauc, tak sme si posadali po zemi, ako taky tulaci, otvorila okno, ze aby k nam zavitalo slniecko, ale prisla len "kosa", potom vzala gitaru, hrala a ze mame spievat, ale ja som nespievala s nimi, ja som chcela spievat sama!"

Po tomto monologu som nemala odvahu spytat sa ci sa jej v skolke paci :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
langkofel :grinning: :grinning: :grinning: malá je dobrá, pekne to zhodnotila
12. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
langofel :grinning: :grinning: :grinning:
u nás začína perliť aj Chiarka...
boli sme včera na tržnici , chcela som dáky obrus na stôl... a Jarko ma stále ťahal aj do krytej časti, tam sú hračky, :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som mu povedala, Jarko, nie, tam to strašne smrdí (cítiť tam myši :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), a Chiarka začula len slovo smrdí a akurát prechádzal okolo taký puberťák, široké nohavice, hranatá šiltovka až po bradu a Chiarka zakričala na celú tržnicu: Fuuuj, jojo (ujo) kakal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A minule pozeral jark oJetix a medzi jednotlivými seriálmi sú reklamy a Choarka zbadala reklamu na plyšového psa, čo šteká, krúti chvostom atď, prišla k televízru, dala naň prst a sebavedome povedla: lala toto če :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
certica :grinning:
12. pro 2008 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Moja mala (2 roky) sa hrala s bratrancom (5 rokov) a segrenkov (4). A nechtiac ho udrela. Tak on hovori segrenke, ja sa s nou uz nebudem bavit. A ona: ' To bola nehoda, je mala, daj jej este sancu!'
12. pro 2008 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Marika :grinning:
13. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj mojej malej sa podarilo zaperlit... Objavuje prve slova a dost skoro sa naucila oslovovat nasho psa Georgiu... Muz sa s nou hral na sedacke, zdvihla mu tricko, aby skontrolovala, ci ma pupok, ostala trochu zarazene pozerat na muzove chlpate brucho, potom usmev od ucha k uchu a hovori Georgia :grinning: a potom ma (ako moja) a zacalo ho hladkat :grinning:
13. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
langofel, to bolo dobree :grinning: :grinning: , som to citala aj muzovi
marika :grinning:
13. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No s mojou malou skusenosti este nemam kedze je este malicka ale moja mama mi rozpravala zazitok so mnou. Ked otvorili prveho Batu v BA tak si nasporila peniaze aby si mohla kupit cizmy a mna zobrala so sebou. Mala som 3 roky a chodila som prvy tyzden do MS a ako si tak prezerala boty (bola som navlecena v kombineze a mala sal) tak sa na mna obzrela ako sa pasujem aby som sa vyzliekla a kedze mi to neslo tak som na cely obchod zakricala " do pi..i tak pomoze mi tu niekto" mama ma zdrapila a utekala so mnou von od hanby a ani cizmy si nekupila :grinning: co vsetko sa naucia deticky v MS ...
13. pro 2008 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
ahojte....moj trojrocny syn ma teraz take obdobie.stale nas buzeruje......ked sa mu nieco nepaci tak povie..hocikomu,bez zabran..."no to si si teda moc dvolil....." :sweat_smile:
13. pro 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,mame to podarene deticky,suprove vyroky.
dnes sme boli v obchode,platila som pri pokladni,mala/2roky/isla k dveram,otvorila ich,a drzala ich otvorene...
hovorim jej,Angelika,zatvor tie dvere,ide im sem zima.Ona mi na to hovori, sak ja im tu len vetram... :slight_smile:
13. pro 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
saska.t ved ti mali pomoct skor ako si im to musela pripomenut :wink: :grinning: :grinning:
14. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
danulka tak akosi, som zvedava ako mi vsetko vrati mala, kedze moja mamina vzdy hovorila "vsetko sa ti vrati v tvojich detoch" tak som zvedava co to bude ... :grinning:
14. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
saska, uvidíš o rok :grinning:
14. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
monkula- neboj urcite mi to vsetko vrati 3-nasobne, ked tak pozeram na tu moju bambulku :grinning: :grinning:
14. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi vozíme deti zo susedovcami spolu na striedačku.A ráno úvaha môjho syna zo susedou.Kajka ked povieš pica to nieje hrešenie ale ked dáš na C mäkčen tak to už hrešenie je. :grinning: Ale ja tak nerozprávam to si nemyslí. :grinning: No ked mi to muž povedal za hlavu som sa chytala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
včera sme išli večer s deťmi vo, všade tma, ozdobené okná, a ja osm ukazovala Chiarke, ahaa, ta kje svetielko, aj tam je a jark osa pridal, jeej ,tam sú sviečky ,tam tiež niečo blika a tam na balkóne je prádlo :grinning:
15. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mala Alenka mi rozveseluje moje dni i nadalej..najnovsie jej vytvory : Mami co ma chobotnica v šušure? :grinning: (Chcela sa spytat na atrament,ktory vypusta...) A druhy hlod z rana: Maminka bolia ma nozicky.Pomasiruj mi ich,ale nie s tym kremikom,co sa z neho robia šušne! ( cize nie s Diclobene gel!) :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme zatiaľ podobné hlášky od 6-ročnej netere (ale keď mi deti podrastú tak budeme mať určite o zábavu postarané :wink: ). Raz neter prišla za babinou (mojou mamou) a vraví: Babi ty sa na mňa budeš strašne hnevať. A nato zaviedla babinu do spálne ku stolíku, na ktorom ležali babinine okuliare a šnúrka na okuliaroch prestrihnutá :astonished: . Babina sa jej spýtala, či to spravila ona a ona nato: Nie, to padli nožnice na tú šnúrku a rozstrihli ju :wink: . No čo dodať, samo sa to...
Alebo raz v čase MS v hokeji, kedy sa ľudia viac bavia o hokeji, zahlásila: A po mňa príde Országh na veľkom aute a odvezie si ma :wink: . Vtedy mala zhruba 4 roky :wink: :grinning:
15. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek