Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd 😞 Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂
eliduleautor
23. dub 2010
přemýšlím o nějakým cvičícím stroji,ale bojím se,aby mi nesloužil spíš jako věšák :-N 😃
janulle22
23. dub 2010
to jsme na tom stejne eli... 😃 😃
eliduleautor
23. dub 2010
já se jdu zkulturnit
janulle22
23. dub 2010
tak se mi neche...sem posbirala pulku kostek a zas sedim tu... 😃 kam vyrazis?
eliduleautor
23. dub 2010
půjdem s kámoškou ven na procházku a pak se jdu k ní mrknout na pokojíček,za tři měsíce čekají chlapečka
eliduleautor
23. dub 2010
existují nějaký šablony,podle který se dá malovat na zeď? jao že to obkreslím a pak jen vymaluju? chtěla bych nějak hezky vymalovat malý pokojíček taky
janulle22
23. dub 2010
toz ja myslim, ze asi ano, ale kde to netusim... :-N
ty se mas... 😉 ja sedim doma jak knedla... 😃
eliduleautor
23. dub 2010
kouknu v papírnictví asi :-N taky nic nevím
to je vyjímečně,jinak chodím ven sama :-|
janulle22
23. dub 2010
zkus to tam a nebo nekde na netu... 😉 ja taky pred barak s adou.... :-| ale ted se aspon da projet na kole...
eliduleautor
23. dub 2010
potřebju se seznámit s nějakou maminou a dětma - ale kde vzít a nekrást? 😃
janulle22
23. dub 2010
to jako si budes kupovat maminky?? 😃 😃
eliduleautor
23. dub 2010
no mohl by na ně existovat nějakej shop 😃 když já se neumím hnedka k někomu přifařit třeba na hřišti |-| bavim se to jo,ale že bych to posunula někam dál třeba jako že se sejdem příště - to už ne ]-(
janulle22
23. dub 2010
a co to ma spolecneho s penezma...?
eliduleautor
23. dub 2010
to se tak říká když něco chceš 😃 ,tak kde vzít a nekrást - to je jen taková metafora 🙂
eliduleautor
23. dub 2010
nemá to s penězma společnýho nic,to by to muselo být: kde koupit a nekrást 😃
janulle22
23. dub 2010
ja to znam, jen mi to ndochazelo co to ma spolecneho s tou maminou... 😃
eliduleautor
23. dub 2010
no já se poslední dobou (už přes rok) vyjadřuju jak tatar fakt :-|
janulle22
23. dub 2010
hihi v phode... 😉
lamarika
23. dub 2010
holky vy jste drbny :-N

Liduš v papírnictví maj dokonce takovou dekoračku co jen na ty stěny nalepíš. U nás tady toho maj strašně hafo a většinou do 100,- obrázky velký asi okolo 70 cm a víc. Taky jsem se už po něčem takovým dívala pro malýho, ale u nás se specializujou spíš asi na princezny ]-(

Na ty stroje se holky vyprdněte, akorát vám budou zabírat místo 😃 Co třeba stepr? Ten je malej a hodíte ho pod postel. Ke všemu není hlučnej, takže večer u telky O.K.
eliduleautor
23. dub 2010
já chtěla ministepper,ale ten není na dlouhý používání prej,jsou pak poruchový :-|
eliduleautor
23. dub 2010
já tady na ty nálepky koukala,ale maj malý se mi zdá a na tu zeď jak plivnutí :-S
lamarika
23. dub 2010
Tak jedině se zkusit podívat po těch šablonách. U nás tady, ale nic takovýho není. Co na netu nabo na mimibazaru?
janulle22
23. dub 2010
my se bavily o rotopedu? =-)
janulle22
23. dub 2010
tak tatinek uz je na ceste domu, tak ve 4 je doma..jupiiiii... jdem do obchoda at nam neumre hlady a pak ven... tak pa vecer na vas kuknu pokud nepujdem do hospode... x-) x-)
eliduleautor
23. dub 2010
néé Jani,jen o stroji na cvíčo 🙂
eliduleautor
23. dub 2010
tak jsme přišli z venku,malá ztropila povyk v parku,nemohla nějak usnout chuděrka moje,řvala a řvala :-| ale nakonec zabrala a zaspala i šílenýho kluka na prkně,kterej dělal takovej kravál 😃
janulle22
23. dub 2010
tak sme pokoupil pogrilovali a ted uspime prcka a pojedem na chvilku do hodpody... 😉
lamarika
23. dub 2010
Dneska se nám vrací táta domů, tak se těším. Na zítřek jsem si všechno pozařizovala abych nemusela do práce a jak na potvoru se to všechno zase zhatilo a budu muset jít. To máme naplánovanej oběd v restauračce 😞
eliduleautor
23. dub 2010
taky jsem byla s kolegyní z bývalý práce na kafi,nakonec jsme i jedli (jako vždy) a bylo to výborný 🙂

Radu :-| vždycky jak naschvál že jo? člověk se nemá těšit - pak to nevyjde ]-(
eliduleautor
24. dub 2010
ahoj holky,asi tady moc nebudete,když máte doma tatínky,ale stejně vás zdravím 🙂
ten můj jel opět k rodičům a po nějakých návštěvách,odpoledne máme nějaký zařizování s našim domácím,tak o zábavu taky postaráno
hezkou sobotu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli