• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
tak jsem udělala TY TY TY a vypadá to že to zabralo... ufffff :confounded:
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana Kubíčka......
1. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale my jsme třetí, to dáme :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
brou brou já si jdu udělat večeři, Petr dneska taky není tak jsem na vše byla sama a nějak se nestihla ani najíst a taky půjdu spát
Ahoj holky, právě jsem dovařila první domácí stravu pro naší malou Verunku. Byla toho nakonec pořádná mísa když jsem to všechno zamíchala. no ale vzhledem k tomu, jak se Verda cpe, toho zase až tolik není :grinning:. zítra to dám do mrazáku a mám vystaráno. kdybych kupovala skleničky, tak budeme za chvíli na mizině :sweat_smile:
mějte se krásně a sladké sny!
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru díkec za reference, my sme dělali grilovačku nebo buřty tak, že sme po koupačce Cyrilka navlíkli do kombinezy a teplejch dek a griloval s náma - teda spal opodál v kočáru, a když sme s Míšou šly domu třeba v deset, jensem ho z těch vrstev svlíkla, trochu se zavrtěl a chrápal dál, jen jednou sem mu musela dát jíst, ale jinak je to pusík

jo, ale co když tu někdy budeme mít lidi a to bych ho nenechala v řevu spát venku, my dva sme decentní, nehledě na to, že v těch vedrech ho budu nechávat doma, páč jak se budil to min. pondělí za to mohlo stopro vedro a takhle bych se od něj nemohla hnout

a Market ty máš teda stejný chůvy jak Verča?

oni v tom sama doma právě rozlišovaly dva zákl. druhy - jeden spíš pro byty a druhej pro takovýhle chalupy, tak pokud máš jinej druh, prosím prosím prosím, dej mi na něj taky odkaz

díkec
1. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouženy :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :grinning:
2. čer 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, tak šup. Dnes povinně opět všechny hlasovat pro Kristýnku!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
2. čer 2009 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

Odhlasováno. :wink: :grinning:

Lucka už sedí na okně a vyhlíží popeláře.Pak půjdem do školky. :grinning:
2. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:
jdu Vás dočíst :sunglasses:
2. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem asi blbá, ale kde je ten odkaz? :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré deň, tak u nás se chrupalo do 4:30 :confused: :confused: a pak jsme to ještě v pelechu zalomily, ale já jen tak na půl očka, ale i tak super :grinning: :grinning: :grinning:

Odhlasováno :slight_smile: :slight_smile: fak to jde co hodinu, tak tzo neberte na lehkou váhu a jdeme do toho :wink: :wink: :wink:
2. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, popeláři, to si pamatuji, jak mě Péťa nutil běhat po sídlišti, když jsem ještě bydlela v paneláku, a honili jsme popeláře od domu k domu, to nám stačilo na celé dopoledne, on šťastný, já v pohybu a pěkně nám pak chutnal oběd
2. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli IP :wink:
2. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :grinning:
2. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, už tam má bodík, zkusím to zase za hodinku přihodit další. ale teda máš pěknou rodinku :grinning:
2. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky ze sprchy.. Juli tam byla se mnou a řehnila se v lehátku :grinning:
Dneska máme 2. výročí svatby... tak musím na dnešek něco vymyslet!!!!! Udělám tvarohový šátečky se švestkama a jahodama :slight_smile: Teda jestli na to manža zapomene, tak sekec mazec blázinec :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://krkonossky.denik.cz/miminka/krkonose_mimca20090119.html

tak už jsem hlasovala tady koukněte na zombiii a na krásné miminko to jsme my takhle jsme byli v novinách v lednu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, náhodou :wink: :wink: :wink:
2. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dorče posnídalo a velmi si vykládá..má narvanej ten mega špendlík v puse a už jede :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihihi... a kdopak najde naší buřtici???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu??
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou vyblitý lečo hard vlasy jak čarodejnice z lučnice :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nechápu endy ??? :sunglasses:
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu telefonírovat na podnik ohledně toho potvrzení o ukončení PPM :sunglasses: jsem zvědavá jak se budou tvářit
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://olomoucky.denik.cz/miminka/babyboom-miminka20090124.html

šmarjáááá .... ještě by to chtělo ten odkaz,že???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák dnes už druhý hlas pro kristynku :wink:
2. čer 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tam nikdo zase nebere se po*eru fakt už jsem tam volala včera asi se tam budud muset vydat osobně :angry: prozkoumat jestli vůbec ještě existujou :sunglasses:
2. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek