• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
Rozprávka z platne:

Zlatá priadka Hanka plače a spieva: ... s tou mojou mamkou...ale tú už ja nemám....

Dcéra (5 rokov) sa pýta: A čo sa stalo jej maminke?

Ja: Zomrela.
Dcéra: A na čo?
Ja: No niečo jej bolo.
Dcéra: Hmm, niektorá rakovina sa dá liečiť, a niektorá nie.

:sweat_smile:
12. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Výborná stránka. Náš Filipko len pred nedávnom povedal prvé slovo, ale teším sa, keď začne perliť.
12. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes sme mali na návšteve 7-ročného synovca... Poskladali sme si loďky z papiera a púšťali ich dole potokom... Synovec kričal na celé kolo: "Aha, pozri Katka, loď, lodička, tam je, loďka, aha..." a loďka sa začala pomaly potápať - synovec na to: "Katka, pozri, PONORKA! Super, špica! Tam pozri!" a náležite pri tom poskakoval a rozhadzoval rukami :grinning:
14. srp 2010 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moja staršia dcéra ked´bola malá počula ako ocinko chrápe a povedala:"Teda ten náš ocino je ale riadny chrapúň!"a ked´sa naučila hovoriť R tak ho pchala všade a raz mi dala cukrík a hovorí:"Maminka a nachrúúúmaj,pekne cmúúraj"(malo byt cmúúlaj)no cibula bola u nás cikula a ked´sa ma v obchode opýtala či potrebujem aj cikulu a dožadovala sa odpovede... :sweat_smile:
14. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Sme na dovolenke. Obliekala som Natalke vecer nocnu koselu a mala mi hovori:
Mami, ja som taka napalena.....
A ja: Kto ta napalil, dusicka?
A mala: No, mami..... Ved slniecko, nie?!
(chcela povedat, ze je opalena.....)
14. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: super sa to tu rozpísalo.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ked mal syn 5 rokov, v skolke mu rano v satni hovori jedno dievcatko, ked nevedelo zavriet dvere na skrinke, lebo tam mala kopec veci. "Leo pomoz mi". A on na to: "Nepomozem, nie som tvoj manzel".
16. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dnes drzal v ruke semeno nejakeho kvetu a hovori mi. "Ja by som chcel nieco pochovat" ( zasadit do zeme).

Mensi mi hovori, ze aj on chce chodit na koliesko (na poobedny kruzok).
16. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nas syn se jeste porad uci slov je nato moc sikovny a dnseka mi rika "posin posin dědinu" - prosim prosim zmrzlinu ....tak je to take roztomile si to pisem ty jeho slova :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky něco přidávám:
Potřebovala sem uvařit oběd, malej byl v sedačce a začal pofňukávat, tak říkám Nikolce (3 roky) ať jde za Adámkem, že začíná plakat. Nikolka k němu přišla a říká mu : Co zase žveš halante jeden :grinning:
16. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Taky přidám historku: Šla jsem s mojí 3 letou neteří do nákupního centra a potřebovala jsem strašně na záchod, nezbylo mi než jí vzít taky do kabinky. Verunka se na mě podívala a zakřičela "teto ty máš ale chlupatou pipinu". Je tam hodně kabinek a ze všech se na ráz ozval smích. To už jsem táhla Verunku ven celá rudá a povídám jí "jen počkej, až budeš velká, budeš ji mít taky" To už jsme vycházeli ven a Verunka začala plakat a křičet"Nééé, nebudu, řekni že nebudu mít taky chlupatou pipinu" - všichni se otáčeli a já rudá až na zadku.
Nebo jednou jsem šla s ní a její maminkou do metra, já byla těhotná a Verunka křičí na nějakou paní " ta paní je taky těhotná nebo tlustá"? Paní bylo tak 50 :slight_smile: Teď je mému sinovi 10 měsíců a děsím se, co přijde.
16. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Fuj, synovi, jsem tatar.
16. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali :grinning: :grinning: :grinning: Naša malá se mně teda jen na záchodě ptá jestli mám pipinu :slight_smile: Jednou když jsme odcházely ze záchodu tak proti nám šla paní a Nikolka se jí ptá : jdeš taky čurat? Ta už nadělala ostudy....
16. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ked sme lukasa zo zaciatku posadzovali na nocnik - cistit zuby - tak raz cikal, inokedy nie. a raz. ked mu tak par krat po sebe nic do nocnika neslo, tak sa ku mne otocil a povedal:"maminka, pipik je pokazeny, zase mu nic neslo." a potom, ked uz zase islo, tak krical:"mami, pipik uz je oplaveny, uz ide." :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Boli sme v Terchovej. Sli sme na s detmi na vylet . Maly(ma 4 roky) pomrcaval niaku pesnicku. Nastupili sme do autobusu a maly sa ma pyta:" Mami, mozem" Ja: "Mozes" A zacal spievat na cely autobus, samozrejme " Nad Tatrou sa blyska, hromy divo biju" Zaspieval celu himnu, maly by ste vidiet sectujucich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Maly sa naucil hymnu od stredneho, ucili sa v skole :O)
16. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Prišla som do školky a učitelka mi povedala,ze moj syn s Ivom si cez obednajši spanok navzajom chytali cikulky...hmm..nevedela som ako zareagovat..tak som sa ho na to v prezliekarni spytala
Ja: Ty si chytal Ivovi cikulku?
Syn: Nieeee.. to on chytal mne!
Ja: No ale pani učitelka povedala,ze aj ty jemu.
Syn s vyrazom akoze aach mama ty nič nechapeš vravi : Mamiii...ale to som mu ja iba vracal :slight_smile: :grinning:
16. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes sme boli autom a manzel mal ruku na rychlostnej pake a maly: "Tato, drz volant!!!" :grinning:
16. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ukazovala som malej fotky z nasej svadby, ukazujem na dedka a pytam sa kto to je. Natalka mi sice neodpovedala na otazku, ale zahladela sa na jeho oblek, kde mal pierko - biele kvetiny a hovori: "Toto som mu ogrckala" :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zeny ste super!! dvihate mi naladu.. len tak dalej :slight_smile:
uz sa tesim na mojho krasavca kedy zacne rozpravat, aj ked este casu mame :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som dnes isla na wc a syn mi vravi "ja ta tu pockam mami a utriem ti ritku" :grinning: ledva som ho presvedcila, ze netreba :grinning:
16. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dioliana1 odkedy si dala link na túto tému, po večeroch som čítavala a dnes som to celé prelúskala :sweat_smile: som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nb je aj oprskaný trochu :sweat_smile: tak je to fakt supeeeeeeeeeeer tieto deťúrence :sunglasses:

Pridám jednu: moja malá je taká mamičkárka, všetko musí mať mamičku. Kakala na záchode a šlo to dosť ťažko, tak som ju povzbudzovala: No vidíš, už je bábätko, aj mamička :wink: a super aj ocko :sweat_smile: , malá po chvíľke sčervenania vydýchla: už ide kočík! :grinning:
16. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ľúbi ma ládne na svete - (riadne na svete :dizzy_face: ) (cca2roky)
Z vyznávania lásky: mamulienka milovaná,... vzniklo mamilunka a tak ma aj volá :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše jedy sa prejavujú odmietaním zdrobnenín: tá splostá chladniča! :rolling_eyes: (chladnička)
16. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Prišli sme od dedka a boli sme na oslave, Vaneska nadšene rozpráva svoje zážitky až keď sa ma začali pýtať, či tam mal Smer míting, som pochopila, že im rozpráva o Ficovi - kocúrovi :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Zatím jsem tedy přečetla jen poslední stránku, ale bavím se :grinning: :grinning: :grinning:

Taky máme doma treperendu, je s ní fakt sranda, vybírám něco z jejích perliček:

U sestry na zahradě je obrovská skleněná váza s dešťovou vodou. Barunka ji viděla (váza je asi tak stejně velká jako ona) a povídá: "Kelímek".
Viděla v televizi ukazovátko a povídá "brčko".
Jednu dobu jsem ji vodila s sebou i na WC (naše dítko je poměrně živé :sweat_smile:), ona viděla mě viděla "jen tak" a povídá: "Vykakaua" (= vykakala - maminka má tmavé chlupy, nooo :sweat_smile:).
A poslední perlička - to si o nás budete myslet, kdoví co doma neděláme :sweat_smile: Byli jsme se koupat, kolem plno lidí a naše Babu prohlásila: "Tatínek má pytuík (= pytlík)" :grinning: Kde to vzala netuším :sweat_smile:
17. srp 2010 v 00:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@suezana noo to mi taky kakame maminku tatinka a bašku a kajinku a sem tam vejunku (kamaradku) ale kocik nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ďakujem, ja to mám v hlave už 3 roky a asi nezabudnem :wink:
17. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby som sa pravidelne holila, ked sa budem chystat na nakupy, lebo nase male zive sidlo vyzera, ze bude v buducnosti hodne ukecane :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já taky něco přidám - od mé známé syn - má skoro 7 roků - byli v Chorvatsku a pak u nás trávil několik dní. Šli jsme vedle kostela a on povídá - My jsme byli v Chorvatsku a viděli jsme tam taky kostel, tak jsme si před něj oba klekli (má ještě 3,5 letou sestřičku), sepnuli jsme ruce a potom jsme šli dovnitř se pomstít (místo pomodlit :wink: ).
18. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě manžel, když byl Štěpán mimi, tak ho přebaloval a říká "Štěpáne, tak spolupracuj, spolupracuj" :grinning:
18. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek