• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jeeeeeeeee, Kunásek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mu můžeš řikat až tě bude vysávat okolo tý devátý večír :grinning: :grinning: :grinning: jdu taky pro foťák, páč kuba jak se sápe po řetízku je teda výbornej :grinning:
29. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky dočetla Páji porod, krásný, mě to ouplně dojalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar vy výletnice :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky krásný, a musím uznat, že ten kubíček ale je teda :grinning: :grinning: :grinning: Peti, čím ty ho krmíš?? To se ani nechce věřit, že je jenom kojenej...no je božíííííííííííííííí :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét díky, no já nevím teď už ani tu čokoládu nemůžu tak nevím po čem tak roste :slight_smile:

pche jsem to zakřikla, už zas řve :confounded:
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Péťo to je teda potvůrka malá...já si teda nemůžu momentální Cyrilkovo usínání vynachválit, ukonejším ho chvíli na rukách a on blaženě vytuhává, dám ho do postýlky, pohladím ho na kořeni nosu mezi očičkama nebo mu dám pusu na čelo a on už je skoro spící.když si vzpomenu na ty začátky...pche, udělal fakt velikánskej pokrok

a třeba dnes s Péťou, když sem byla s jednou kamarádkou na džuse na smým místě asi před měsícem - řev, nervy, uhoupávala sem ho na chodbách, protože v tomhle človíčkově byl větší hluk, i když v chodbách toho obchoďáku taky ale menší, neusnul a byl uplně nervama bez sebe

včera sem si byla sednout s dvěma kamarádkama na témže místě a Cyrda mi usnul na té chodbě a protivnej byl jen majinko a dnes??? on usnul přímo v té kavárně..se vším tím hlukem, no pusiňák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dělá mi čím dál větší radost
29. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mi ale nedělá radost je to, že mi nejdou nahrát ty fotky, chjo...mi to furt hlásí že zařízení nebylo rozpoznáno, zkusim restartovat a uvidíme...

no kubíček mi nepřišel nijak silnej, ale velkej to jo, zastane vám jednou kus práce :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak už nám to všechno povyprávěl a usnul, tentokrát už snad natvrdo :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru no dyť taky už to není žádný mimino :wink:
29. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, vy máte fakt velký chlapy! Hele, už je to rok, co jsme se neviděli!?
29. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ahoj holky,
já su první :slight_smile:

jsem šla na pc něco vypálit a nečte mi to CD :angry: :angry:

za hodinku vyrážíme k dcééři do Prahy na výlet, počasí teda hrůůůza.

mějte se papa
30. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.U nás teda pěkně lije.
Ale budu muset s malou ven,protože jinak se neunaví a bude celý den protiva.Večer předvedla takový cirkus,že už se naštval i manža a šel na ni s vařečkou. :frowning2:
30. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :grinning: :grinning: Tak u nás to počasí není o nic horší a tím hůř, že dneska jedem na 40cetiny Tomového bráchy a tak je blbý, že nebudeme moct být venku.i když chlapi určitě budou chlastat v garáži, takže já budu zavřená s Dorotkou uvnitř a předpokládám, že to bude zase celé na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

No a zítra jdeme k sousedům, jejich martínek má 1rok a dělají mu párty ve stylu Medvídka PÚ, tak to je hezký :dizzy_face: :dizzy_face: To se těším.dorot je už s ním ,,zasnoubená" :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písmenko tak to je super,že už je Dorotka zasnoubená. :wink: Pěkně si ty oslavy užijte.

Nás čeká až svatba v září.Taky doufám,že bude krásně počáasí,protože to mají na zámku.
30. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
tak u nás taky pěkně leje. Ach jo. A člověk nemůže ani ven na prochajdu. :frowning2:
30. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko
tak nás letos čekají dvě svatby - jedna v Praze v kostele v červnu a druhá v srpnu v hotelu v Nymburce
tanu jj je to rok co jsme se neviděly, to to uteklo, tos měla ještě pidi pupík a teď máš velkou slečnu :slight_smile:
Dorka už má ženicha, jo? :grinning:
tu je taky hnusně, za chvíli musím znova do města, objednala jsem si tam v lékárně pro malýho ty probiotický kapky na úpravu střevní mikroflóry a pro sebe vápník, no to zas bude ranec :angry:
30. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kremrol, ahoj. Tak to vás čeká samé veselí, a pokaždé v různém prostředí. To si moc užijte. :wink:
30. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky šla na svatbu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejlépe na svoji :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, tak to jsme na tom stejně. Taky bych si ji klidně zopákla.
30. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenže já ji ani neprožila :rolling_eyes: :rolling_eyes: mě nepožádal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psmenko,tak to musí rychle napravit.Musíš mu to nějak naznačit.teda spíš mu to hooooooooodně naznačit.Ti chlapi než to pochopí,tak jim to někdy moc trvá. :wink:
30. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky... tak Olomoucko taky hlásí výstavně hnusně :unamused: Ale též jsme objednaný na návštěvu. Jojo, ošklivý počasí je jak dělaný na návštěvy. K obědu udělám jen kyselo a hotovka. Juli teď půl hodinky hulákala.. tak jsem skončila s namazaným pupíčkem a svičením nožiček a už je to zas kobliha veselá :wink:
30. kvě 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky...mě ten kábl furt nefunguje..nechápu, u michala v práci bez problémů, a tady z 90% nejde a třeba ve čtvrtek mi šlo nahrát fotky, chjo, a já mám Kubíska přitom tak pěkně vyfocenýho
30. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pišitaš není můj kamarád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

též na Vysočině je počasí luxusně hnusný, ale aspoň se Cyrdovi hezky spí
30. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a sem ještě chtěla ke svému synkovi poznamenat, že jak sem včera četla, že Péta píše že by l hodnej, tak sem si řekla snad od jeho 2-3 tejdnů poprvý jooooooooo, fakt je hodnej, jinak mě dycky štvalo hodnocení těch co ho viděj max na hodinku a že nevim, jak mám hodný dítě že si furt stěžuju, a včera sem měla fakt radost, když toPéťa napsala :dizzy_face:

konec chlubivá matka de věšet prádlo
30. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme zpět, my jsme zmoklí jak slepice, zato Kubovi se v tom dešti chrupkalo krásně
Baru to je škoda, snad to zprovozníte, těším se na fotky :wink:
30. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu holky, já sem teď trochu nechutná...smrdim tvarohem, na triku mám od něj mokrý kolo, sem ulepená od medu, protože na točení medu je ten nejlepčí den :grinning: :grinning: :grinning: (snad pršáí nejvíc z celýho roku :grinning: ) a aby toho nebylo málo, před první várkou sem stačila nakojit, odkrknout Cyrilka, kterej mě totálně zeblil, měla sem to i ve vlasech a teď sem si ještě namočila vlasy do medu, když sem se nad umyvadlem ohnula - zapatlanou rukou sem ho omylem dala na baterii :grinning:

sem si vzpomněla jak hustý to bylo loni - první várka 3 dny před svatbou, další várka, když mi začaly největší nevolnosti, málem sem se z toho sladkýho závanu po.. a třetí dávka když naši přijeli na víkend a oznámily sme to oběma rodičovstvum, takže mě od toho zachránila moje máti :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám dotaz. kamarádka se mi včera svěřila a já nějak nevím, co jí poradit. mají s manželem kluka-čtyři roky, teď je po asi třech potratech konečně těhotná, mezi 20.-30.tt. přistihla manžela s jinou ženskou. omáčku vynechá. prostě mu řekla, že se jí hnusí a nakonec mu zabalila tašku s dopisem, že se na něj nemůže ani podívat a že má alespoň na nějaký čas odejít. on tedy odešel. ještě ale musím napsat, že se neomluvil, a ještě to chtěl otočit proti ní. dneska pro změnu dorazil domů a vyhodil on ji/nevím, jak to s barákem mají/ co byste jí poradili vy?
30. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tím 20.-30.tt měla být tečka, takhle to vypadá, že ho přistihla mezi těmi tt..
30. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě omáčku vynechám. jako já, že to nebudu rozepisovat. jsem z toho totálně rozhozená :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek