Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

benotka
2. pro 2009

Ahojky,
Ivis což 😀 nedočkavá jsem, ale spíš si myslím, že z toho nic nebude. Včera jsem dělala test a nic-bílá plocha, žádná dálnice, jen jedna silnička. Mrcha nevychovaná si dělá co chce 😉

ivis85
3. pro 2009

Ahoj holky 🙂
Je to mrška, možná jí i klidně čekej, když ti takhle chodí jak se jí chce, tak ani nevíš, jestli jste se trefili do ovulace, né?Já teˇpočítám tak 14-16 den ovu a dáváme si pozor a tento měsíc musela být o 3 dny dříve, páč mrcha se taky objevila o 3 dny dřív jak jindy.

qualka
3. pro 2009

Ben: takže to asi nebude mimi,viď? 😒 Tak aby hlavně už dorazila.
Ivi a vy se tedy už taky snažíte?

benotka
3. pro 2009

Ahojky, hlavně ať ani nedorazí 😀 . Samozřejmě počítám se vším. Jinak já ovulaci nějak neřeším, až teď se začínám víc zajímat, ale neberu to jako tak, že se jdem milovat protože by mohly být vhodné dny. My jsme se prostě začali od 14.11. milovat bez ochrany. Ale jelikož jsem se nakazila tady na koníkovi, tak jsem si vzpoměla a zapsala dny kdy jsme sexíkovali a podle mě jsme se snad do ovu museli trefit. Tři dny mi dokonce bylo odpoledně špatně od žaludku, jen tak bez mnou nalezené nějaké příčiny. A nebo už jsem jen tak zblblá. 😀

qualka
4. pro 2009

To já myslela, že aby dorazila, když už test vyšel negativně...aby jsi kvůli tomu nemusela k doktorovi. Kamarádka takhle chodila na ty injekce...fůůůj.... 😒

nevestinka2010
5. pro 2009

tak co dnes, nejake novinky?
ja mam v praci mazec, takze pres tyden nestiham na net chodit.Jinak ok, ale uz by klidne mohlo byt jaro 2010 - bliz ke svatbe a mimcu 😉
mejte se vsechny fajn

ivis85
6. pro 2009

ahoj holky, tak já tu bloumám v noci, čekám až mi dopere poslední pračka 😒
qualka, my se určitě nesnažíme, ještě nám zbývaj nějaké dodělávky a pak bych si ráda ofrkla, než mi začne kolotoč stresů, vyšetření a hormonálních výlevů, vidím to teď u segry ... 😅
tu ovulaci si tak jako trochu hlídám, kdy se právě máme chránit,ale ani tak to zas tak nehrotíme 🤐
benotka a kolikátý DC jsi?

benotka
7. pro 2009

Dobré ranko,
qualka-promiň, já jsem tě špatně pochopila. K doktorovi na vyvolávačku rozhodně nechci, ale vidím to tak, že jsem testovala moc brzo. 🙂
Ivis- ty teda ponocuješ, ještě že se to prádlo pere skoro samo 😀
Dnes jsem 45DC, minule bylo taky 45. Poslední tři noci se vzbudím kolem 4 a nemůžu spát tak 2 hodiny než usnu zase, teda dnes ne, jelikož jsem vstávala v 5 do práce, tak jsem byla vzhůru jen hodinu. A nevím proč. Manžel říkal, že ani nemusím testovat, že je to jasný-o víkendu my dvakrát hrkly slzy do očí skrz blbosti. No uvidíme. Nebudeme předbíhat, že?! 😀

ivis85
7. pro 2009

Ahoj
no hormony v těhu dělaj dost!!! 🙂 tak se budeme těšit
já měla o víkendu taky jednou slzy, ale né z hormonů, manža přestal kouřit a je nervní jak ho neznám, tak mě trošku zpražil a pak se omlouval až do alelůja ...
Já mám dnes od rána žaludek jak na vodě, asi nějaká střevní chřipajzna 🙄

nevestinka2010
7. pro 2009

benotka> tak snad uz brzy bude jasno 😉
ivis> to je fajn ze prestal kourit, i kdyz je nervni, ale to prejde a je to supr
ja meho mileho taky honim at uz se na to vykasle a zertem mu vyhrozuju, ze si ho nevezmu, kdyz bude kourit
😅

benotka
8. pro 2009

Ahojky holky, tak zatím jasno není, dnešní ranní test negativní a MS zatím nic.
S tím kouřením se já nemusím ani snažit, manžel už s tím nepřestane 😉

nevestinka2010
8. pro 2009

benotka> myslis ze by neprestal? A kouri hodne? ja sem kourivala, ale uz v dubnu sem se na to vyprdla a jsem stastna! Ale je pravda, ze chlapi to maj trochu jinak...

benotka
8. pro 2009

Nepřestal, toho by to dřív zabilo. Kouří hodně a říkal, že to kdysi zkoušel, ale že to nejde, navíc do jeho kanclu chodí všichni kouřit, tak by nakonec stejně podlehl. 😉

nevestinka2010
11. pro 2009

benot> tak co? 😉 ted uz by melo byt jasneji ne?
tak manza at radejc kouri, nez by ho to zabilo...
😅
no ja mam vyjadreni od gynekolozky, ze ten problemek u me bude asi fyziologicky, ale pro jistotu si zajdu v lednu na odber krve na vysetreni hormonu a mozna me posle i na sono prsu, ale to nevim, jestli za tech par dni dovolene stihnu...
Jinak vse ok, co vy? Mejte se

benotka
14. pro 2009

Tak děvčata MS dorazila v sobotu, tak bude tento měsíc probíhat intenzivní snažení 😉

nevestinka2010
15. pro 2009

benot> tak hodne stesti! a vis kdy tak mivas ovu, kdyz mas tak dlouhy cyklus?
holky ja nasla tema 'zaciname v lete 2010' a tak se tam presouvam 😉

ivis85
17. pro 2009

Ahoj holky, já se nikam nepřesouvám, ale nemám moc času s vámi plánovat 😅
Nicméně jsme s plánem trochu zpomalili a začneme plánovat tak za rok? Jsme unavení a ve srtesu, nic vhodného pro početí ...
Zítra mám den dovolené a budu brát z gruntu obývák a kuchyň - už bylo jakž takž hotovo a přišel truhlář obkládat sloupy a piliny jsou všude 😖 a k večeru si stěhujeme peřiny a bydlíme, jinak už tam hodně věcí máme přesunutých.
Momentálně máme problém se stromkem 🙂 já chci živý a nemůžeme najít žádný tak akorát, buď je holý nebo až moc košatý, chjo :-/ to je trápení
Benotka, držím pěsti, ať Vánoční snažení přinese ovoce 🙂 zkoušela jsi pít ten kontryhelový čajjj???? 🙂

benotka
19. pro 2009

Ahojky, kdy mám ovu nevím, nijak to nepozoruju. 😉
Kontryhelový čaj jsem zatím nezkoušela, ale v pondělí si ho koupím 😉
My jsme dnes byli v kině na Avatar v 3D a bylo to perfektní.

ivis85
21. pro 2009

Tak to je fajne, já bych se chtěl astavit v kině na stmínání 2. Jednička byla skvělá 🙂
Ten kontrahel upravuje cyklus, fakt doporučuji!!! a na ovu jsou testíky ... až se ti to trochu zkrátí, tak je můžeš zkusit ... u mě fungovali.
Holky nevím, jestli za váma ještě do svátků dorazím, takže VŠEM přeji krásné Vánoce, bohatého ježíška a spokojené svátky v kruhu nejbližších!
Zatím ahoj Ivi

qualka
27. pro 2009

Ahojky holčiny,
přeju vše nej nej nej do Nového roku a ať se přemístíme všechny přiští rok do diskuze Těhulky 2010. Jak se všechny máte a co je u Vás nového? Já mám letos smutné svátky, už týden mě bolí přední zub, čistili mi kanálky, ale zítra jdu znova, protože to nepomohlo...ach jo...ještě, že mám doma oporu. Miláček o mě moc pečuje. 😀 Jinak v tom březnu, jak jedeme do USA, tak možná se tam vezmeme, protože sebou bereme moje i přítelovi rodiče. Mají tu dovču jako dárek k Vánocům...:o)))

ivis85
30. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem se po svátcích připojila, už se nemůu dočkat, až zajedu starý režim, jen se válím a něco sunu do pusy 😠
Qualka tak to držím pěsti ať vám to vyjde, je to romantickýýý 🙂 a krýsný 😉
Benotka - sem ti radila ať piješ kontryhel a já si pro něj jdu zas do lékárny. Tento měsíc se mi cyklus prodloužil na 34 dnů 😖 je to otrava. Teď jsu mejt okna, takže taky žádná radost ... 😝