Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
2. pro 2007

Ahojky, tak jsem musela nakouknout ještě dnes na naše nové a úspěšnější téma 😉
Přeju nám, aby to konečně začalo všem ukazovat ty // a pracovní úspěchy, což potřebujeme pro klid duše 😉 , takže zítra v drbárně papá

majmuna
2. pro 2007

Ahoj kocicky, tak ,tfuj ,tfuj ,tfuj at to konecne kazde z vas vyjde 😉 Prskam si tu na monitor a myslim na vsechny!!!!!

grej
autor
3. pro 2007

Přeji krásné ráno v novém tématu!!!
Kdepak se touláte holky?
Venku je pěkně hnusně. Hroznej vítr a prší. Blé 😖

mufy
3. pro 2007

Ahojky v novém tématu.My měli poradu.Ale už jsem tu a jsem zvědavá na Grej a Sroubka,jaká je teplotka. 🙂

Taky všem přeji,aby nám tento rok a nové téma přinesli ty dvě vysněné //. 🙂

grej
autor
3. pro 2007

Mufy - u mě teplotka špatná. MS přišla už v sobotu.

Holky kdyžtak mrkněte ještě do starýho tématu 45 týden - psala jsem tam zážitky z té nemocnice a tak...

Nebo to sem můžu zkopírovat, ale nechce se mi to psát dvakrát 😉

mufy
3. pro 2007

Grej já si to teď četla a je mi to líto.Já už myslela,že to vyšlo,vypadalo to tak dobře.
Uvidíš,že po laparce se to povede hnedka. 🙂

Já byla o víkendu nějaká ubrečená,ani nevím,co to se mnou bylo,viděla jsem nějaký film,v tom byla nějaká pěkná scéna a já začala šíleně brečet.Pěkně jsem si poplakala,ještě že manža nebyl doma.Kdyby se mi toto stalo před MS,tak bych si myslela,že jsem těhu,ale bohužel mám po MS už týden.Fakt nevím,co to se mnou je.Už mi to miminko leze na mozek.Spíš je to i tím,že se blíží vánoce a nějak to na mě dolíhá,že to budou druhé vánoce,co se tak snažíme.No vidíte já to píšu a už u toho zase řvu.... ☹
Nemám ráda vánoce......

mikulka
3. pro 2007

Dobré ráno, holčiny.
Tak ať nám nov= téma přinese štěstí. 🙂 😉

mikulka
3. pro 2007

Mufy, no, bylo toho na tebe za ten rok moc, takže se není čemu divit.
Grej, a tebe čeká příští týden laparka, pak se vše určitě hne kupředu, k mimísovi 😉
Holky, myslíte, že je riziko dávat výpověď, když ještě nemám podepsanou novou prac. smlouvu? Ta majitelka mi napsala, že od března nástup je ok. Snad tomu mohu věřit i bez smlouvy?

grej
autor
3. pro 2007

Mikul - být tebou dám výpověĎ tak i tak. Máš to tam psychický teror a v tom by se nedalo otěhotnět i kdyby měl manža spermijky jak z partesu 😉
Nebo zkus pak té majitelce napsat, jestli ti může ulehčit situaci tím, že by s tebou tu smlouvu už teď sepsala... S účinností od 1. 3. 2007...

Mufy - já mám takovýhle plačtivý období taky a taky to není těhotesntvím 🙂
To je to počasí, vánoční reklamy, pohádky a tak...
Neboj, však ono nám to vyjde všem!!!!

mikulka
3. pro 2007

No já nevím, jestli jí mám říkat s tou prac. smlouvou, aby to nebylo takový jako že na ní dělám nátlak?
Holky, já ani nemám plačtivý období, těším se moc a moc na tu dovču.

mufy
3. pro 2007

Grej já si taky myslím,že je to těmá vánocema prostě tou atmosférou a taky je to tím,že jsem doma poslední dobou sama doma,manžel je pořád v práci a já mám čas přemýšlet nad takovýma blbostma.No a taky v poslední řadě to,že je kolem mě hodně čerstvých těhulek kamarádek a já to nezvládám.
Už aby bylo po vánocích.Snad se mi podaří alespoň ten KET.Příští rok snad bude lepší, ikdyž to jsme si říkaly i ten minulý,že?

Mikulko, já bych ji taky poprosila,aby ti napsala prac.smlouvu,aby jsi měla něco v ruce,ale i přesto bych dala výpověď,ať si ta tvá šéfka trhne hnátama,když je taková megera.Nechala bych jí v tom vymáchat čumák........ať si je tam sama.Ty musíš být v klidu,nebo se nepodaří ani ten KET v lednu.Musíš si odpočinout.

sroubek
3. pro 2007

ahojky kocky v novém oblečku 🙂

tak mě má dneska přijít MS 😠 tak snad nepřijde ani dnes ani zítra 😀
neměřím a nechci o tom přemýšlet,ale nejde mi to 😀

zítra dám vědět...ale statistiku znáte 😒

ale já věřím 😵

jojo je to tou atmosférou a splněnýma přáníčkamama tak...možná budu zejtra taky jak slzavý údolí a třeba ať tak ☹ či tak 😀

budu ok 🙂 protože jsem si užila svoje a život je fakt krásný 😉

uvidíme 😉

holčinky ozvu se vám odpo, mám tu moooc práce a myslete na mě sím sím... 😵

sroubek
3. pro 2007

mufiku, mikul, zan, grej..já věřím na štěstí ...musí nám to vyjít 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nové téma...nové začátky...ženský moje..jsem ráda, že vás mám, hned bych vám koupila něco malinkého k vánocům...objevila jsem obchod s vietnamskými uměleckými předměty a je to nááááááádhera...hoďte mi soukromě adresy.... 😉

a úsměv na tváři

mufiiiku: to znám, jak jsem byla sama..Pavel nikde..plakal jsem...bylo mi smutno..moje láska je veliká...ale občas dravá

"řeky lásky proud kolem nás jde dál..." zpívá maruška rottrovic...je tak krásně poetická... 🙂

sroubek
3. pro 2007

....řeka lásky konce nemá, vždycky můžeš její proudem jít.... 😵

mikulka
3. pro 2007

šroubku, ať MS nepřijde, ať tady někdo odstartuje tu vlnu těhotnění 😉

Asi tu výpověď dám tak jako tak, moc se mi uleví, i když mám samozřejmě zároveň strach, co bude. No, také doufám, že mi to schválí manžel. Jako že dám výpověď aniž bych měla prac. smlouvu.

Ale také si myslím, že když tu zůstanu, nemusí se povést ani ten KET. V tom nátlaku tady se to moc nedá.
Holky, představte si, že šéfová mi nedala pokoj ani když jsem byla v nemocnici s tím hyperstim. Řekla jsem jí, že mám nějaké gynek. věci a ona mi ob den psala, jak to vypadá, a psala mi nějaké pracovní věci. A také často volala mému manželovi a vyzvídala, kdy přijdu. takže mě tím hodně nervovala a nedala pokoj ani když jsem jí napsala, že se ozvu, až budu ok, teď že musím mít klid a manžel jí to řekl také. Ale ona otravovala dál. Co to je za člověka, co?

grej
autor
3. pro 2007

No to je hrůza Mikul. Fakt - výpověď a okamžitě!!! Neboj, myslím, že i kdyby náhodou tahle školka nevyšla (což se nestane), tak si určitě najdeš místo v jiné. Fakt je důležité být psychicky v pohodě. Přeci nedáš té megeře ještě šanci, aby ti komplikovala cestu za miminkem, když už ti komplikuje většinu dne?

Šroubek - teda ty jsi opravdu romantická duše🙂
Tak dárečky bys nakoupila, jo? 😵 Už se těším na ten srázek v lednu holky, jestli to teda vyjde. Nebo až v únoru, až budou Mikul i Mufy po KET?

mikulka
3. pro 2007

šroubku, ty jsi fakt romantička. Krásné!
Holky, a kde bude sraz? Klidně až v únoru, ale to se asi domluvíme až v lednu, jaký budeme mít program, kdy KET a tak?

Grej, a jak je to u tebe, po laparo půjdeš do CAR domluvit se, co dál?

mufy
3. pro 2007

Sroubku ty poeto jedna.....Ty jsi ale romantička a básnířka.To ti jde,co?
Snad ti ta MS už nepřijde,to bych přála nám všem,aby ta MS byla v tomto roce poslední.

Jinak já sem budu občas nakukovat,dneska se toho na mě nějak navalilo,to víte začátek měsíce.Uf....

Mikulko já bych tu výpověď dala,sama vidíš,co je to za člověka,ani v nemocnici ti nedá pokoj.Do KETu musíš být v pohodě.

Ten srázek bych taky brala až v únoru.V lednu toho bude moc.

grej
autor
3. pro 2007

Mikul - jojo, až budu mít v ruce nějaký nález, tak jdu znovu do CAR. Teda - toho lítání kvůoi doktorům je... TeĎ mám vystavený poukaz na krev a na moč, musím se objednat na EKG, přeobjednat se k zubaři, domluvit se na Mojžíšku až po Novém roce... jsem jak důchodce 😀

mufy
3. pro 2007

Tady to zase nějak vázne.
No ale za chvíli jdu domů,tak to nějak přežiju.
Začíná mě bolet hlava.Jo a piju maliník na lepší hleník a pak budu pít zase jen kontryhel.
Dneska se jdu projít s kámoškou do města s kočárkem.Malá má tento týden rok a už ťapká.

mikulka
3. pro 2007

To je hezký, mufy. Akorát, já jsem pak smutná, když jsem s dětmi mých kamarádek, a chci víc a víc svoje...

mufy
3. pro 2007

Tak to já Mikulko taky,ale ona je tak strašně miloučká a je to moje hvězdička.Když nemám zatím svoje,tak mám aspoň ji.
Jdu se s ní rozveselit.

Takže se tu mějte pěkně a zase zítra.Papa kočenky 🙂

mikulka
3. pro 2007

Já jsem taky vždycky nadšená, když jsme třeba se synkem manželovy ségry, je mu rok 🙂 Ale pobavím se i s mým synovcem, kterému teď bylo už sedm! Ale je moc bezva a nasměju se s ním 🙂

grej
autor
3. pro 2007

Já vůbec nestíhám holky. Omlouvám se, snad to zítra bude lepší.

Zatím papa a Šroubkovi držím palečky ať mrcha nepřijde!!

mufy
4. pro 2007

Dobré ráno děvčata.Tak mě včera bylo moc dobře.Prošly jsme se a daly si punčík a langoš.Pokecaly jsme a to bylo fajn.Aspoň jsem se nenudila a zapomněla v tu chvíli na starosti.

A co vy?

Co Sroubku?Doufám,že nás potěšíš pěknou zprávičkou. 🙂

sroubek
4. pro 2007

ahoj 😉

tak zatím mrcha nikde 😉 a nevydržela jsem to a změřila si teplotku a 37,1 😉 ale pssssst 😉 uvidíme uvidíme...chtěla bych jásat...ale znáte to jen tak tiše doufám 😵

pro statistiku...MS jsem mela 5.11....takže jsem dneska 30 DC a zhruba 16DPO
včera večer mě bolelo břicho, až jsem si říkala, že je to v háji...ale přešlo to...tak uvidíme 😅

myslete na mě 😅

je to takové zvláštní...moc bych tomu chtěla uvěřit...taková fantastická věc 😵 ale něco ve mně říká...opatrně ...opatrně..pamatuješ minule 😉

mufiku: puncik a langos ...mnam 🙂

sroubek
4. pro 2007

jo takže mám zatím 2 dny zpoždění 😉

dibdonka
4. pro 2007

Dobré ránko holčinky,

taky jsem vás našla, ještě jsem vás nedočetla, ale během dneška to napravim!!! Tak si představte, včera ne vyčetření mě nečekalo žádné vyšetření, nýbrž pohovor s lékařkou, povídala mi o našich rizikách atd a teprve na 13.12 nás obědnala na velky ultrazvuk a odběr krve. Tak zase přes týden čekání, ale bereme to nějak sportovně.

Tak já jdu dočítat.... 😀

grej
autor
4. pro 2007

Dobré ráno holky,
já dnes byla zase na krvi a na EKG kvůli tomu předoperačnímu vyšetření. Ale už jsem tu a začínám makat...

Sroubku - pššštttt!!! Ale tajně držím 😉

Jé - langoše bych si taky dala... Já jsem včera padla za vlast. Po práci jsem jela zase na imunitní injekci, pak si dala večeři a usnula jsem ještě před Housem 😅

zihu
4. pro 2007

ahoj holky, no malem sem vas nenasla...!!

sroubku.. pssssssst... 😉
grej.. skoda 😖 , ale drzim pesti na to laparo... 😉

vsem prrrrrsssskk!!

bohuzel musim makat, tak sem vas jen chtela pozdravit a poprskat a pochvalit nove tema, urcite bude zlomove! jen se mi ted blbe hleda, jak nekonci na 45. 🙂

tak pa