• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babinec z října 2006

18. srpna 2013 
Mikulko to je ale zlá ženská.
Nejlepší by bylo,kdyby jsi šla rovnou na neschopenku z dovolené,ať si to tam všechno vyřizuje sama.A taky bych jí řekla,že odcházím kvůli ní,ať se nad sebou zamyslí.

Zan tak to by se mohlo brzy povést,když jsi tam v pohodě.No jo zajíček je zajíček.

Grej já jdu taky zítra s kamarádem na kafíčko,ale na palačinku ne,tu tam nemají.Tu ti závidím. :slight_smile:

Kéž by se nám to taky všem povedlo hnedka z kraje příštího roku.To by bylo skvělé. :slight_smile:
5. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: prsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssk

prsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssk

holky..určitě nám to všem vyjde...

snad jsem prolomila vlny :grinning: a holky...potom, co mi bylo tak zle, že jsem si myslela....no...radši neříkat...to by byly ty nejkrásnější vánoce...

tchýně mi to předpověděla...že to bude určitě kolem prosince...ale kdy přesně, tak to prý neví... :sunglasses: já vím :sunglasses:
tyyy jooo :slight_smile:

teď ještě se musí pupík udržet :sunglasses:
ale já věřím, že je šikulka, on to zvládne :slight_smile:

já si ten test musela udělat...abych se nenervovala..měřit každý den a říkat si..jooo...neee..a 10.12. je bowling...takže ten asi neee...co myslíte?
a o víkendu mamka slaví narozky...se musím držet..bo jsem to řekla jen kolegynce v práci a nejlepší kamarádce a dneska Pavlíkovi...a na ostatní počkám až na potvrzení od doktora :slight_smile: a možná až do 9tt...ale to je ještě daleko...tyyy jooo :o) :slight_smile:

já su happy a Vám moc a moc za podporu..snášeli jste se mnou dobré i zlé :slight_smile: ...tak Vám zůstanu věrná :slight_smile:
5. pro 2007 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
šroubku, na bowlink bych radši nešla... Teda, to je krásný vánoční dárek :wink:
5. pro 2007 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky....když jsem byla takhle nemocná...a ještě mám 2 dělohy a Pavlík pomalejší spermie...tak to musí vyjít i Vám, sluníčka moje :slight_smile:

mám vás moc ráda :dizzy_face:
5. pro 2007 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mikýsku, nepůjdu :slight_smile:

a ta ženská u tebe v práci je moc zlá...ta musí mít v sobě něco ošklivého :unamused:

no snad se někdy změní...ale je dobře že ty na to nečekáš...zkus se hodit marod po dovolené, mufiiiiiiiiiiiiik měla pravdu :slight_smile:
5. pro 2007 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
šroubku, ty už jsi to řekla Pavlovi? A co on?
5. pro 2007 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
pořád tomu ještě nemůžu uvěřit...proužek sice už trošku vybbledl a je tenounký, ale je tam, a je vidět i z dálky :slight_smile:

je to takový zvláštní pocit, kočky :slight_smile:
5. pro 2007 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, neřekla :wink: ..jenom ví, že mi mešká MS...čárku...úplně tenoučkou, ale viditelnou, dostane do punčošky..dneska :slight_smile:

zatím jen tak kolem mě chodí a usmívá se a hldí mě...ale o čárce neví :slight_smile: :dizzy_face: se těším až to najde :dizzy_face:
5. pro 2007 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
To teda jo, teda, tiše závidím :wink:
5. pro 2007 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Sroubku taky bych raději na ten bowling nešla.A u mamky na narozkách bych si dala jen malý přípitek , aby nic nepoznali a víc bych nepila.Když to chcete držet v tajnosti aspoň do potvrzení od lékařů.To budou opravdu krásné vánoce.Takové jsem si vždycky přála,ale nějak to bohužel nejde.

Pavlík bude mít ale velkou radost,musí to být super pocit.... :slight_smile:
5. pro 2007 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Šroubek - no závidim ti to:slight_smile: :wink:
Otěhotnět kolem Vánoc je moc fajn:slight_smile: Hezký termín porodu:slight_smile:
5. pro 2007 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, je to hezký datum! :slight_smile: Teď se ale musíš šetřit. :wink:
5. pro 2007 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky loučím se. Jedu si na tu gynekologii, k té praktické a už se nebudu vracet. Snad budu dnes úspěšnější a koupím těch dárků víc... Páááá
5. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
papa, Grej, a hodně štěstí.
5. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, šroubku moc moc moc gratuluji a tfuj tfuj tfuj at je vše dobrý a vpohodě!!!! :slight_smile: Mam veliiiikááánskou radost!!! :wink:
5. pro 2007 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Začíná to moc pěkně to nové téma!!!

Holčiny, snažim si uložit do alba fotku z ultrazvuku, ale opravdu mi to nejde, dáte mi někdo radu, nebo vám jí pošlu a vložíte jí tam? :unamused:
5. pro 2007 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Šroubku krásně se čtou ty tvoje vzkazíky.... fakt super, plná energie a pozitiva.... je to nádhera!!! :wink:
5. pro 2007 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mufii..s tím přípitkem to určo tak udělám..ale budou stejně blbě koukat...svedu to na to, že jsem se pila přes týden :grinning:

nechám si nalít skleničku a vypiju jen trošku z ní :wink:

holky já bych vám to taky tak moc přála...vím co to je...to přání uvnitř :wink:

miki..s tím šetřením máš pravdu...dneska jsem zrovna thala těžké knihy ze skladu- ehm ehm...nší kanceláře :confounded: už to dělat nebudu :wink:

grej hodně štěstí :slight_smile:

dib :slight_smile: moc díky..taky doufám, že to bude ok. :slight_smile:
5. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dib, myslím, že Grej umí vkládat. Tak počkej, až tu bude zítra.
šroubku, žádné tahání, fakt opatrně!

Já právě nakoupila mikuláše pro manžela a synovce :slight_smile:
5. pro 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikulko, tak jsem vás dočetla a musim říct co ty prožíváš v práci to je děs a hrůza. Nebylo by fakt lepší aby jsi šla marodit, ale tedkon před dovolenou asi ne, protože by ti mohla přijít kontrola a mohl by být prušvih, ale po dovolený se nevracet. Fakt ta ženská by si zasloužila aby s ní někdo pořádně zatočil!!!! :angry:
5. pro 2007 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Greja ty jsi hezky všechno nakup a obstarej na vánoce, aby jsi potom mohla jenom odpočívat, budeš to potřebovat!!! Určitě budem na tebe moc myslet a všechno určitě dobře dopadne.... tak další jsi na řadě ty se zan a mikul s mufy, ty to maji v lendu!!!! :wink: :wink: No a budem to mít všechny za sebou!!! :wink: :wink:
5. pro 2007 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak vám povim že včera jsem se večer pěkně pob...... :grinning: :grinning: Teda to jsem už dlouho nezažila, ale nakonec se mi ulevilo!!!!Tak mam tehu se všim všudy... :grinning:
5. pro 2007 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dib a jak ti to tam nejde vložit?Píše ti to,že je to moc velký soubor?jestli ano,tak tu fotku musíš zmenšit v jiném programu.Např.Zoner, já bych ti ji klidně vložila,ale ono by to bylo v mém albu a ne v tém.Takže to musíš ty sama.Obrázek máš oskenovaný?
5. pro 2007 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam ho oskenovaný a zmenšila jsem ho a uložila v PDF. ma to jenom 119 kB, zkusim to ještě jednou, ale včera jsem neměla šanci a dneska jsem to zkoušela jenom jednou.... tak jdu na to... :slight_smile:
5. pro 2007 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už vim v PDF to nemůžu ukládat, tak jdu na to jina.... :grinning:
5. pro 2007 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No jasně,zkoušej to jak to jen jde..... :grinning: My ho chceme vidět..... :grinning:

No nic já se taky loučím,jdu na punčík a užívat si odpoledního volna.
Mějte se moc pěkně a Sroubku ty zítra napiš,jak se Pavlík tvářil. :slight_smile:
5. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny loučim se pa a zítra!!!!! :wink: :wink:
5. pro 2007 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
papa, holčiny.
5. pro 2007 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
papa holčinky...já musím být dlouho v práci, ale přijdu domů a dám a dostanu mikuláše :o))) :slight_smile:
miki..máš pravdu..já si to pořád říkám, ale pak se chovám jakop blbá :sweat_smile:

budu se šetřit :slight_smile:

papapa :slight_smile:

dib to řekla hezky...přidáte se jedna po druhé anebo třebas i dohromady :slight_smile:
5. pro 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holčiny,

tak dneska jsem ranní ptáče já!!!! :grinning:

Holky mě ta fotka nejde. Zmenšit jí nemůžu a má skoro 3 MG.Tak jestli mi někdo pomůže, že bych vám jí poslala, vy by jste mi jí zmenšily a zase malou zpět!!! :grinning: :grinning: Budete mít některá čas? :grinning: :grinning:
6. pro 2007 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek