Snažilky 2009. Najde se někdo na pokec?

skretik
15. črc 2009

Ahoj holky, najdou se nejake predsnazilky na pokec ( holky, ktere se zatim nesnazi, ale do konce tohoto roku by rady zacaly).

bamb27
24. črc 2009

marus "jesen" je podzim... kludne sa pytaj, niektore slova mame fakt dost odlisne 😉
Ja este aky taky prehlad mam ... ale ivis sa pokusi dat nas do tabulky aby sme sa lepsie orientovali 😉 ..vsak ivis?

maruska39
24. črc 2009

jéé jak jednoduché 😅 No jako já a slovenština to je něco musím se vždycky soustředit,rozumím ale fakt některé slovíčka neznám až mě to mrzí,že jsem tak negramotní co se týká slovenštiny ☹
tabulka bude super! 😉

ivis85
24. črc 2009

VYROBÍM!PAPA

blondata.sestricka
24. črc 2009

Jsem zpět 🙂

Vítám novou tvář, kam nám zmizela? 😉

Marus, však taková dovča stačí na odpočinutí a alespoň je nějaká změna,než bý pořád doma 😉

Ivis, tabulka je dobrý nápad 😀

maruska39
24. črc 2009

sestri to ani o odpočínku nemůžu mluvit,ale je fakt že to je vytrhnutí z denního stereotypu a to je fajn! 😉

blondata.sestricka
24. črc 2009

tak jako odpočinek od své domácnosti, ne odpočinek jako odpočinek 😀 S rarachem si moc opravdu neodpočineš 😝

blondata.sestricka
24. črc 2009

Tak holky, víkend může začít! 😉 Krásný víkend 😀

lussyn
27. črc 2009

Ahojte všechny, tak kdepak jste?Tady se vzorně dodržuje víkend, ale už je pondělí kočky, tak kdepak jste?Neříkejte, že se všechny dovolenkujete a jen já makám 😀 ?

bamb27
27. črc 2009

ahoj lussyn.... makam aj ja 😉 Aky bol vikend?

lussyn
27. črc 2009

🙂 Tak to jsem ráda Bamb, že v tom nejsem sama 🙂 Můj víken nic moc.V sobotu jsem byli na svatbě sestřenice, ale počasí nevyšlo a vzdhledem k tomu, že oslava byla ve stylu garden party, a od rána pršelo a byla zima, tak podle toho to taky vipadalo.A neděle byla pracovní a do toho mám nemocného dědečka, což mě momentálně trápí za všeho nejvíc, takže nemám na nic náladu a nic mě nebaví.Prostě starosti.A co ty, jak jsi se měla?

bamb27
27. črc 2009

ja som sa mala tak striedavo... skoro ako to pocasie... ale aj napriek piatkovej "hadke"s muzom to bol pekny vikend... vlastne to ani nebola tak hadka ako vyjasnenie si nasich predstav, len to bolo trochu emotivnejsie, samozrejme, ze po hadke nasledovalo to prijemne "udobrovanie"
V sobotu mensi vyletik a vcera tiez pracovne 😉

blondata.sestricka
27. črc 2009

Ahoooj 🙂
Lussyn, také jsem v práci 😒
Bamb, tak hlavně, že jste to s manžou udobřili 😵

lussyn
27. črc 2009

Bamb přesně, hlavně, že už je dobře, u nás v sobotu také něco podobného proběhlo, ale mrzí mě to do dneška ☹
Sestři ahoj 🙂

blondata.sestricka
27. črc 2009

my se vždycky rafnem kvůli nějaké blbině 😖 Nikdy nic vážnýho 🙂 Většinou za to stejně můžu já, protže se to stane vždycky v době, kdy mám blbou náladu, nebo si něco špatně vyložim a přitom vim, že to Kuba myslel dobře 😀 no, je to zamotaný 😀 😀

sartira
27. črc 2009

Dievcata hlasim sa do klubu snaziliek 09 kedze by sme sa velmi chceli posnazit v oktobri/novembri cize rijen/listopad. HA som vysadila pred 2 mesiacmi, ale napadlo ma, uvazovali ste o nejakych kontrolach resp. prehliadkach predtym? Niektore pisali, ze mali zdravotne problemy, tak asi maju prehliadku povinnu 🙂 Verim, ze nam to vsetkym vyjde na prvy sup 🙂

blondata.sestricka
27. črc 2009

Sarti ahoj 🙂
Já jsem sledovaná u lékaře ze zdravotních důvodů, ale jinak by mě asi žádná kontrola samotnou nenapadla.
Já teprve vysazovat budu- v listopadu a to budu mít i prevetivku na gyndě, tak mě to hezky vyšlo 😉
Jsi vadaná? Kolik Ti je let? takový malý výslech na začátku 😀

bamb27
27. črc 2009

lussyn, sestri... my sme sa vsak nehadali kvoli ziadnej malickosti.. ale kvoli celkom dost podstatnej veci... najsmiesnejsie na tom bolo to, ze ked sme sa obaja ukludnili, tak sme prisli na to ... ze sme vlastne obaja tvrdili to iste, len kazdy z ineho uhla 😉 Ale zas, lepsie je dobre sa pohadat a vysvetlit si veci, ako to tutlat to v sebe 😅

ahoj a vitaj sartira
...prehliadky len bezne, plus v mojom pripade aj kontrolne a este ma caka tohtorocna preventivna... 😉
...kolko mate s muzom/priatelom rokov?

bamb27
27. črc 2009

sestri... uz som si to zase rozmyslela 😉 ..uz je lepsie

blondata.sestricka
27. črc 2009

Bamb, to jsem ráda 😉 😵
nehádali jste se o miminku? 😕

bamb27
27. črc 2009

aj o miminku sme sa hadali... urcovali sme si priority, a potrebovali sme si asi vytvorit nejaky predbezny plan co a ako riesit v najblizsej buducnosti... 😉 Mame toho teraz trosku vela na krku, a museli sme si vysvetlit co skor a co moze aj pockat, lebo vsetko naraz sa neda
..ale uz je dobre 😉

lussyn
27. črc 2009

Ahoj Sartira, já na žádné prohlídce po vysazení HA nebyla ani lékaři jsem můj záměr neřekla, byla jsem pouze na preventivní prohlídce a potom až pro potvrzení těhotenství, které bohužel nedopadlo dobře.Menstruace ti chodí po vysazení pravidelně?Pokud ano, tak si yslím, že je vše o.k.

sartira
27. črc 2009

vysluch nevadi 🙂 ja mam za mesiac 24, snubenec 32, svadba o mesiac jedna ceska, potom v oktobri slovenska 🙂
prehliadku som chcela tak pre istotu, tak asi zbehnem k doktorke, snad na mna nebude zvlastne pozerat 😀

sartira
27. črc 2009

a dakujem za mile privitanie !!!

blondata.sestricka
27. črc 2009

Když budeš mít klidou dušičku, zaskoč si k ní 😉 Takže bude svatbička? 😵 Já se vdávala před dvěma měsíci a nádhera 😵

Bamb, ale teď máte společný cíl, tak můžete hravě pokračovat a potupně se dostanete k miminku a tak 😉 Půjdete z pronájmu někam do svého?

blondata.sestricka
27. črc 2009

Holky, sice nerada, ale musím na chvíli odejít, ale ještě za Vámi zaskočím 😉

bamb27
27. črc 2009

sartira.. mozno sa doktorka aj bude na teba zvlastne pozerat.... malokedy asi zena pride s tym ze poziada o kompletnu prehliadku este pred tym nez skusi otehotniet 🙂 ..ale myslim to v pozitivnom zmysle ze sa na teba bude zvlastne pozerat

lussyn
27. črc 2009

Holky psala vám taky Iva85 ohledně údajů do tabulky?Asi ji do toho něco vlezlo, tak tabulku uděláme samy, co vy na to?Tak se přidejte, jen si to zkopírujte a přidejte.

Lussyn - Lucie, 29let, ......... 20DC

sartira
27. črc 2009

bamb - ja viem ze to bude zvlastne 🙂 ale ked uz tak planujem... chceme mat maleho Leva, takze na pocatie mame este cas

bamb27
27. črc 2009

sestri... uz sme v stadiu vybavovania vlastneho byvania... mame predbezny vypocet na vysku hypoteky a vyhliadnuty byt, moj muz konci skusobnu dobu v novej praci, tak az potom ked bude riadne zabehnuty ...

lussyn, ivis85 sa asi niekde zasekla... ale urcite to da dokopy... tak nevem (20DC je den cyklu?? aj to tam ideme pisat? 😅 ...to ja uz mam asi 36DC dneska.. ale u mna je to posledne mesiace normalne, kazdu chvilu to musi prist ...alebooo??? 😅 )

sartira
27. črc 2009

bamb: a mozem sa spytat v ktorej banke ste? pretoze my momentalne vybavujeme hypo u CSOB a tam to bol trosku des, ale uz je to odklepnute, no ta suma, ktoru sme ziadali na zaciatku na konci nie je taka vysoka ☹