Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
4. pro 2007

Sroubku tak to já taky držím potichoučku pěstičky.Že by se to tu po dlouhé době trochu prolomilo?No uvidíme. 🙂

Zihu mě se to taky hůř hledá,když tam není ta 45. 😉

No a já šla včera spát už po osmé hodině.Nudila jsem se,v televizi nic nebylo,tak jsem si šla lehnout.

grej
autor
4. pro 2007

No ty pondělky jsou v televizi tragický... Jeden seriál horší než druhej 😖 Kouknem vždycky maximálně na dvojku na dokument...

AHoj Zihu, jak je těhulko🙂 Kdy jdeš na kontrolu?

mikulka
4. pro 2007

Ahoj holky,

šroubkuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 Moc moc doufám.. 🤐

Já byla včera taky nijaká, ale spát jsme šla opět ve 12 a ráno bylo krušný.
Holčiny... příští týden jsem v práci naposledy v tomto roce. A tento týden bude porada, kde se budeme domlouvat, kdo co bud emít na starosti příští rok. Tak uvažuju, že bych dala výpověď už tento týden, před poradou.
V lednu sem nastupuje někdo nový, tak má šéfová štestí, že tu nebude sama.

mikulka
4. pro 2007

Jo, téma s emi taky hůř hledá, hledám to podle zakladatele, Grej 😉 Je to krátké jméno, tak je to snažší, než hledat podle tématu.

sroubek
4. pro 2007

jo s tou televizí je to fakt 🙂

dávají max. dokument na ČT2(a před ním simpsny a večerníček...maláčarodějnice 🙂 ..tentokrát ale v dokumentu ten Vietnam...tam byly ale fuj krvavé záběry 😝 jsem zavírala oči...raději 🙂

a toho house jsem vydržela a pak si šla lehnout 🙂

holkyyyy jste moc hodny 😵

mufiku: už to prlomila majmuuu a a zihu a dib...teď je řada na nás..pokračování...doufám 😉

sroubek
4. pro 2007

miki...je prosinec...tak dej výpově´d těsně před odjezdem...ať ti nedělá týden navíc peklo 😉

ale zase jestli máš pocit, že jí to chceš předhodit co nejdříve, tak to udělej 🙂 🙂 🙂 🙂

já hledám Babinec...ale s tou Grej je to dobrý 🙂

sroubek
4. pro 2007

anebo hledat 2006 😉

grej
autor
4. pro 2007

Jé - to na mě holky myslíte každou chvilku, když hledáte téma, co? To se mám 😵

Šroubku, když jsi dokoukala Hause - co tomu klukovi malýmu bylo? Viděla jsem jen začátek a pak už jsem u toho klimbala. Ani manža to tentokrát nedokoukal 😀

Mikul - asi dej výpověď už před poradou. Těch pár dní do dovolené to vydržíš a aspoň pak nebudeš vypadat jak trubka, kdyby třeba měli nějaký blbý řeči, proč jsi jim to neřekla dřív, když jsi věděla, že na poradě se bude plánovat práce na příští rok...

mikulka
4. pro 2007

Jo, v po není nic. Dřív jsem se ve 21.20 dívala na Primě na Spiknutí, teď to přesunuli na út. Já včera aspoň četla, na čtení jsem teď neměla čas.

Tedaaa, já jsem tak zvědavá na šroubka!!! 🤐

Zane, a co ty vlastně, jak ty a plození? Nějak jsi o tom poslední dobou nemluvila.
U Grej vím, jak se to vyvíjí, u Mufynky taky, ale co u tebe?

sroubek
4. pro 2007

no měl nějaké paraziti...on je i kreslil na tu tabulku...

jak si hrál..tak snědl písek na pískovišti ... dostali se mu krví do jater iočí..jen jsem nepochopila proč je teda neměl v stolici...

no pryč od tohoto chutného tématu...samosebou jsem se hned k Pavlíkovi tulila a říkala jsem mu, že mi budeme mít jednou zdravé miminko..ten autismus mě vyděsil...

miki..grej má asi pravdu

sroubek
4. pro 2007

12.12. jdu na důležitý pohovor..tu práci bych fkt chtěla... 🙂

tak uvidíme ...jak to se mnou bude 12.12. 😉

zatím se odmlčím..musím na anglinu a mám tu ještě práci...případně paaapaa zítra 🙂
a psssst 😉

sroubek
4. pro 2007

mikulko díky 😵

grej
autor
4. pro 2007

Díky za zprávu o filmu Šroubku🙂
Užij si anglinu... 12.12. bude pro nás obě důležitý den, co? 😉 Tak si budem navzájem držet palce 😉

mikulka
4. pro 2007

šroubku, tak to na tebe budeme myslet toho 12.!!! A je to práce u dětí, nebo v tom, co děláš teď?

Grej, a ty jdeš na tu laparku 12. a 11. nastupuješ do nemocnice?

grej
autor
4. pro 2007

Mikulko - 11.12. nastupuju do nemocnice a 12.12. bude zákrok🙂

Musím se jet dneska podívat po obchodech na dárky. Úplně mě to děsí!!

mufy
5. pro 2007

Ahoj holky, včera mi nešel koník,vám asi taky ne,že?

Sroubku tak co teplotka?Doufám,že jsi testla a našla jsi //. 🙂

Mikulko já být tebou dala bych taky výpověď před poradou.A stejně tam ta nová nebo nový dlouho nevydrží,když je taková megera.Ty musíš být hlavně v klidu. 🙂

Holky včera přišel manžílek v 1.30hodin v noci z práce a proběhl sexík a dneska jsem nevyspalá,protože jsem nemohla už usnout.A to jdu s holkama na punč a chci péct vanilkové rohlíčky. 😖 No o víkendu má konečně manžílek volno a budem sexovat a užívat si víkend.

grej
autor
5. pro 2007

Dobré ráno🙂

Mufy - no tak aspoň že byl sexík🙂 Já už se taky těším 😉
Já toho mám taky dnes hodně. Po práci musím na gyndu, vyzvednout si výsledek z poslední cytologie (chtějí to na tu operaci), musím taky k té praktické pro výsledky krve a s tím EKG a pak chci taky ještě někde mrknout na ty dárky. Včera jsem koupila jen manžílkovi triko a té sestřenici co mi píchá injekce knížku. JInak nic☹ Hrůza...
Ve čtvrtek mám sraz s kámošem na kafíčko a na palačinku, takže to nezvládnu vůbec nic a v pátek musím k babičce a vyzvednout si objednané zboží z Amway, takže to taky nic nestihnu. Holt budem muset vyrazit o víkendu s manžou, jenže ten nákupy nesnáší, natož o víkendu, a natož před Vánocema!!!

sroubek
5. pro 2007

ahojky kočky 🙂

tak jsem včera blbě usínala..jestli zpoždění je z důvodu nějaké poruchy nebo té nejkrásnější 9 měsíční

tak jsem dneska změřila teplotku 37.1...naposledy

// slaboučká ale je...skoro jsem nevěřila, že ji někdy uvidím, ale je tam ...je jemná...ale jasná a to i z dálky 😉

holky já se zbláznííííííííííííííííím 🙂

sroubek
5. pro 2007

kazetku s // dám Pavlíkovi do punčochy 🙂

grej
autor
5. pro 2007

Šroubku!!! Huráááááá!!!!!!!!!! To je skvělé🙂 Už se těším, až nám budeš vyprávět, jak se Pavlík tvářil 😉

sroubek
5. pro 2007

díky grej..já jsem úplně mimo mimo mimo mimo mimo mimo mimo mimo mimo mimomimo mimo mimo mimo mimomimo mimo mimo mimo mimomimo mimo mimo mimo mimo 😎

grej
autor
5. pro 2007

tak to se ti vůbec nedivim nedivim nedivim nedivim 😀 😀 😀 😀 😀

zanetik
5. pro 2007

Ahojky zlatíčka, nestíhám a ještě nám nešel v pondělí a včera do oběda net ☹ ,takže vás skusím postupně dočíst a zapojit se do debaty 😉

mikulka
5. pro 2007

Ahoj holky.

šroubku, holka zlatá 😀 Hurááááááááááááááááááá!!!! Přeji ti, aŤ je všechno v pořádku. Ty jo, to je krása. Určitě jsi nám to prolomila a teď budeme těhotnět jako po másle! 😉

mufy
5. pro 2007

Sroubku no to je skvělé.To bude ten nejkrásnější "Mikuláš" pro Pavlíka i pro tebe.Fakt super těšíme se za tebe. 😀

Teď na nás prskej ty těhubacilky,ať se to tu rozjede a v tom příštím roce se nám to všem povede. 🙂 Nádhera.......

mikulka
5. pro 2007

Holky, včera jsem podala výpověď. Už to nešlo vydržet.
Šéfová mi totiž odmítla dát dovolenou. To je co? Kolem Vánoc tu nebude práce, ale ona by mi dov. nedala. Tak jsem jí řekla, že bych si tu dovolenou ráda vybrala, protože dávám výpověď. Byla jak opařená. Ale brzy se z toho oklepala, šla za synáčkem do kanclu, byla tam dlouho. A když se vrátila, nastal teror. A to jsem jí řekla, že důvod je zdravotní, že nás čeká umělé oplodnění, takže bych byla často na neschopence, a že máme těžké období, velké starosti.
A ona nic, začala terorizovat ještě víc, než dosud. Co to je za bezcitného a zlého člověka, co? ☹
Myslela jsem, že budu pak na neschopence až od KETu, ale asi půjdu o něco dřív, protože jsem už tak vynervovaná, že je mi furt blbě od žaludku, bolej mě záda a zuby. Vše ze stresu. Takže bych asi šla dřív, abych se aspoň trošku dala do kupy. Jinak se to v tomto stavu nemusí povést. Ach jo. 😢

grej
autor
5. pro 2007

Teda to je mrcha Mikulko. Měla jsi jí spíš říct, že odcházíš kvůli ní. Že s takovýmhle člověkem pracovat nechceš. A jakou máš výpovědní lhůtu? Normálně ty dva měsíce?
To mě mrzí, že je to takováhle čůza☹ Na dovče si odpočineš a pak budou svátky, to bude tak víc klidu...
Jestli ti neschopenku dají, tak je to jen dobře. Ať si tam ta kráva trhne nohou...

mikulka
5. pro 2007

Mám normální dvouměsíční výpověď, takže do konce února.
To jsem se jí bála říct, aby nebyl ještě větší teror. Já už jsem tady tak vystreslá, že se bojím pohnout. PO té, co všichni odešli (jedna holka se zhroutila a jeden kolega začal hrozně pít), zaměřila se na mě. Tady je obrovská fluktulace, ona 1x za rok vymění komplet celý tým. Ty pak zničí a jede dál. Je to blázen. Já jsem tu nejdýl, dva roky.

zanetik
5. pro 2007

Ty jo Mikul nemám slov, mě by tam už nikdo neviděl, hodila bych se marod, když ona má takový jednání, kde se tyhle hnusný lidi roděj?
Já to musím zaklepat, že v práci to je úplně v poho, práce tak akorát, šéfka v pohodě (odstěhovala se k rodičům od manžele a asi má milence 🙂 co víc si můžu přát....a s mimi? Hodila jsem to nějak za hlavu, mám ještě na příští cyklus léky a po novým roce jdu k dr. a objednám se do CAR...teplotu neměřím nemám na to čas ani náladu, zbytek volnýho času co jsem měla mi vyplňuje zajíček 😎 ,takže jestli se mimi povede když je pohoda, tak budu brzy těhu 😀

mikulka
5. pro 2007

Zane, tak to by se teď fakt mohlo povést 😉
Holky, kéž bychom už zpočátku roku byly všechny těhulky! 😀

Grej, kafíčko a palačinka, to zní dobře. mňam. Včera jsem se ptala mého dr., internisty, do kdy budu muset držet tu dietu. Říkal, že ji mám držet jen z 50 %, žádné smažené, moc tučné sýry, smetany a šlehačky a čokoládu. A že si prý můžu dát i dvojku vína! To mě potěšil, naposledy jsem měla najaký alkohol v srpnu! Tak na dovče bych si mohla dát mou oblíbenou sangrii. 😉