Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
24. dub 2010

ahojky holky moje, tak ja jsem tu jen na skok, uz se pomalu chystame do Zlina, tak se mejte krasne ... 😵 😵

lamarika
24. dub 2010

Ahojky holky, tak jsme nakonec byli na tom obídku 😎 V práci mě nebylo potřeba, tak jsem se zbalila a šla za rodinkou. Obídek byl výbornej, dokonce jsem do sebe ještě narvala palačinku jako dezert 😉
Pak jsem jela dát malýho spinkat a manža ještě zůstal s bráchou na pivku. Jak se malej vyspal, tak jsem jela s Matýskem na narozeniny dcery kamarádky a před chvilkou jsme dojeli domů. Tátu jsme našli spinkat na gauči a pěkně to z něj táhne 😀 Ale to mi nevadí, protože to bylo výjmečně, normálně nepije.

Takže jsme měli dneska pěkněj den 😉

PS: za chvilku mi dovezou pizzu k věčeři 😅

janulle22
25. dub 2010

zdarec holky..
tak vcera super, ponavstevovali jsme, posedeli v cukrarne a pak jeli do zoo ... bylo to tam hezky, ale nemuzu si pomoct Olomouc je hezci... 😅 ale lachtania sloni byli uzasni... 😵 ...
jsem ted vstavala, tada uz o ctvrt na 8 pak sme sli do obchoda, najedli a ja zase zalehla a ted sem vylezla... 😀 naobedvame se a zhodim tatovi hrivu z hlavy a pojedem na fotbalek... 😉
tak se mejte hezky... 😵

elidule
autor
25. dub 2010

ahojky 🙂
to jsme měly všechny krásný víkend,co? 🙂 dneska teda bylo teplíčko,sousedi u našich se normálně už koupali v bazénu 😅 nejsem otužilec,takže se u mě nesetkali s pochopením 😀 ale na naší babičce bylo vidět,že by klidně taky hupsla do bazenu 🙂

jinak u našich s malou horor,ta tam snad probrečela neděli,chtěla být jenom u mě,špatně spala,všichni se tak snažili jí zabavit,nebo mi od ní ulevit 😅 ale nééé,tak jsem tak ráda,že jsem jí uložila a slyším ticho ☹ ........ 🙂

lamarika
25. dub 2010

ahoj holky, vikend supr, ale dneska jsem ho teda zakončila. . . Jela jsem odpo k našim, ale nesla jsem toho sbou do auta moc, Mates kvílel a ještě do toho pes neposlouchal. Tak jsem si dala klíčky na auto, ale pak jsem na ně zapomněla. Až u našich jsem si vzpomněla, že jsem je tam nenechala. Hnedka jsem se vracela, ale už tu nebyly. Takže jsem bez všech klíčů. . . Tak mě to mrzí ☹

janulle22
25. dub 2010

teda eli to tak je pokazde?nebo jen nemela naladu...? 😕
lami tak to je teda pech...☹ to se mi stalo ale s kabelkou...☹
sme si udelali na grilu kabanos a ted se kluci okoupali a pujde se spat... vikend byl super a doufam, ze ten dalsi bude taky stat za to...mame tatinka doma i pristi tyden ...bude holky maaaaj lasky cas 😵 😵 vyrazime s adou do mesta... 😉
jdem skouknout ulici na nnetu ...a spat... tak pro dnesek doubrou... zetra uz se vam budu plne venovat... 😉

lamarika
25. dub 2010

príští víkend má Mates oslavu narozenin a jeho povedenej strýček (manželův brácha) a povedená tetička (manželova sestra) si usmysleli, že mají jiné plány a nenajdou si dvě hoďky na to aby šli svému synovcovi popřát. . . 😠 Docela mě nasrali, ale na druhou stranu jsem ráda, že tam nebudou, alespoň bude klid. Každopádně jsem je naposled někam zvala.

Jani dobrou noc 🙂

janulle22
26. dub 2010

ahojky holky...
tak uz jsme od 7 vzhuru a arim tatovi papani do Brna, dneska mi odjizdi.... ☹ jeste musime sjet na k dr pro prasky a vyzvednout tatu an hlidani...dneska jsem kucharaka jak cvina... 😒 nakazala jsem tatovi at koupi v tescu hotove jidlo...neni cas ani nalada varit...🙂...
lami ja je taky nezvu... ani z jedne strany... 😉 udelame to s rodicema a mou tetou a to je vse... 😉 nabastime se, pokecaji rodice a ada je rad, ze ma okolo sebe nas ktere ma rad- doufam 😀
nas oslava taky ceka, ale az v cervnu... 😉 ale uz pomalu pokukuju po darcich, ale vubec me nenapada co.... 😅
tak aj jdu dovarit a za chvilu pojedem, tata jede na odpoledni, tak at to postihame...

elidule
autor
26. dub 2010

dobrý ránko
teda Radu,to je nepříjemný.já jsem jednou před krámem nandavala nákup a takovou ruční taštičku se vším jsem nechala na autě a pak jsem normálně jela pryč a vzpomněla jsem si na to,až když jsem byla daleko,vrátila jsem se,ale naštěstí se tam povalovala na zemi,jak mi spadla z auta,ještě že si jí zatím nikdo nevšiml 😒
jo Jani,pomalu se to stává pravidlem,já nevím,jestli se jí tam nelíbí nebo co 😖 když jsme tam třeba druhý třetí den,tak se to zlepší,asi jak si zvykne,ale jinak fakt hrůza,nebo je to mnou,protože když mě má na očích a přitom je u někoho jinýho,tak furt řve,ale jak si jí máma vezme do ruky a odejde na zahradu nebo do jiný místnosti,je prej zlatá a směje se 😕
jinak jsem ráno zapnula pc a strašně pískal 😅 a nechtěl se zapnout a asi až na po čtvrtý se rozběhnul
my měli buřty a taky se grilovalo,nějaký maličký klobásky - dobrý to bylo mňamka 🙂
my tenhle víkend asi budeme malovat,jestli dostaneme klíče od bytu 😵 přeju vám sluníčko a teplíčko a vůbec krásný počasí,ale kdyby u nás pršelo,nemrzelo mě to tolik,když uudem zavřený na bytě 🙂

janulle22
26. dub 2010

jeee eli ty mas krasne starosti... 😵 hezky si to uzijte... 😉 treba to je tebou, ze je zvykla hlavne na tebe...asi musis casteji jezdit at si mala zvyka... 😉
tatinkovi jidlo uvareno a uz sem ho i zabalila a pojede se k dr...pak na vas juknu... 😉

axi81
26. dub 2010

Holky, ahoj po víkendu!! 🙂 Vůbec nebyl čas se za vámi podívat...jestli jsou novinky tak sem s nima, protože nestíhám dočítat.

Lami, s těma klíčema - to je blbý... 😒 Je nebezpečí, že by je někdo mohl použít? To jsi je ztratila u domu? Můj taťka takhle ztratil jak peněženku, tak na druhý pokus i mobil. A známý kabelku se 100tis...ale tomu jsem to přála, kreténovi!!
😀

Měli jsme krásný víkend. Až na pátek - to byl pohřeb, ale od té doby už se to uklidnilo, dnes jsem i odvezla malou zase na hlídání, paní byla šťastná, že malou vidí. Do neděle jsem pak doma měla kamarádku, tak jsme v pátek vyrazili ven se známými z tenisu (ještě vzpomínka na kamaráda), v sobotu jsme byly s malou na bazéně, večer pak na soukromém řeckém večírku, který se mimořádně vydařil, včera v Polsku v rybárně na čerstvé rybičce...k tomu sluníčko - no krása!! 🙂

axi81
26. dub 2010

A dneska začínám s hubnutím do svatby 😖

elidule
autor
26. dub 2010

ahoj axi 🙂 měli jste nabitý víkend teda
nemáš co hubnout 🙂
týý jo,ztratit takovejch peněz - by mě odvezli 😀

Jani budu muset jezdit častěji a v létě tam i budu zůstávat asi na pár dnů,snad se to zlepší,bude okolo ní spousty lidí,musí si zvyknout 🙂

jinak jsme přišly z venku a splavený fuj 😒

lamarika
26. dub 2010

Axi ty jsis teda užívala 😵 Na hubnutí se vykašli, všechno to stáhneš korzetem 😉

Liduš taky bych šla malovat. Co máte vybraný za barvičky? A jak to dopadlo s tím domácím, bude odkupovat to vaše vybavení?

Klíče byly neoznačený, jen na jednom svazku byla cedulka s názvem ZŠ Benešova (klíčky od základky). Takže si myslím, že jestli si to někdo přečetl, tak je zbalil právě kvůli tomuhle svazku. Museli spadnou z té střechy hnedka kousek od baráku. Že patří ke mně by jít poznat nemělo. Jedině kdyby někdo kdo mě zná koukal na to jak zpadli z auta a rychle valil pro ně aby nás vykradl.

Jani a co to bylo za to jídlo?

janulle22
26. dub 2010

testoviny s kurecim a kecupem... 😉 miluje to... 😉 sme se najedli a ted se mi nechce nic delat... 😀 musim si vyzehlit paco a upravit se...ale jeste mam chvilku cas... a pak hura do skoly... 😀 dneska prcham na matiku, pisem pisemku a ja nemela cas se na to ppodivat...

lamarika
26. dub 2010

holky tak já valím, musím na návštěvu ke tchánovcům

elidule
autor
26. dub 2010

Radu,ještě pořádně nemám vybráno,ale něco světlýho utčitě,tady v tom starým bytě jsme snad měli jen tři zdi na vymalování,protože jinak jsou všude palubky a ten byt je strašně prosvětlený,takže jsme si dovolili tmavší barvy,ale tam asi ne,mám vzorníky,něco vyberem 🙂 bílý zdi moc nechci,ale zase to nevymalujem jako papouška 🙂 jinak ten nábytek: domácí ho odkoupí v případě,že se mu sem nastěhují nějaký "normální lidi" a ty kdyby neměli sami peníze na odkup,tak on to vezme a dá jim to do nájmu,ale prej,jestli se mu nastěhuje jeden dva chlapi,tak ty ať si to koupí buď zasvý nebo nic a vezmeme si to do novýho,bojí se,že by to koupil a nájemníci mu to zničí 😖
tak uvidíme,buď to udáme,nebo vezmeme sebou a hotovo,akorát bude víc trošku práce s tím no

elidule
autor
26. dub 2010

Radu a jak to,že máš u sebe klíče od základky?

janulle22
26. dub 2010

eli a jak to ted bude u vas probihat?mate to nejak naplanovany...?

elidule
autor
26. dub 2010

no Jani,vidím to tak 😀 ve čtvrtek podepíšem nájemní smlouvu a dostaneme klíče od bytu, oběhnem vodu,plyn a elektriku a můžem na byt,tenhle víkend bych chtěla stihnout vymalovat a naměřit místnosti(bude zapotřebí nových koberců a buď lin nebo plovouček),koupit nový umyvadlo do koupelny a nový prkýnko na wecko 😀 myslím si,že to bude tak všechno 😖 protože manža straší s tím,že se zdi budou muset oškrábat a naštukovat,což zabere víc času,další víkend je fuč 😠 kdyby bylo vymalováno,šla bych tam s kámoškou nebo s mamkou a umyly bysme okna a koupily záclony,ten další týden bude muž od čtvrtka doma,tak se snad položí ty koberce,pověsí záclony a můžeme se stěhovat - mám to naplánový celkem jasně,ale kdo ví,co se zase vyvrbí 😝
jinak s domácím jsme dohodnutí,že sice začne shánět nový podnájemníky,ale vystěhujeme se tak,aby nám to vyhovovalo,protože jsem mu říkala,že nechci jít do neobyvatelnýho bytu (určitě musí být vymalováno a čisto a musím mít,kde vařit),tak aby se nestalo,že nás vystěhuje a nový být nebude hotovej 😖 ale je chápavej naštěstí 😀

elidule
autor
26. dub 2010

to samotný stěhování zabere tak jeden den,my toho tady moc nemáme a hadrů taky zas tak moc ne 🙂

janulle22
26. dub 2010

eli mas to hezky naplanovano, ted jeste aby to vyslo... 😉 doufam, ze to budete mit bezproblemu... jen to nakupovani- tech penez... 😒 ja nez abych koupila nove linio do predsine tak utracim za blbosti... 😠 😀 ale zas mame aspon hezke vzpominky... 🙂

tak ja se loucim a pomalu odchazim na bus... 😉 tak pa vecer...

elidule
autor
26. dub 2010

no právě,těch peněz tak ubývá 😖
a s tím plánováním - vždycky si něco tak namaluju a pak prd a všechno je jinak 🙂
ještě že jsme šly s malou ven dopo,už tam prší

tak se měj Jani a ať matika dopadne dobře

lamarika
26. dub 2010

holky nevěřili byste tomu, ale poctiví lidi nevymřeli! Teď jsem to po cestě domů vzala přes městskej úřad a nějaká paní tam ty moje klíčky donesla. Takže mám z prdele kliku a zpět svoje klíčky 😀

Liduš naplánovaný to máš moc pěkně a určo to vyjde. U nás jsme taky museli škrabat zdi a oštukovat a namalovat. Jenže nám to dělali malíři, jinak bychom se nikdy nenastěhovali. Klíčky od základky mám proto, že tam mám nějakou hodinu v tělocvičně, tak abych se tam dostala.

axi81
26. dub 2010

Lami, juchů!! Nemusíš měnit klíče ani od školy, ani od domu 😅

Eli, nezávidím ti to stěhování ani trochu... 😒 Ale je fajn, že máš plán. Já na vše taky musím mít plán. Když nemám, tak se nemám čím řídit a nic nevychází, nic mě nežene.

Já i když mě něco trápí, tak mám varianty toho, jak to může dopadnout. A na každou tu variantu musím mít plán řešení, vyrovníní se s tím atd., jinak nespím. Fakt... 😔 Teď teda nemluvím o fyzické práci, ale spíš té duševní. A ani ne o práci, jako spíš o těch trápeních, co v běžném životě máme. Rodina atd.

elidule
autor
26. dub 2010

Radu,no tak bezva 🙂 můj muž jednou přišel s tím,že ztratil klíče,hledali jsme,nemohli najít,už jsem volala skoro domácímu,protože tam byl klíč od domu i od pípáku na bránu,ale naštěstí,se nakonec objevily 🙂

Alex,já tohle znám 😒 musím si vše i kolikrát napsat,abych si to pořádně v hlavě ujasnila a je mi líp a cítím se klidnější,taky zvažuju všechny varianty,co mě napadnou,co můžou nastat a musím najít případný řešení,kámoška říká,že všechno řeším,ale mě to tak vyhovuje 🙂

už aby ty "hnusnější" práce byly za námi,těšm se,až půjdem do nábytku a budeme shánět skříně a do předsíně něco šikovnýho a koberečky do koupelny a taky nějaký kytky 😀

elidule
autor
26. dub 2010

tady se pěkně rozpršelo a nevypadá,že by mělo přestat,ještě že jsem skočila do krámu a koupila utěrky papírový do kuchyně 😅 já nevím,jak pro vás,ale pro mě je to nedocenitelný vynález 🙂

lamarika
26. dub 2010

to znám axi. Když mě čeká něco nepříjemnýho, tak si předem naplánuji postup co udělám a co řeknu a všechny možný varianty jak by se to mohlo zvrtnout. Většinou to všechno ale stejně dopadne všechno jinak. Taky musím plánovat věci dopředu, ale můj chlap je takovej, že mi na nějaký plánování prdí se slovy: Času dost. a to já začnu šílet

lamarika
26. dub 2010

tak tady je bouřka. . .

janulle22
26. dub 2010

ahojky kocky... jsem ve skole a mam psasni na pocitaci cosi sem si napsala a mam 1... tady je jeste fajn... doufam, ze ta bourka nedojde k anm...
lami odkud ty vlastne jsi....? na pase to nemas at vim jak daleko je ta bourka, pac ja sem poserka a strasne se bojim bourek, nebojim se jen kdyz je hans doma... 😀 je super ze se klice objevily, dobra zprava...

eli me aji to stehovani me bavilo byla jsem nadsena ze muzu balit talire a tad... jsem z toho byla fakt unesena, hezke naplanovane a slo to jak po masle... ale i se obcas chybycka vloudi a to si pak tata neodpisti hlavne ze mas vse naplanovano... 😀 😀 tak aj uz konxim na matiku nejdu pac sem an to ani nemrkla tak uz jedu dom... tak v 6 me ocekavejte tu 😀 😀