Svitavsko, Moravskotřebovsko, Jevíčsko

Tak tu znovu zkusím založit nové téma pro maminky, těhulky nebo snažilky z okolí Moravské Třebové, Jevíčka, Svitav, Lanškrouna, Letovic ...

Všechny adeptky zdravím a pište, pište, pište 🙂 x-) ! ! !

Hanča
lidiska
14. únor 2012
Ahojky bydlim 16km od Svitav, mam 2 dcery 2letou a 5,5letou. Jestli nevadi tak se pridam.
abcdef22
14. únor 2012
ahoj, může být i litomyšlsko? Jestli jo, pak jsem tu 🙂
lidiska
14. únor 2012
Ahoj ty jsi primo z Litomysle ?
kajovaevicka
14. únor 2012
Lanškroun🙂
kajovaevicka
14. únor 2012
@abcdef22 V Litomyšli mám rodiče
hanula11autor
15. únor 2012
@lidicka samo, že i Litomyšlsko 😉 🙂 Já jsem z Moravské Třebové, tedy z Boršova 🙂
I Lanškroun berem 🙂 x-)
lidiska
15. únor 2012
Je já mám přitele v Moravske Třebove.
kajovaevicka
15. únor 2012
@hanula11 V Boršově jsme se byli kdysi koupat. A taky jsme jezdili na pizzu do Útěchova, široko daleko nejlepší... než to paní zavřela...
hanula11autor
16. únor 2012
Doufám, že dnes bude trochu "slušně" 🙂, jsme tu jako zapadlí vlastenci, dnes má prý snad pršet - říkal manža - no potěš :-| ]-( :-p . Už včera jsem chtěla jet s malou do Třebové - busem, snad to vyjde dnes 🙂 x-) Asi bych měla na poštu, taky něco pokoupit, no uvidíme. 🙂 x-)
kajovaevicka
16. únor 2012
No je to hrůza, to vám teda povím... my jsme tady taky slušně zachumelení, soused ani nejel do práce, protože nejel bus a manžel projel jen protože máme náhon na všechny čtyři...
hanula11autor
16. únor 2012
Pršet bude možná zítra 😃 , zase to nějak popletli 😎 ]-(. No, až to roztaje, snad to bude i lepší, všude na Svitavsku máme kalamity (ba ba) :-p 🙂
Manžel včera vyjížděl nahoru k nám do kopce (parkuje nahoře nad zahradou) asi půl hodiny, děs, běs 8-( x-)
lidiska
16. únor 2012
Dneska jsem měla jet s starší dcerou na logopedii, hruza děs
kajovaevicka
16. únor 2012
@hanula11 jj, kolem Lanškrouna je to všecho pozavíraný, vesnice jsou dost odříznuté, včetně té naší.. střešní okna zachumelená, doma tma.. brrr
hanula11autor
17. únor 2012
@kajovaevicka -v Lanškrouně jsem pracovala, snad už tam nebudu muset zpátky, ale to se ještě uvidí - v říjnu 😉 🙂 .
U nás poránu pořád sněží a do toho taje 8-( 🙂
kajovaevicka
17. únor 2012
@hanula11 Tak to já bych zase v Lanškrouně pracovala ráda.. ale místa tu nejsou😞 Co je za práci, kam se nechceš vracet?

Tady taky opět sněží a taje a sněží a taje... doufám, že už nebude mrznout, aby ten sníh odtál pryč a nezamrznul, jako minulé dva týdny...
hanula11autor
17. únor 2012
AVX, raděj bych někde počítala korunky, výplaty, a tak, než toto 😉 :-| 🙂
kajovaevicka
17. únor 2012
@hanula11 No jo, tak AVX, to je děs... tam bych fakt nešla... To radši doma bez práce než tam...
hanula11autor
17. únor 2012
😉 🙂 x-)
hanula11autor
23. únor 2012
A máme oblevu :-p , njn. Těch 8 nebo 12 stupňů jsem si ale trochu víc idealizovala. Místo toho máme dušičky :-S 🙂
hanula11autor
26. bře 2012
Skomírá to tu, Svitáváci, Lanškrouňáci a ostatní, kde jste ? 😉 x-)
-čky ??? 😃 🙂
lidiska
3. dub 2012
koukám koukám že je tu prázdno
kajovaevicka
3. dub 2012
@lidiska No jo, udělalo se hezky, tak jsme venku😃
lejlax
6. kvě 2012
Ahoj, jsem z Litomyšle, je tu někdo 😎
lidiska
7. kvě 2012
ahoj LEJLAX,
mislentilka
7. kvě 2012
Ahoj, jsem z Moravské Třebové🙂
misulenka9
7. kvě 2012
Ahojda maminky,
zdravíme jsme ze Sklené, kousínek od SY 😃 ... koukám, že je tady už delší dobu pusto-prázdno :-S
lidiska
17. kvě 2012
LEJLAX já bydlím kousek od Litomyšle
abcdef22
19. kvě 2012
@lejlax ahoj, já taky kousek od Litu 🙂
prdecek
19. kvě 2012
🙂 ahojky, já jsem z Pohledů, kousek od Svitav, je to za Sklenou, kde bydlí Míša 😃
lejlax
22. kvě 2012
Dokonce se někdo i ozval 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli